lekarz Agnieszka Kania

28 kwietnia bieżącego roku moje dziecko przeszło leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym. Miałam pewne obawy co do tej placówki, gdyż przed umówieniem wizyty przeczytałam kilka niepochlebnych recenzji. Postanowiłam "zaryzykować" bo problem z zębami był poważny. Po pierwsze próchnica była rozległa, po drugie zęby zaczęły jeden po drugim dawać o sobie znać, po trzecie była to nieliczna placówka w której terminy oczekiwania na wizytę i na zabieg są naprawdę niedługie. A my nie mieliśmy już czasu by dłużej zwlekać. Synek panicznie boi się dentysty i nawet podtlenku azotu nie dał sobie podać poprzez maseczkę.
Zabieg przeszedł pomyślnie. Pani Justyna (lekarz) była niezwykle uprzejma. Przed zabiegiem jeszcze raz w rozmowie ze mną upewniła się, które zęby przysparzały najwięcej bólu, czy dziecko przyjmowało środki przeciwbólowe i czy (ze względu finansowych) leczymy wszystkie ubytki. Po zabiegu opisała mi prawdziwy stan w jakim znajdowały się zęby, co wykonała podczas zabiegu i na co należy uważać przy zębach martwych. Pan anestezjolog to przesympatyczny człowiek. Wyjaśnił, że dzieci różnie reagują na podawane leki. Mogą być bardzo rozdrażnione, nerwowe, płaczliwe po zabiegu ale to nic dziwnego, budzą się przecież w innym miejscu, w pierwszej chwili w ramionach obcej osoby, z dziwnym smakiem w ustach i podrażnionym gardłem po rurce intubacyjnej. Nasz syn był spokojny również w domu, jedynie bał się mówić przez pierwsze godziny. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i już spokojni, że nasze dziecko nie cierpi z powodu bólu. Naprawdę trudno mi uwierzyć we wcześniejszą opinię na temat pani doktor.

Polecam to miejsce z całego serca! Pani Agnieszka jest doświadczonym, świetnym lekarzem!! Miałam leczony ząb kanałowo (po innym stomatologu) oraz nadbudowę wszystkich zębów. Cała kuracja trwała kilka miesięcy, regularne wizyty w klinice. Personel zawsze stawał na wysokości zadania, a Pani Agnieszka na codzień zachwyca profesjonalizmem! Dziękuję za mój piękny uśmiech!

Najbardziej profesjonalna osoba z jaką miałam doczynienia, pomogła mi w problemie z jakim zmagałam się od wielu lat i żaden z dentystów nie umiał mi pomóc. A trafiłam tam z polecenia koleżanki, którą pani doktor leczy od lat. Polecam szczerze zapytać kogoś kto tam był o opinię i miał doczynienia z Panią doktor.

Gabinet stomatologiczny to ostatnie miejsce, które kojarzy się z komfortem - a jednak tak się czuję siedząc na fotelu u dr Kani, bo mam poczucie, ze jestem zaopiekowany! I zęby (dzisiaj piękne!) mnie bolą, jak czytam niektóre z wcześniejszych opinii. Ludzie, skąd w Was tyle jadu? Dodam tylko, że trafiłem tu przypadkiem, w kwietniu ubiegłego roku, z silnym bólem szóstki - nie zliczę ilu opolskich dentystów odmówiło mi pomocy, bo pandemia, gabinety pozamykane... W Paneceum przyjęli mnie od razu (w kosmicznych kombinezonach) pomogli, więc zostałem i nie żałuję, bo nie tylko wyleczyłem, ale i poprawiłem swój uśmiech. I to w czasach, kiedy mój kardiolog nadal leczy mnie przez telefon... Szacunek!

Nigdy wiecej w zyciu. 2 miesiace temu moja 3letnia corka przeszla zabieg pod narkoza. Podejscie anestezjologa jest jakims absurdem, aby w trakcie usypiania wprost powiedziec mi w oczy „no sio, wynocha, corka juz spi” 😳 Zaplakana czekajac na fotelu uslyszalam glos dziecka w sali zabiegowej (gdzie anestezjolog zapewnial mnie i meza ze dostaniemy spiace dziecko na rece, aby po wybudzeniu córka widziala nasze twarze). Otrzymalismy na rece rzucajace sie dziecko we wszytkie mozliwe strony ... a anestezjolog i pielegniarka juz w ubraniach wyjsciowych do domu tylko nam powiedzieli „wszystko w ...

Zaplakana czekajac na fotelu uslyszalam glos dziecka w sali zabiegowej (gdzie anestezjolog zapewnial mnie i meza ze dostaniemy spiace dziecko na rece, aby po wybudzeniu córka widziala nasze twarze). Otrzymalismy na rece rzucajace sie dziecko we wszytkie mozliwe strony ... a anestezjolog i pielegniarka juz w ubraniach wyjsciowych do domu tylko nam powiedzieli „wszystko w porzadku, mozecie juz jechac do domu” 😳😳
Anestezjologowi baaaardzo sie spieszylo bo jak sie okazalo rozpoczynal swoj 3 tygodniowy urlop.
Natomiast Pani Doktor ktora wykonywala zabieg corki, po wyjsciu z sali popatrzyla tylko w nasza strone i poszla dalej!!
Rozliczenie: paragon jak w jakims markecie ..
a gdzie jakis papier medyczny dotyczacy zabiegu, co i jak zostalo wykonane???
Zdecydowanie nie polecam !!!!!!

Leczyłam zęby ponad 2 lata temu. Zęby który robiłam teraz rozsypały się i większość z nich została usunięta!! Standardem było to że po 2 tygodniach pląby wypadły a w Panaceum proponowali mi usunięcie zęba - nikt nie myślał żeby naprawić go w ramach gwarancji. NIE POLECAM. Z tej jak myślałam dobrej kliniki nic nie zostało.... zresztą.... cała kadra się zmieniła.....

Panaceum- to tylko szumna nazwa!!!! A w środku zgnilizna!!!! Skandaliczne zachowanie Pani doktor Justyny Porażko przeszła samą siebie, po pierwszej wizycie gdy zrównała mnie z błotem -miała szczęście że w gabinecie była moja córka, bo tak spokojnie to by się nie skończyło, postanowiłam dać jej drugą szanse bo stwierdziłam że każdy może mieć gorszy dzień. I to był błąd!!! Dzisiaj, Pani doktor za wszelką cenę próbowała udowodnić, że ja i moje dziecko jesteśmy przeźroczyste ( zastanawiam się dlaczego tak niesympatyczna osoba, ma specjalizację w leczeniu dzieci? Najtragiczniejsze jest to, że w swoim resume na stronie" światowej kliniki" Panaceum, pisze o wartościach rodzinnych które są dla niej najważniejsze - a brak jej cienia empatii i szacunku do drugiego człowieka)!!! A do tego wszystkiego dziwaczna odpychająca atmosfera, przeraźliwa cisza bez życia bez szczerego śmiechu bez radości, biegające a właściwie fruwające asystentki góra dół oraz płacząca recepcjonistka!!!! To jest właśnie klinika na światowym poziomie!!!!!
PORAŻKA!!!! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem szkoda czasu i pieniędzy!!!! W Opolu jest tyle klinik i gabinetów stomatologicznych z sympatycznymi i profesjonalnymi lekarzami.

Nie zgadzam się, Panaceum i pani doktor Kania nadal jest dobre, jeśli nie najlepsze w mieście. Długo czekałam na licówki, ale kiedy się wreszcie uśmiechnęłam, to pięknie. Dziękuję. Polecam

Panaceum było dobre, ale podkreślam BYŁO. Mam porównanie bo leczyłam zęby ponad rok temu. Ząb który robiłam teraz został spie*szony po 2 tygodniach pląba wypadła a w Panaceum zaproponowali mi usunięcie. Usunięcie !!!! Jeszcze bezczelnie dodając "za darmo" NIE POLECAM. Z tej kiedyś dobrej kliniki została tylko fasada ,też zresztą powoli sypiąca się

Nie polecam! Pani stomatolog jest bardzo roztrzepana osoba, nie powinna wykonywac tak precyzyjnego zawodu jakim jest stomatologia. Mimo zlych opinii na temat Pani lekarz, chcialam sama sie przekonac i niestety... pozostaje mi dolaczyc do grona klientow niezadowolonych. Pozdrawiam