lekarz Izabela Gorzkowska

Psychiatra dziecięcy

2,9
2,5
2,6

absolutnie nie polecam tej pani rodzicom, nie rozumiem dlaczego jest ona tak reklamowana, wystawiam obiektywną ocenę

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ...

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​ ​

Ja osobiście nie polecam tego lekarza , porażka , w wieku dojrzewania miałem tak zwaną depresje młodzieńczą , przepisała mi psychotrop ,leczyłem się nim około 5 lat i nic mi nie pomógł a tylko pogorszył , odstawiłem lek ale niektóre skutki uboczne po nim mam dalej.

jestem bardzo i to bardzo zadowolona z dr Gorzkowskiej na pierwszej wizycie pokierowała jakie mam dziecku wyniki zrobić stwierdziła adhd i zespół turreta wyniki to potwierdziły jesteśmy pod stała kontrolą u pani Dr polecam

specjalista godny polecenia. Wykazuje zrozumienie, potrfai wytlumaczyć i posiada dużą wiedzę.

koszt godzinnej wizyty - 150zł - która zostawia więcej pytań niż odpowiedzi; Pani o miłej powierzchowności, przekonywała mnie, że moje dziecko nie ma choroby po czym wypisała ową chorobę jako diagnozę - jak to określiła "diagnozę funkcjonalną"...po wyjściu z gabinetu człowiek sam by się wybrał do psychiatry, byle ten konkretnie określił problem...

zdecydowanie uważam, że 100 zł to za dużo za wizytę, poza tym godna polecenia, skrupulatna.