Gdzie przyjmuję
place 11

Jarochowskiego 18
Poznań
52,396369416,89432330 61 865 22 62

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.1/5
Kompleksowość podejścia
4.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.1/5
Ilość poświęconego czasu
4.2/5
Uprzejmość
4.3/5
Godny polecenia
4.1/5
Średnia:
4.15
17 opinii
Opinie pacjentów
3,0/5

Pan Doktor nie jest pierwszym urologiem ,z którym miałem do czynienia.Żałuję że tak późno trafiłem do niego,pewnie wszystko wyglądałoby inaczej.Kompetentny fachowiec, nie traci czasu na ględzenie,rzeczowo bardzo klarownie i zarazem taktownie prowadzi rozmowę z pacjentem. Sam zabieg przeprowadzony powiedziałbym wzorcowo/miałem "przyjemność' przechodzić go 3 raz, więc wiem co piszę/. Polecam ,podobnie jak cały oddział urologii-dziękuję całemu personelowi

4,7/5

Mój mężczyzna miał zatrzymanie moczu z powodu prostaty. Musiał przez jakiś czas chodzić z cewnikiem. Doktor wykonał operację. Dzisiaj może już normalnie oddawać mocz.

5,0/5

Rekomenduję. Nie potrafię wyrazić wdzięczności, ponieważ się nie da, a zwykłe dziękuję nie wystarczy. Każda osoba, która miała do czynienia z podobnymi problemami, doskonale wie o czym mówię. Dziękuję Panu dr Michalskiemu i pozdrawiam wszystkich, którzy są zmuszeni korzystać z pomocy urologów.

5,0/5

Drugiego takiego urologa w Poznaniu nie poznałam, chociaż medycyna tutaj jest na dosyć wysokim poziomie. Po prostu nie każdy wzbudza w sobie taką sympatię, czy też zaufanie.

4,5/5

Polecam. Bardzo dobry, skuteczny urolog. Na chwilę obecną najlepszy u jakiego składałem wizytę. Fachowiec.

5,0/5

Pan Adam tak fajnie wszystko ogarnał, na szczescie nie musiałam sie o nic martwić. Teraz juz jest wszystko w porzadku ;) Czuje sie swietnie :)

5,0/5

Widze że wszyscy zadowoleni wiec powiem tylko krótko. Świetny lekarz!

5,0/5

W gabinecie Dr Michalskiego, do którego trafiłem jest fachowa obsługa, miłe i kompetentne sekretarki i bardzo dobre wyposażenie. Miałem bóle nerki z powodu kamieni, dr Michalski wykonał mi bezinwazyjny zabieg, wszystko minęło.

5,0/5

Witam, generalnie nie mam w zwyczaju dzielić się prywatnymi opiniami o lekarzach itp. Ale tym razem zrobię wyjątek. Od kilku lat borykam się z problemem układu moczowego i mimo wizyt u nastu "szpecjalistów" dopiero teraz trafiłem na prawdziwego specjalistę. Już jestem po zabiegu i zaczyna wszystko powoli się goić. Najważniejsze jednak jest to, że całkowicie ustąpiły dolegliwości. No i żona częściej mi...

5,0/5

Czytałam niektóre opinie tutaj i jestem oburzona !! Pan Adam to świetny specjalista u mnie wszystko było tak jak oczekiwałam ;) A co najlepsze ze ma podejście do pacjenta!

5,0/5

Witam, otóż chciałam powiedzieć, że jestem zadowolona z tego lekarza, pomógł mi i to bardzo. Ogólnie jeśli chodzi o wizyty to tez nie mam zadnych zastrzeżeń, sprawdza sie bardzo dobrze.

5,0/5

Zabieg kruszenia kamieni w pęcherzu moczowym. Zabieg wykonany przez doktora w profesjonalny sposób. Wszystko odbyło się w umówionym terminie. Zostałem poinformowany o metodzie leczenia, zapisane mi zostały odpowiednie leki. Zdecydowania polecam lekarza oraz ośrodek na ul. Jarochowskiego.

1,3/5

szybko, szybko, bo kolejka przed gabinetem. Spodziewałem się zupełnie czegoś innego po prywatnej wizycie. Nie polecam

5,0/5

Poddałem się kruszeniu kamienia w pęcherzu. Zabieg kilkuetapowy. Dr Michalski dokładnie wyjaśnił dlaczego w moim przypadku podejmuje taką a nie inną formę leczenia. Zabiegi przebiegały wg planu i bez powikłań. Jestem bardzo zadowolony z pobytu i opieki w klinice na ul. Jarochowskiego. Bywałem już w wielu szpitalach - ten jednak spełnia wysokie standardy jeżeli chodzi o kompetencje lekarzy, wyposażenie oraz podejście do pacjenta.

5,0/5

Pan doktor Adam Michalski 13 lat temu operował mnie na przykrą dolegliwość zwaną "nietrzymaniem moczu". Operacja przeprowadzona metodą Marschall-Marchetti, została bardzo profesjonalnie wykonana(dwie poprzednie w innych ośrodkach nie przyniosły żadnych rezultatów). Doktor dawał mi gwarancje na 5 lat, minęło 13. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

1,0/5

Idiota . on nie powinien nazywac sie lekarzem . wydał zła diagnoze i mie straszył. i szybko przypomniał o pieniadzach. nic z czlowieka, ktory ma pomoc. nie idzcie do niego.

1,0/5

Ten człowiek nie powinien pracować w zawodzie lekarza......nie potrafił przez 1,5 roku zdiagnozować nowotworu pęcherza u mojego taty.....leczono Go na zwyrodnienie prącia....UROMED powinien się nazywać UNIVERSUM.... Osierocona.....

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat