dr n. med.Adam Tiszler

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
48 opinii

• 1

Nie wiem jak funkcjonowałby jego oddział gdyby nie personel-lekarze i pielęgniarki.Powinien brać przykład np. z doktora Kmiecika czy doktora Jarolima a nie uważać się za nieomylnego guru,którym z pewnością nie jest.Szpital w T.Górach gorąco polecam ze względu na personel tam pracujący ale doktora Tiszlera nie poleciłabym nawet wrogowi.

• 3

Moje drogie Panie, prawda jest taka, że należy od dr Tiszlera wymagać, ja nie odpuszczam dopóki nie dostanę odpowiedzi na pytania, siedzę tak długo, aż wszystko będzie dla mnie jasne i nie dam się zbyć, faktycznie gdyby nie mój upór usłyszałbym tylko dzień dobry i dobranoc. Prowadził moja I ciąże i prowadzi II ciąże i szczerze mówiąc głównie dlatego, ze byłam zadowolona z opieki i podejścia w czasie pobytu w szpitalu, w stosunku do innych kobiet, które były pacjentkami innych lekarzy ja miałam luksus i byłam inaczej- lepiej traktowana - tak być nie powinno, ale niestety taka jest nasza rzeczywistość, a skoro w grę wchodzi zycie mojego dziecka to w ten sposób się zabezpieczam. Inna sprawa to panie w recepcji - są mega antypatyczne, buczą coś pod nosem, Pani mierząca ciśnienie robi to w 8 sekund - zawsze zapisuje takie same 125/80 a ja nigdy takiego nie mam, cóż ja też odburknę im coś pod nosem albo jak mam dobry humor to jestem mega uprzejma z nadzieją,ze zrobi im się głupio. Podsumowując: prowadzenie ciąży,ze względu na stanowisko i upiekę na Oddziale polecam (choć należny wymagać), pozostałe sprawy: wybieram lekarza z którym mogę pogadać i który ma dla mnie czas.

• 4

Pan dr prwowadzi moja ciążę i jestem b.zadowolona. Pozartuje,zrobi co ma zrobic i daje zalecenia. Na kazdej wizycie bada i robi usg. Wszystko ma pod kontrola. B.dobry specjalista!

• 5

Lekarz w 100% sprełnił moje oczekiwania zarówno podczas prowadzenia ciązy, jak i podczas rozwiązania. Lekarz był obecny podczas porodu do końca. Warunki w jakich rodziłam są idealne dla mamy jak i osób jej towarzyszących. Zarówno lekarze jak i personel pracujący na oddziale ginekologno położniczym są kompetentne, uprzejme i bardzo oddane pacjentce. Mogę polecić tego lekarza.

• 5

Serdecznie polecam, trzeba się pytać i mówić o wszystkim co nam dolega a On kompetentnie podejdzie do problemu. Jest małomówny, ale wie jak leczyć i jest skuteczny.:)

• 5

Do dr Tiszlera trafiłam 1,5 miesiąca temu po prawie roku bezskutecznych starań o dziecko. Dr po 2 wizytach powiedział mi więcej niż poprzedni lekarz po kilkunastu, zlecił kilka badań i znalazł coś o czy nie wiedzielismy, a co może wyjaśniać problemy. I przede wszystkim podał konkretny plan na najbliższe miesiące. Fakt - nie jest wylewny, za to konkretny i odpowiada na pytania. Na kawę i plotki umawiam się z koleżanką, do lekarza idę w innym celu. Poprzednia lekarka była otwarta, sympatyczna i wizyty trwały poł godziny, ale w ciągu roku nie zrobiła badań, które dr Tiszler zlecił od razu i cały czas uspokajała, że wszystko jest w porządku, a jak się okazało - nie jest.

• 5

świetny lekarz. fakt, że wizyty u niego są krótkie, za to potrafi w ciągu tych kilku minut przekazać wszystko co istotne. jeżeli dzieje się coś co wymaga hospitalizacji to jesteśmy w bardzo dobrych rękach. osobiście jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i niezmiernie wdzięczni za wszystko co doktor dla nas zrobił.

• 5

Wszystkim kobietom w ciąży bez zastanowienia polecam Pana doktora. Może nie jest wylewny i gadatliwy a do żartu trzeba się przyzwyczaić (mnie pasuje- ironiczny, bystry humor ) ale jest fachowcem, któremu od razu się ufa a pobyt u niego na oddziale położniczym po porodzie to czas spędony z bardzo miłym i profesjonalnym zespołem. Szczerze polecam!

• 1

zdecydowanie negatywnie oceniam pracę tego lekarza. Doznałam tego niestety na własnej - a konkretnie mojego dziecka - skórze. Byłam pacjentką doktora ponad 9 lat temu. W wyniku prowadzonej przez niego ciąży urodziłam córeczkę z wieloma wadami serca!!!Obecnie moja córeczka jest po trzech operacjach serca, trzech operacjach krtani i zaliczana jest do osób niepełnosprawnych umysłowo ze względu na przebyte operacje, hospitalizacje i to, co stało się z nią w wyniku tych wad.Przez cały przebieg ciąży lekarz nie zauważył,że dziecko jest chore - z reszta trudno się dziwić, skoro wizyty były owszem co 2 tygodnie, ale trwały 1,5-2 minut! Przy porodzie go nie było, a i po nigdy się ze mną nie skontaktował. Przez całą ciążę był niezbyt miły, a wręcz arogancki. dziś żałuje ogromnie, że go nie zmieniłam w trakcie ciąży. Być może wtedy moja córeczka miałaby większe szanse na lepsze Życie. Niestety, w wyniku jego zaniedbania a mojego braku wiary we własną intuicję moja córeczka cudem przeżyła, ale za to zawsze już będzie niepełnosprawna i inna niż większość dzieci. ku przestrodze więc innych mam wołam - UWAŻAJCIE I CZYM PRĘDZEJ ZMIEŃCIE LEKARZA NA BARDZIEJ TROSKLIWEGO I ODPOWIEDZIALNEGO!!!!

• 5

MOJA OCENA TO OCZYWIŚCIE 100% POZYTYW :))Nie wyobrażam sobie rodzić u kogoś innego :)) z reszta również w czasie kłopotów ( czyt. poronienie) gdzie inny lekarz zostawił mnie samej sobie to Pan doktor zajął się wszystkim w bardzo profesjonalny a w dodatku LUDZKI sposób .!!!!!!!

• 1

NIE POLECAM!! Pan doktor jest dobrym lekarzem tylko wtedy jak nic się nie dzieje. Pacjentka przychodzi na wizytę (3 min.) co 2 tygodnie, wyniki prawidłowe, badanie bez komentarza, kasa zebrana i następna pani. Niestety jak pojawia się jakiś problem Pan doktor( jesli można jeszcze użyć tego tyt.) nawet w ksiązkowych przypadkach nie wie co zrobić, choroby i powikłania uznaje za ekscesy! Moje dzieciątko zmarło a ja już nie będę miala dzieci. To wszystko dzięki wiedzy Pana Doktora

• 5

Doktot prowadzil moje 3ciaze. jego opieka i opieka w szpitalu nr 3 w tarnowskich gorach byla swietna.

• 1

Polecono mi Pana Doktora jako znawcę od bezpłodności. Bez wykonania żadnych badań zafundował mi końską dawkę hormonów a potem „monitorował” mój cykl co oznaczało że musiałam u niego być dwa razy w tygodniu na usg, robił je w milczeniu, na każde moje pytanie odpowiadał wymijająco albo w ogóle. Każda wizyta trwała ok. 3 min i kosztowała 80 zł. Ledwo zdążyłam się ubrać już wołał następną pacjentkę. Uwierzcie mi on nie zna się absolutnie na leczeniu bezpłodności, stosuje te same metody chyba od wieków. Efekt całej terapii u niego to torbiel na jajniku, który był konsekwencją przyjmowanych leków i braku podania leku na pęknięcie pęcherzyków. Niestety Pan Doktor „zapomniał” mi go przepisać i dziś mam przez niego same problemy. Wszystkie pacjentki, która go chwalą chyba nigdy nie trafiły na ginekologa z prawdziwego zdarzenia i może myślą że tak ma być. Dziewczyny nie żyjemy już w epoce PRL-u, z której żywcem wyciągnięte są zarówno panie recepcjonistki (strasznie nieuprzejme), jak i sam Pan Doktor. Można naprawdę za te same pieniądze być miło i fachowo obsłużonym u innego ginekologa. Wizyta u dr Tiszlera to strata pieniędzy i czasu!!! Może był dobry na początku swojej „kariery” ale niestety chyba od tamtego czasu niewiele się rozwinął. Serdecznie NIE polecam!!!

• 5

Wspaniały lekarz!!! Prowadził moje 2 ciąże i 2 porody, które wspominam wspaniale. Kompetentny, miły, kulturalny. Oddział przez Niego prowadzony jest wzorem organizacji. Wszystkim polecam Pana doktora.

• 5

Lekarz na pierwszy rzut oka bardzo poważny, w rzeczywistości miły i z poczuciem humoru tylko trzeba wiedzieć jak z nim rozmawiać. Sposób jest prościuteńki - zażartować jako pierwsza:) Nie zaleca zbędnych wizyt, jeżeli nic się nie dzieje zleca wizyty nawet co 4-6 m-cy młodym kobietom a dojrzałym co rok

• 5

Kompetentny,konkretny i zdecydowany lekarz.Prowadził dwie moje ciąże i doprowadził je do szczęśliwego rozwiązania.Bardzo miło wspominam poród i pobyt na oddziale położniczym u dr Tiszlera w Tarnowskich Górach.Polecam.

• 1

Słyszałam, że dr Tiszler to świetny lekarz. Poszłam więc w pierwszych tygodniach ciąży z myślą, że to on ją poprowadzi. Gdy weszłam, właściwie bez żadnych pytań wstępnych i rozmowy kazał się rozebrać. Bada bez wyczucia, co sprawia, że badanie jest bolesne. Po minucie - USG. I to badanie bez słowa! Żadnych informacji! Po kolejnej minucie - "Proszę się ubrać i przyjść za dwa, trzy tygodnie i wtedy zobaczymy". Po 4 min. wyszłam z gabinetu. Poczułam, że ta wizyta to "żenujący żart prowadzącego". Mój pies w czasie wizyty u weterynarza jest średnio 15 min., bo lekarz go dokładnie bada i tłumaczy. A tu? I to jest dobry lekarz??? Kobiety! Wy nie znacie w takim razie DOBRYCH LEKARZY!!! A badanie piersi to co, już za dużo jak na 80 zł? ŻENADA. Nikomu bym nie poleciła!

• 5

Ja osobiście bardzo polecam pana doktora. Jest to nasz" lekarz rodzinny", prawie wszystkie kobiety w mojej rodzinie chodzą właśnie do niego. Ja sama urodziłam się pod jego kontrolą razem z dwójką mojego rodzeństwa. Potem pomógł mi jeszcze po nieudolnym zabiegu przeprowadzonym przez lekarzy w Katowicach. Dzięki niemu jetem zdrowa i mogę mieć dzieci. Mam 19 lat i po pierwszych zrażeniach do ginekologów to on właśnie odbudował takie poczucie że lekarz nie musi być zły:)

• 5

wspaniały lekarz doprowadził do szczesliwego rozwiązania moją zagrozona ciaze i tylko dzieki niemu moge cieszyc sie moja zdrową coreczką < ur 14.01.2011> czas wizyty jest uzalezniony od problemu pacjetki i jej pytań. moje wizyty trwały od 5 min do nawet 15 min wszsytko zależy od pacjetki jest konkretny i rozmawia tylko o ciązy lub zdrowiu pacjetki nie ma czasu na zbedne duperelei mimo wszytko jest bardzo mily nawet z tym swoim specyficznym poczuciem humoru , po godzinach pracy dostepny pod swoim PRYWATNYM nr telefonu odpowiadał na pytania zawsze starał sie uspokoic i wszystko wytłumaczyc, chciala bym aby kolejną ciąze również prowadził dr Tiszler , jego oddział w Tarnowskich górach swietnie zorganizowany razem z sympatycznym personelem , sczerze polecam :)

• 5

Wróciłam do Pana doktora po 11 latach.To świadczy o moim zaufaniu do niego,polecam jako dobrego fachowca.

• 1

Witam! Moje skromne zdanie na temat Pana dr. jest bardzo dobre i polecam każdej kobiecie "błąkającej"sie w poszukiwaniu dobrego lekarz. Zawsze powtarzam, jeżeli chcecie dyskutową i żartować to zapraszam na kawę z koleżanką, lekarz jest od tego żeby leczyć a nie dyskutować na każde pytanie przecież odpowie. Urodziłam "z Nim" dwoje dzieci i był przy każdym porodzie bo to dla dr. normalne, gdzie inne znajome za obecność lekarza prowadzącego ciąże przy porodzie musiały dopłacać. Gorąco polecam za profesjonalizm i ogromną odpowiedzialność za każdą pocjętkę.

• 5

Fachowiec.Specjalista w kazdym calu.Od lat jest ordynatorem w szpitalu nr 3 w tarnowskich gorach,jesli sie na niego zdecydujesz to mozesz byc pewna, ze zdobi wszystko zeby ciaza byla doprowadzona do konca i byla bezpieczna.Najwazniejsze jest dziecko i matka.Porod u Tiszlera i pobyt w jesdnoosobowym pokoju-bajka!Obsluga pielegniark i poloznych-piewrwsza klasa.Trzeba miec charakter zeby do niego isc i nie dac mu sie;-)nie taki straszny;)

• 5

6 lat temu urodziłam synka, Ciążę prowdził dr, Tiszler. Urodziłam poprzez cesarskie cięcie po którym nie ma śladu - to jest jego znak firmowy :) Co do jego osoby nie mogę go ocenić go jako bawidamka. Jednak w jego zawodzie nie jest istotne to czy żartuje i jest gadułą a raczej to że wie co robi. Fachowiec to mało powiedziane. Nie mówi dużo ale postępuje rzeczowo i decyzje jakie podejmuje wychodzą na dobre. Jego oddział w T.Górach funkcjonuje jak w zegarku. Pielęgniarki są uprzejme i dobrze zorganizowane. Polecam dr.Tiszlera on wie co robi.

• 5

Czytając opinie, że dr. Tiszler jest 'fatalny' aż wzbiera się we mnie agresja, dr. Tiszler jest rzeczowy, wizyta jest krótka, ale rzeczowa i doktor odpowiada na każde pytanie i marnuje czasu jeśli się nie zapyta i to przynajmniej sprawia, że nie czeka się u niego wieczność jak to u niektórych innych ginekologów bywa. Co do poświęcania czasu to poświęca go tyle ile potrzeba! Ja osobiście bardzo sobie chwalę to, że u dr. Tiszlera rzadko się czeka dłużej niż 15 min i wizyta jest rzeczowa. Polecam gorąco tego lekarza, a żeby się nie zrazić do niego po prostu trzeba być przygotowanym na to, że trzeba zadawać pytania i wizyta jest stosunkowo krótka.

• 5

Leczymy się u dr Tiszlera rodzinnie od chyba już 15 lat. Rodzinnie tzn. ja i moje dwie córki. Jesteśmy bardzo wdzięczne doktorowi za opiekę, za dobre prowadzenie trzech ciąż, wszystkie ciąże były zagrożone i wszystkie rozwiązane przez cesarskie cięcia przeprowadzone przez dr Tiszlera. Nie po to idziemy do Niego żeby pogadać, idziemy się leczyć, mówi prawdę a to że mało, przywykłyśmy do tego. Dla doktora napewno ważny jest czas bo pacjętki czekają. Mam bardzo dobre zdanie o Nim, a poza tym bierze tylko 50 zł w przeciwieństwie do innych dlatego też przyjmuje o wiele więcej pacjętek, na utrzymanie gabinetu i personelu musi zarobić, dlatego też ma mniej czasu dla nas.

• 5

25 Maja miałam cięcie cesarskie przeprowadzone przez Doktora Tiszlera oraz Doktora Ryszarda Pilisa! Są to lekarze z najwyższej półki! Naprawdę ich polecam! Lekarz jest nie po to, żeby z pacjentkami dyskutować, tylko po to, żeby pomóc, jak jest potrzeba i rozmawiać tylko o ciąży, dziecku itp.. Szczerze POLECAM jeszcze raz! Najlepsi lekarze! :)

• 1

Koszmar! Panie Doktorze proszę brać przykład z Doktora Macieja Jarolima!! W przeciwieństwie do Pana jest Człowiekiem!!!

• 1

Koszmar. Ktoś kto nie powinien być nawet weterynarzem jest ginekologiem, to jakaś pomyłka. Bada w sposób bardzo bolesny, nie udziela żadnych informacji, jest gburowaty i chamski. Jak nie chcecie zostać potraktowane jak przedmioty nie idźcie do tego pana. Naprawdę jest wielu innych dobrych ginekologów.

• 5

Lekarz Jest naprawdę wspaniały. Jest doskonałym specjalistą. Prowadził moją ciążę.Poniewaz miałam za wąskie biodra miałam robioną cesarkę i tu również lekarz spisał się doskonale - blizna prawie nie widoczna!!! Naprawdę polecam tego lekarza!

• 1

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii udalam się do doktora dobrze nastawiona. Niestety, rzeczywistość bardzo mnie rozczarowała. Doktor jest niemiły, brak mu kultury, ledwo burknął cos do mnie pod nosem, nic nie tlumaczył. Nie potraktowal mnie jak pacjentki, tylko jak przedmiot. Czułam się upokorzona. Co do kompetencji to trudno mi sie wypowiedzieć, ponieważ nie mam zamiaru leczyc się u kogoś, kto nie ma za grosz dobrych manier i pacjent jest dla niego nikim. Uważam, że to naprawde nieporozumienie, że taki człowiek jest lekarzem, a co dopiero ginekologiem! Naprawdę nie wiem, skąd ma tak dobre opinie. Czyżby sam je sobie wpisywał? Chyba, że poprzedniczki przez "malomówny" rozumieją to, że nie powie im ani dzień dobry, ani do widzenia o wytłumaczeniu dolegliwości, zaproponowaniu leczenia nie wspominając. Jest po prostu niegrzeczny, bada w sposób bardzo bolesny, nie uprzedzając co będzie robił, a potem rzuca z naburmuszoną miną receptę jak kość psu i to jest koneic wizyty. Zero rozmowy, wytłumaczenia itp. Porażka. Nie polecam!

• 5

Lekarz posiada kompetencje na najwyższym poziomie! Nie należy do typowych naciągaczy którzy na dzień dobry "krzyczą" ma Pani nadżerkę"! chociaz to nie jest największa tragedia, zważywszy na to, iz poprzedni lekarz zdiagnowował mi wadę macicy i koniecznością operacji... to jest porażka! A w ramach własnej opinii komentarze mówiące np o braku sympatii ze strone tego lekarza skomentuję mówiąc że nie karzy musi Was lubieć i nie każdy od progu misi krzyczeć z "bananem" od ucha do ucha dzień dobry. polecam tego specjalistę

• 5

Jest dobrym lekarzem, mało mówi ale jeżeli będziecie go pytać odpowiada na każde pytanie, nie owija makaronu na uszy i ma angielskie poczucie humoru. Super polecam....

• 5

witam, dr. Tiszler prowadzil całą moja ciążę, on też odierał poród. Nie miałam "książkowej ciąży" były lekkie odchylenia od normy. dr. Tiszler jest małomówny, zaczęłam doczytywać na necie i wtedy dopiero się wystraszyłam że jest naprawdę źle. Jednak dr był zawsze dostępny pod komórką i w każdej chwili mogłam do niego zadzwonić, a on zawsze uspokoił i powiedział coś miłego. Co do wizyt to lepiej jest się wcześniej do nich przygotować i zadawać konkretne pytania, wtedy uzyskacie konkretne i fachowe odpowiedzi. Ufam temu lekarzowi i kolejną ciążę poprowadzi napewno on :) Wierzcie mi kiedy dzieje się coś poważnego to on nie owija w bawełnę.

• 5

Wybitny fachowiec ,kompetętny choć mało mówny.Nie bieże łapowek.Wiele mu zawdzięczam. Chodzę do P.Doktora juz 17 lat i dalej tak zostanie..Szpital w Starych -Tarnowicach i personel SUPER!!! POLECAM P.DOKTORA

• 5

Bardzo fachowy i uprzejmy nie daje żadnych błędnych złudzeń same zdania na temat choroby nie owijanie w bawełnę polecam!!

• 4

Co prawda już mijają 4 lata jak dr.Tiszler pomógł przyjść na świat mojej córeczce(cesarka), jednak wspominam go bardzo miło. Poprawił mi przy tej okazji bliznę po wcześniejszej cesarce którą zrobił pan dr.T. z Zabrza.Jak dr.Tiszler na pierwszej wizycie zobaczył tamtą bliznę to wykrzyknął:"Kto pania tak urządził?".Coprawda nie jest zbyt rozmowny i dużo trzeba wyciągać od niego ale mu ufałam.A po pobycie na jego oddziale jestem przekonana że przy ewentualnej następnej ciąży poszłabym właśnie do niego.Troche denerwujące tylko były jego komentarze odnośnie mojej wagi,ale generalnie polecam.

• 5

Po krótkiej wizycie w gabinecie P.Dr.Tiszlera,dowiedziałam się wszystkiego,czego powinnam się dowiedzieć na temat stanu ciąży i mojego zdrowia.Ciążę miałam zagrożoną,po wizycie wiedziałam wszystko i nie bałam się.Lekarz nie jest po to,aby gawędzić,bo kolejka pacjentek czeka.Pan Dr.Tiszler jest wspaniałym lekarzem,polecam go rodzinie,znajomym i wszystkim mądrym kobietom.

• 5

Trafiłam zupełnie przypadkowo na jego oddział w Tarnowskich Górach i podobno (w opini innych pacjentek) miałam szczęście, że to własnie on mnie operował.Trzeba dodac, że personel pracujący na jego oddziale jest poprostu rewelacyjny. Szybko wracam do zdrowia, rana ladnie sie goi i jest ukryta pod bielizną.Teraz lecze się u niego prywatnie bo chciałabym urodzić dziecko i mam nadzieje, że w końcu znalazłam lekarza, który mi pomoże.Fakt, nie należy do "gaduł" ale przynajmniej konkretny.Polecam

• 5

POLECAM p.DOKTORA CHOCIAż ZGADZAM SIę ,żE NIE ZAWSZE POśWIęCA ODPOWIEDNIA DUżO CZASU PACJENTCE

• 5

Lekarz naprawde dobry a tam bardzo dobry. Najlepszy:)))))

• 1

słyszałm dobre opinie o panu doktorze, jedank bardzo się zawiodłam Nie polecam, wizyta trwa 5 mimut nic za bardzo nie idzie się dowiedziec i cały czas słyszy się będzie dobrze W moim przypatku tak było jedan jak poszłam na konsultacje do innych lekarzy to sie okazało,że jestem leczona na coś co mi nie dolega. Odradzam

• 5

Dr Adam Tiszler to przede wszystkim wybitny fachowiec, niezwykle kompetentny, konkretny i zdecydowany. Co więcej, obdarzony niezmiernie rzadką niestety wśród lekarzy, intuicją. Gdyby nie On, moja żona nie urodziłaby zdrowej i pięknej córeczki. Gorąco polecam. ps. na jego oddziale w tarnogórskim szpitalu panuje wzorcowy porządek i dyscyplina. Gdyby każdy lekarz był jego pokroju, zdanie społeczeństwa o służbie zdrowia byłoby diametralnie różne od obecnego... Gorąco polecamy !!!

• 5

wspaniały specjalista polecam wszystkim!!!!małomówny ale bardzo kompetętny. rodziłam w szpitalu tarnogórskim personel tego mszpitala jest naprawde na medal!!!!!

• 5

witam panie.chcę podzielić sie moim skromnym zdaniem o dr.Adamie Tiszler.dnia 30 stycznia byłam na badaniu hsg w tarn.górach u pana dr.byłam mile zaskoczona-panie pielęgniarki były niesamowicie uprzejme.wprawdzie nie byłam przygotowana do tego badania bo nie miałam zielonego pojecia jak to sie od!.bywa-wszystko mi wytłumaczono,grzecznie i z uśmiechem na twarzy.w kilku chwilach byłam przyjeta na oddział.pan doktor równie szybko wykonał badanie-nadodatek nie bolało.po padaniu odwieziono mnie na sale gdzie byłam doglądana.byłam naprawde zdziwiona jak wszystko szybko i sprawnie tam funkcjonuje.być moze inni mają inne zdanie ale ja chciałabym aby w każdym szpialu tak nas traktowano.serdeczne ukłony dla Pana dr.Tiszlera i Jego szpitalnego personelu

• 1

jest ****** bierze za wizyty a nie leczy byłam u niego nabadaniu a za dwa dni gdzieindziej bo niewykrył torbiela 20cm przez badanie normalne i usg a dotego leczył mojego męża twierdząc że ma zamało ruchliwe plemniki po dostarczeniu iczekania na niego godzine w szpitalu JEST POPROSTU FATALNY

• 5

Specjalista, którego polecam nie tylko kobietom w ciąży ale również wszystkim z różnego rodzaju problemami ginekologicznymi. Moje pierwsze spotkanie z ordynatorem było kompletną klapą, ponieważ jestem osobą wyjątkowo komunikatywną a on niezbyt :)...ale nie oto chodzi żeby było miło tylko profesjonalnie,bezpiecznie i przede wszystkim "zrobione"dobrze.:)Nie chcę myśleć o tym jak odejdzie na emeryturę...Polecam wszystkim kobietom.

• 5

Pan doktor operował mnie w tarnogórskim szpitalu. Nie kosztowało mnie to ani złotówki( odmowił przyjęcia). Opieka wspaniała. Wielkie kompetencje. Trochę małomówny, ale to raczej dobrze.Polecam gorąco.

• 5

Wspaniały fachowiec. Nie jest to typ lakarza, który mówi "co by było gdyby" tzn. on wie co dzieje się z ciążą, mówi jak najmniej aby nie denerwować pacjentki - wydaje zalecenia co należy robić np. "wszystko ok tylko ma pani leżeć i brać te tabletki". My właśnie tego oczekiwaliśmy aby nie denerwować zbytnio kobiety w ciąży. Nasza ciąża była w jakiś sposób zagrożona ale On świetnie ją poprowadził i urodziliśmy w terminie ZDROWIUTKIEGO SYNA!!! Aby wszyscy lekarze byli tacy jak on byłoby dobrze. Polecam w 100% świetny lekarz i bardzo miły człowiek. Jeszcze jedno PAN DOKTOR NIE BIERZE ŁAPÓWEK - jak dla nas ideał lekarza kolejna ciąża tylko z nim.

Gdzie przyjmuję

place 11

3 Maja 55
    Zabrze
    50,295059218,78858270 32 271 79 98

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat