Adam Michalski

Urolog

Opinii17

Zbigniew

11.04.2014

Pan Doktor nie jest pierwszym urologiem ,z którym miałem do czynienia.Żałuję że tak późno trafiłem do niego,pewnie wszystko wyglądałoby inaczej.Kompetentny fachowiec, nie traci czasu na ględzenie,rzeczowo bardzo klarownie i zarazem taktownie prowadzi rozmowę z pacjentem. Sam zabieg przeprowadzony powiedziałbym wzorcowo/miałem "przyjemność' przechodzić go 3 raz, więc wiem co piszę/. Polecam ,podobnie jak cały oddział urologii-dziękuję całemu personelowi

Kujawianka

23.01.2014

Mój mężczyzna miał zatrzymanie moczu z powodu prostaty. Musiał przez jakiś czas chodzić z cewnikiem. Doktor wykonał operację. Dzisiaj może już normalnie oddawać mocz.

Radek Kawka

28.11.2013

Rekomenduję. Nie potrafię wyrazić wdzięczności, ponieważ się nie da, a zwykłe dziękuję nie wystarczy. Każda osoba, która miała do czynienia z podobnymi problemami, doskonale wie o czym mówię. Dziękuję Panu dr Michalskiemu i pozdrawiam wszystkich, którzy są zmuszeni korzystać z pomocy urologów.

Majka

22.11.2013

Drugiego takiego urologa w Poznaniu nie poznałam, chociaż medycyna tutaj jest na dosyć wysokim poziomie. Po prostu nie każdy wzbudza w sobie taką sympatię, czy też zaufanie.

Tadek

18.06.2013

Polecam. Bardzo dobry, skuteczny urolog. Na chwilę obecną najlepszy u jakiego składałem wizytę. Fachowiec.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Poznań"?

GABINET CHIRURGII I UROLOGII DZIECIĘCEJ
Radosna 10