dr n. med. Adam Kamiński

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PROWADZONEGO LECZENIA

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PROWADZONEGO LECZENIA

Bardzo dobry i miły lekarz, jedyny który wiedział co mi dolega, postawił prawidłową diagnozę. Leczenie trochę trwało, ale do dziasiaj mam spokój. Dziękuję

Nie potrafi nawet poprawnie zszyć nacięcia, spowodował powstanie dużej blizny nakładając przy zszyciu skórę na skórę! Gdy powiedziałem mu o bólu po operacji przy podnoszeniu nogi po zabiegu na kolanie, niczego nie wyjaśniał i powiedział jedynie że wszystko było dobrze! Gdy wysyłał mnie na przepustkę (2 dni) zapytałem czy przed wypisem zmieniony będę miał opatrunek. Powiedział że wówczas stracę pierwszą wizytę poszpitalną!