lek. med. Alicja Czesak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Mojim zdaniem pani Alicja jest wysokiej klasy neurologiem dziececym prowadzi mojego syna od dlugiego czasu mial opoznienie rozwoju mowy oraz problemy z zachowaniem dzieki Pani Dr.med.Alicji I jej radom oraz zaleceniom dzis moj syn chodzi do normalnej szkoly ,mowi w dwuch jezykach podjol nake trzeciego rozwija sie prawidlowo . Pani Alicja jest bardzo dokladnym I dbajacym o kazdy szczegol lekarzem . Bada swojich pacjetow od paluszka u nogi az po Sam koniec glowki . Polecam kazdemu rodzicowi taka lekarke jak wlasnie ona przy niej wiem ze moje dziecko otrzyma fachowa opieke . Natomiast ja jako Mama napewno podczas wizyty w Polsce udam sie na rutynowa kontrole syna .

Bardzo konktetna Pani doktor. Jest świetnym lekarzem, jako jedyna poswiecila nam tyle czasu ile bylo potrzeba za kazdym razem. Moze nie "cukruje", ale za to fachowo podchodzi do pacjenta. Trafne diagnozy, dobrze dobrane leki, skierowania do innych specjalistow, nigdy nie odmawia pomocy telefoniczne jesli chodzi o poradzenie . Zlego slowa nie mogę powiedziec, bardzo pomaga do tej pory mojemu synkowi.

Pani Doktor leczyła moje dziś już duże dzieci, dwóch synów. Zawsze kompetentna, empatyczna i pamiętająca imiona i choroby. Od pierwszych dni do wieku nastoletniego. Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy to w gabinecie czy na wizycie domowej.Zdarzyło się że gdyby nie jej intuicja - wiedza chłopcy byliby leczeni w przychodni na nieistniejące poważne choroby. Zawsze w kłopocie gdy chłopcy byli już starsi zwracałam się do Niej. Wspominam z największą sympatią i polecam wszystkim młodym mamom.

Byliśmy u dr Czesak zaraz po urodzeniu synka. Bardzo ale to bardzo wymagająca doktor. Nie pieści się i nie polemizuje. Rzeczowa, konkretna, surowa. Pomogła nam w 100%. Polecam! a tym co narzekają, że dodzwonić się nie można polecam puknąć się w czoło. Pani dr odbiera tylko w pn sr, pt i tylko wtedy, kiedy akurat zadzwoni tel po skończonej wizycie. Podczas wizyty tel dzwonił i dzwonił a ona zajęta dzieckiem. I mówi: Rehabilitacja ważniejsza. Polecaam!

bardzo nie miła i antypatyczna napalona na kase.dzieci płacza bo jest nie delikatna i nie ma podejścia wręcz jest agresywna i w ogóle nie patrzy że dziecko się boi.Nie pozwala przerwać jak histeryzuje.Powiedziała mi że dzieci maja płakac bo to jest zdeowew ja mam odmienne zdanie

Pani doktor Alicja Czesak jest bardzo dobrym lekarzem neurologiem dziecięcym.

Pani doktor Alicja Czesak jest bardzo dobrym lekarzem neurologiem dziecięcym.

super lekarz wszyscy powinni tak leczyc chodzilam z corka kilka razy ale sie oplacilo teraz jest zdrowa dzieki pani czesak dziekujemy

Zapisać się na wizytę trzeba z dużym wyprzedzeniem, ale zdecydowanie warto czekać. Byliśmy też na wizytach u innych neurologów dziecięcych we Wrocławiu i Wałbrzychu, ale żadna z osób nie poświęciła tyle uwagi dziecku i tak dokładnie nie wytłumaczyła nam jak należy ćwiczyć jak Pani Doktor. Jak na razie tylko jej diagnoza była trafna w 100% i sami z mężem widzimy już różnice w rozwoju synka po zastosowaniu ćwiczeń. Widać, że wkłada całe serce w to co robi. Śmiało mogę polecić ją jako bardzo dobrą lekarkę!

Bardzo dobra lekarka, kompetentna, miła, rzetelna, poświęca dużo czasu dziecku, śmieszą mnie bzdurne opinie, że nie ma sprzętu, że sie nie zna, że leci na kasę! jak sie komus nie podoba to niech sobie jedzie do Dzierżoniowa albo do Wałbrzycha i niech nie sieje zamentu i nie miesza ludziom w głowach!

pani doktor potrafi tylko faszerowac tym co niepowinno dziecko a szkoda slow mi na ta kobiete takich lekarzy powinni odszczelac w rynku w swidnicy pawel z swidnicy