Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
17 opinii

• 3

Pan Doktor nie jest pierwszym urologiem ,z którym miałem do czynienia.Żałuję że tak późno trafiłem do niego,pewnie wszystko wyglądałoby inaczej.Kompetentny fachowiec, nie traci czasu na ględzenie,rzeczowo bardzo klarownie i zarazem taktownie prowadzi rozmowę z pacjentem. Sam zabieg przeprowadzony powiedziałbym wzorcowo/miałem "przyjemność' przechodzić go 3 raz, więc wiem co piszę/. Polecam ,podobnie jak cały oddział urologii-dziękuję całemu personelowi

• 4

Mój mężczyzna miał zatrzymanie moczu z powodu prostaty. Musiał przez jakiś czas chodzić z cewnikiem. Doktor wykonał operację. Dzisiaj może już normalnie oddawać mocz.

• 5

Rekomenduję. Nie potrafię wyrazić wdzięczności, ponieważ się nie da, a zwykłe dziękuję nie wystarczy. Każda osoba, która miała do czynienia z podobnymi problemami, doskonale wie o czym mówię. Dziękuję Panu dr Michalskiemu i pozdrawiam wszystkich, którzy są zmuszeni korzystać z pomocy urologów.

• 5

Drugiego takiego urologa w Poznaniu nie poznałam, chociaż medycyna tutaj jest na dosyć wysokim poziomie. Po prostu nie każdy wzbudza w sobie taką sympatię, czy też zaufanie.

• 5

Polecam. Bardzo dobry, skuteczny urolog. Na chwilę obecną najlepszy u jakiego składałem wizytę. Fachowiec.

• 5

Pan Adam tak fajnie wszystko ogarnał, na szczescie nie musiałam sie o nic martwić. Teraz juz jest wszystko w porzadku ;) Czuje sie swietnie :)

• 5

Widze że wszyscy zadowoleni wiec powiem tylko krótko. Świetny lekarz!

• 5

W gabinecie Dr Michalskiego, do którego trafiłem jest fachowa obsługa, miłe i kompetentne sekretarki i bardzo dobre wyposażenie. Miałem bóle nerki z powodu kamieni, dr Michalski wykonał mi bezinwazyjny zabieg, wszystko minęło.

• 5

Witam, generalnie nie mam w zwyczaju dzielić się prywatnymi opiniami o lekarzach itp. Ale tym razem zrobię wyjątek. Od kilku lat borykam się z problemem układu moczowego i mimo wizyt u nastu "szpecjalistów" dopiero teraz trafiłem na prawdziwego specjalistę. Już jestem po zabiegu i zaczyna wszystko powoli się goić. Najważniejsze jednak jest to, że całkowicie ustąpiły dolegliwości. No i żona częściej mi...

• 5

Czytałam niektóre opinie tutaj i jestem oburzona !! Pan Adam to świetny specjalista u mnie wszystko było tak jak oczekiwałam ;) A co najlepsze ze ma podejście do pacjenta!

• 5

Witam, otóż chciałam powiedzieć, że jestem zadowolona z tego lekarza, pomógł mi i to bardzo. Ogólnie jeśli chodzi o wizyty to tez nie mam zadnych zastrzeżeń, sprawdza sie bardzo dobrze.

• 5

Zabieg kruszenia kamieni w pęcherzu moczowym. Zabieg wykonany przez doktora w profesjonalny sposób. Wszystko odbyło się w umówionym terminie. Zostałem poinformowany o metodzie leczenia, zapisane mi zostały odpowiednie leki. Zdecydowania polecam lekarza oraz ośrodek na ul. Jarochowskiego.

• 1

szybko, szybko, bo kolejka przed gabinetem. Spodziewałem się zupełnie czegoś innego po prywatnej wizycie. Nie polecam

• 5

Poddałem się kruszeniu kamienia w pęcherzu. Zabieg kilkuetapowy. Dr Michalski dokładnie wyjaśnił dlaczego w moim przypadku podejmuje taką a nie inną formę leczenia. Zabiegi przebiegały wg planu i bez powikłań. Jestem bardzo zadowolony z pobytu i opieki w klinice na ul. Jarochowskiego. Bywałem już w wielu szpitalach - ten jednak spełnia wysokie standardy jeżeli chodzi o kompetencje lekarzy, wyposażenie oraz podejście do pacjenta.

• 5

Pan doktor Adam Michalski 13 lat temu operował mnie na przykrą dolegliwość zwaną "nietrzymaniem moczu". Operacja przeprowadzona metodą Marschall-Marchetti, została bardzo profesjonalnie wykonana(dwie poprzednie w innych ośrodkach nie przyniosły żadnych rezultatów). Doktor dawał mi gwarancje na 5 lat, minęło 13. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

• 1

Idiota . on nie powinien nazywac sie lekarzem . wydał zła diagnoze i mie straszył. i szybko przypomniał o pieniadzach. nic z czlowieka, ktory ma pomoc. nie idzcie do niego.

• 1

Ten człowiek nie powinien pracować w zawodzie lekarza......nie potrafił przez 1,5 roku zdiagnozować nowotworu pęcherza u mojego taty.....leczono Go na zwyrodnienie prącia....UROMED powinien się nazywać UNIVERSUM.... Osierocona.....

Gdzie przyjmuję

place 11

Jarochowskiego 18
    Poznań
    52,396369416,89432330 61 865 22 62

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat