dr n. med. Adam Tiszler

3,4
3,9

smonikas robusiek21179

31.01.2009

witam panie.chcę podzielić sie moim skromnym zdaniem o dr.Adamie Tiszler.dnia 30 stycznia byłam na badaniu hsg w tarn.górach u pana dr.byłam mile zaskoczona-panie pielęgniarki były niesamowicie uprzejme.wprawdzie nie byłam przygotowana do tego badania bo nie miałam zielonego pojecia jak to sie od!.bywa-wszystko mi wytłumaczono,grzecznie i z uśmiechem na twarzy.w kilku chwilach byłam przyjeta na oddział.pan doktor równie szybko wykonał badanie-nadodatek nie bolało.po padaniu odwieziono mnie na sale gdzie byłam doglądana.byłam naprawde zdziwiona jak wszystko szybko i sprawnie tam funkcjonuje.być moze inni mają inne zdanie ale ja chciałabym aby w każdym szpialu tak nas traktowano.serdeczne ukłony dla Pana dr.Tiszlera i Jego szpitalnego personelu

17.07.2009

Po krótkiej wizycie w gabinecie P.Dr.Tiszlera,dowiedziałam się wszystkiego,czego powinnam się dowiedzieć na temat stanu ciąży i mojego zdrowia.Ciążę miałam zagrożoną,po wizycie wiedziałam wszystko i nie bałam się.Lekarz nie jest po to,aby gawędzić,bo kolejka pacjentek czeka.Pan Dr.Tiszler jest wspaniałym lekarzem,polecam go rodzinie,znajomym i wszystkim mądrym kobietom.

03.09.2010

Leczymy się u dr Tiszlera rodzinnie od chyba już 15 lat. Rodzinnie tzn. ja i moje dwie córki. Jesteśmy bardzo wdzięczne doktorowi za opiekę, za dobre prowadzenie trzech ciąż, wszystkie ciąże były zagrożone i wszystkie rozwiązane przez cesarskie cięcia przeprowadzone przez dr Tiszlera. Nie po to idziemy do Niego żeby pogadać, idziemy się leczyć, mówi prawdę a to że mało, przywykłyśmy do tego. Dla doktora napewno ważny jest czas bo pacjętki czekają. Mam bardzo dobre zdanie o Nim, a poza tym bierze tylko 50 zł w przeciwieństwie do innych dlatego też przyjmuje o wiele więcej pacjętek, na utrzymanie gabinetu i personelu musi zarobić, dlatego też ma mniej czasu dla nas.

07.10.2010

6 lat temu urodziłam synka, Ciążę prowdził dr, Tiszler. Urodziłam poprzez cesarskie cięcie po którym nie ma śladu - to jest jego znak firmowy :) Co do jego osoby nie mogę go ocenić go jako bawidamka. Jednak w jego zawodzie nie jest istotne to czy żartuje i jest gadułą a raczej to że wie co robi. Fachowiec to mało powiedziane. Nie mówi dużo ale postępuje rzeczowo i decyzje jakie podejmuje wychodzą na dobre. Jego oddział w T.Górach funkcjonuje jak w zegarku. Pielęgniarki są uprzejme i dobrze zorganizowane. Polecam dr.Tiszlera on wie co robi.

02.02.2012

MOJA OCENA TO OCZYWIŚCIE 100% POZYTYW :))Nie wyobrażam sobie rodzić u kogoś innego :)) z reszta również w czasie kłopotów ( czyt. poronienie) gdzie inny lekarz zostawił mnie samej sobie to Pan doktor zajął się wszystkim w bardzo profesjonalny a w dodatku LUDZKI sposób .!!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Dubiela 3a lok. 2