Lekarze Lekarz sądowy

lek. med. Iwona Bartecka-Szarek

Internista, Lekarz medycyny pracy

Warszawa

Cierpliwa, miła i kompetentna Pani doktor, polecam jako dobrego lekarza.

lekarz Przemysław Bułach

Lekarz rodzinny

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Pan Doktor jest lekarzem godnym polecenia, leczę u niego całą swoją rodzinę od wielu lat i zaznaczam, że nie jest to placówka prywatna tylko przychodnia, gdzie zawsze jest pełno. Wizyta przebiega sprawnie, pan doktor wszystko tłumaczy i nie denerwuje się jak co chwilę wchodzi często bez pukania pacjent z prośbą o dodatkowe przyjęcie. Nigdy nie zdarzyło się, żeby się pomylił co do diagnozy. Nieraz przychodził do mojej chorej mamusi poza ...
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Dariusz Kosson

Anestezjolog, Lekarz farmakolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Wspaniały doktor i człowiek.leczę się u niego od kilku lat.dzięki temu chodzę i funkcjonuję bez bólu i depresji.Dr.Kosson jest najlepszym anestezjologiem w Warszawie.Polecam wszystkim chorym wizyty u niego.Mi bardzo pomógł.

lek. med. Izabela Michniewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" Sp. z o.o.Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Zawierciańska 14
32-310 Klucze

SUPER LEKARZ TO MALO POWIEDZIANE. JEST TO LEKARZ BARDZO CENIONY WSRÓD PACJENTOW I TYCH MAŁYCH I TYCH DUŻYCH
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć. W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 25373, 'name': u'Mierzyn'} Lekarz rodzinny
                                       lekarz Joanna Iskra-Trifunović

lekarz Joanna Iskra-Trifunović

Agmed
Grafitowa 4 72-006 Mierzyn
Mierzyn

Bardzo miła i kompetentna. młoda lekarka. Prowadzi szeroki wywiad , nie bagatelizuje określonych dolegliwości. Polecam z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Lekarz rodzinny
                                       dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Lekarz rodzinny, Pediatra

Paderewskiego 2
Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Adam Sikora

Lekarz konsultant ZUS, Neurolog

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Potwierdzam!!!...Dr. Adam Sikora,to lekarz z powołania,skromny ,życzliwy;po prostu; CZŁOWIEK- tego się nie nabywa,z tym się rodzimy!Szanuje każdego,nie wywyższa się ,nie udaje,że jest kimś lepszym...bo ma tytuł lekarza-większość, to żałosne buce!...Ten facet chyba jest z innej planety,bo zdaje sobie sprawę,że to praca - służba,nikomu nie robi łaski, na tym polega jego zawód i tak ma być.Na tych ,którzy nie stosują się do powyższych zasad, nie ma bata,nie ma kto im przypomnieć ...
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Osoba, bo trudno tę kobietę nazwać lekarzem, przeszła sama siebie, zaczęła od obwiniania mnie za złe wyniki badań, wmawiania że na pewno jem/piję rzeczy których nie używam, kolejno zaczęła mnie straszyć, że będę mieć udar, potem kiedy powiedziałam, że taki styl komunikacji mi nie odpowiada bo nie jestem dzieckiem, żeby na mnie krzyczeć, powiedziała że mam problemy psychiczne ?! i mam wyjść, tym samym wyrzucając mnie z gabinety, przy otwartych ...
Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Moje dziecko urodziło się bez odbytu, zamiast odbytu powyżej miało malutką przetokę (dziurkę wielkości główki od szpilki), Pani doktor widziała to, nawet wsadzała na siłę w to termometr i powiedziała że noworodek się nie wypróżnia bo ma nietolerancję laktozy i żylaka. Po 2 daniach przeszedł operację ratująca życie która trwała okolo 5 godzin, był w strasznym stanie, gdybym nie pojechała na sor dziecko by zmarło.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Jarzynka

Balladyny 1a/16
02-553 Warszawa

Pani doktor bardzo dokładna. Kulturalna, wychodzi na zewnątrz i informuje, że jest małe opóżnienie, pierwszy raz się z tym spotkałam. Również pierwszy raz lekarz rodzinny prosi mnie o zeskanowanie w rejestracji wyników badań, których nie ma w systemie i dodanie ich tam, co od razu wskazuje na to, że chce mieć możliwość porównania i podchodzi do tematu poważnie. Pani doktor wszystko dokładnie mi wyjaśniła, rozwiała wątpliwości, a także dokładnie przepadała ...
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 8824, 'name': u'Pu\u0142awy'} Lekarz medycyny pracy
                                       lek. med. Ewa Przedpełska-Koma

lek. med. Ewa Przedpełska-Koma

Lekarz medycyny pracy, Gastroenterolog

Kochanowskiego 9a
24-100 Puławy

przewspanialy lekarz przewspaniala kobieta moja cudowna przyszla terapeltka alkholozmu

lek. med. Lech Siembab

Internista, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
31-864 Kraków

Chodzę do dr. Siembaba i chwale sobie własnie kompleksowe podejscie, mam problem z cholesterolem i trojglicerydami , doktor zlecial kompleksowe badania oraz na bierzaco monitorujemy wyniki wraz z odpowiednimi dawkami przypisanych leków. Dodatkowo jak wspomnialem o sporcie uprawawianym dał bardzo przydatne wskazówki odnośnie zapotrzeboania organizmu na niektore minerały . Polecam
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Traumatolog
                                       dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Dzisiaj wizyta, o czasie, bez pośpiechu.Diagnoza postawiona po otworzeniu płyty, bez konieczności opisu. W szczegółach dostałam informacje "profeska" . Mogę sobie i innym życzyć takiego lekarza, dodam, sympatyczny i uśmiechnięty. Rączka w gipsie, moja decyzja gdzie mam założyć bez żadnych sugestii. Życzmy sobie wszędzie takich lekarzy z pasją.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Andrzej Skabara

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

Morska 172 D/15
81-225 Gdynia

Brak badania na wizycie, położenie się na leżankę i patrzenie na długopis to raczej mało kompetentnie- gdzie inni lekarze badalii czucie, czynności układu nerwowego, używali młoteczka, kazali robić wiele rzeczy żeby sprawdzić jakie są uszkodzenia, wstawać, leżeć, chodzić. Opryskliwy, wredny, arogancki, powiedział, że bólem się nie zajmuje , że mogłam nie ulegać wypadkowi (gdzie jestem po wypadku z nie mojej winy). Kiedy zwróciłam uwagę temu Panu(bo skoro mówi, że nie ...
Opinia dodana przez: W

lekarz Teresa Florczak

Peowiacka 11a
99-300 Kutno

Jako młoda pacjentka, zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą , nie spieszy się i słucha problemów, stara się odpowiedzieć na każde pytanie. Byłam u wielu lekarzy i żaden nie zlecił mi badania czy mam zakażenie bakteryjne czy wirusowe. A Pani doktor to zrobiła. Mam bardzo pozytywne wrażenia odnośnie wizyty. Byłam w luxmedzie w Warszawie.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Monika Walkowiak

Praktyka Lekarza Rodzinnego - Grażyna Chomicz
ulica Stalowa 50
53-440 Wrocław

Pani Doktor Monika Walkowiak trafnie diagnozuje chorobę. Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta, ma ogromną wiedze i miłą osobowość. Przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Super Lekarz Polecam.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Jadwiga Wolszakiewicz

Internista, Kardiolog

Centrum Medycznym „Twój Lekarz w Warszawie”
Długa 44/50 lok. 15 (parter)
00-241 Warszawa

Polecam bardzo Panią Doktor - bo to wspaniały lekarz i bardzo mądra osoba. W ciągu jednej wizyty potrafi dokładnie określić chorobę i zaproponować leczenie i dobrać leki. Poza tym jest bardzo skuteczna i wymagająca :) Pracuje też na ostrym dyżurze i ma ogromną praktykę w leczeniu różnych przypadków... nie rozumiem poprzedniej opinii zawiedzionej Pani, która zgłasza się na ostry dyżur kardiologiczny do Instytutu Kardiologii z podejrzeniem tętniaka - kiedy od ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Aleksandra Buczyńska-Barbachowska

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Kompletny brak zrozumienia ze strony lekarki , nie przyswaja tego co mowi pacjent , rozłacza sie bez słowa w czasie rozmowy telefonicznej
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Marek Trzęsicki

Ortopeda, Lekarz sportowy

Długa 1/73
41-300 Dąbrowa Górnicza

Absolutnie nie polecam ortopedy Marka Trzesickiego, podszedł lekceważąco do opuchniętej stopy, stwierdzając, że nie jest to problem ortopedyczny. Właściwy lekarz ortopeda dał skierowanie na USG stawu skokowego, które potwierdziło diagnozę - problem ze ścięgnem w stawie skokowym i płyn w pochewkach otaczających ścięgno. Nie wiem za co w moim przypadku ten lekarz otrzymał zapłatę. Należałoby w takich sytuacjach wyciągać konsekwencje finansowe, może wtedy lekarz wziął by się do pracy!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ewa