dr Adrian Doroszko

Średnia ocen:5/5

jan

05.02.2016

moja opinia pokrywa się z powyższymi,gdyby nie pan dr.być może nie miałbym już nogi.Skutecznie też uregulował ciśnienie

Tomasz

01.04.2014

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.

07.10.2011

Poszedłem do dr Doroszko podłamany, bez wiary w powrót zdrowia, już po pierwszej wizycie zrozumiałem, że moje zdrowie w dużej mierze zależy ode mnie. Teraz po trzeciej wizycie czuję się b. dobrze i jestem pełen optymizmu. Za leczenie i rozmowy bardzo Panu dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny, która jest również bardzo Panu wdzięczna za to,że stałem się zdrowym.

20.09.2011

Prawdziwy Lekarz godny pochwały ! Kompetencje, uprzejmosc, ogromna wiedza i duza pomoc w kierunku pacjenta ! Najlepszy Lekarz jakiego znam ! :):)

Prawdziwy Lekarz godny pochwały !

15.07.2011

Polecam tego młodego lekarza - jest bardzo kompetentny, niesamowicie uprzejmy i bardzo mi pomógł.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Rafał Kleczyk

Gabinet lekarski

Krystyna Bijak

Gabinet lekarski

Wrocław

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
Wrocław
Wojewódzkie Centrum Medyczne "Dobrzyńska"
Dobrzyńska 21/23
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych Wierzbicka - Oknińska & Gołyńska - Boba Lekarska Spółka Partnerska
Stobrawska 2
MAMED