Agnieszka Nowak-Nowak

Jarocin
51,97417117,4960850 62 747 44 67

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
25 opinii

nawed nawed jest lekarką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rzkońcu zlikwidowali ta jarocińska laryngologie !!!nie skrzywdzi jurz nikogo !!!ten babsztyl!!!!w zyciu .!!!!teraz to do zamiatania ulicy!!!!ten roztrzepaniec!!!

NIE POZWALA PISAĆ O SOBIE ZŁEJ OPINI!!TZN.PRAWDZIWEJ LUBI TYLKO TE KTÓRE SAMA NAPISAŁA O SOBIE!!!!PSYCHOL!!!A WIEC JEJ ZADANIE TO MIGDAŁÓW USUWNIE!!SOIE NIECH USUNIE ALBO DZIECIAKOM NIE NIGDY TEGO NIE ZROBI!!!!OSZUSTKA!!ROBI DOŚWIADCZENIA NA LUDZIACH I BIERZE NIEZŁĄ KASE!!!NA SZCZĘSCIE ORGANY SCIGANIA ZAINTERESOWAŁY SIE WKOŃCU TA OSZUSTKA!!!!!

Ja jestem w szoku!!! Już troszkę czasu żyje na tym świecie i taki lekarz jak pani doktor trafia się bardzo rzadko! Polecam!

żalowy lekarz, i nie umie leczyc, zdecydowanie nie polecam

Przez wiele lat byłam leczona przez innego laryngologa, ale bez efektów. Pani doktor Agnieszka Nowak już na pierwszej wizycie podjęła decyzje o usunięciu migdałów i od tej pory mam już spokój, bo nie mam już angin po kilka razy w roku. Pozdrawiam panią doktor.

wspanialy lekarz !! myslałam że tacy specjalisci graja tylko w serjalu! moja 11 letnia corka miała wycinane migdałki ,dzeki pani dr NOWAK + NOWAK MOZE NORMALNIE FUNKCJOMOWAC !

pani doktor jest super ,już od wielu lat leczę syna u pani doktor i jest wszystko ok. polecam .

PANI DR.AGNIESZKA NOWAK JEST BARDZO DOBRYM LARYNGOOLOGIEM MI SWIETNIE USUNELA MIGDALY MA BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW NIETYLKO PRZEBADA ALE I POROIMAWIA JAK ZCZLOWIEKIEM O INNYCH SPRAWACH NIETYLKO MEDYCNYCH BARDZO POLECAM PANIA AGNIESZKE NOWAK PANI DOKTOR GODNA ZAUFANIA BARDZO MILA SYMPATYCZNA USMIECHNIETA WYROZUMIALA

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam!!!

Nie potrafi wyleczyć tylko usuwać !!!pomyliła zawody !!!hirurgiem powinna zostać!!!odwala masówke jak wiekszosc jarocinskich niedouczonych !!!lekarzy!!!laryngologia co to jest?3łózka!!!juz nie wspomne o obsłudze szpitala brak słów!!!

Bardzo dobra specjalistka dokładnie tłumaczy chorobę sposób leczenia wytłumaczy na czym polegać będzie zabieg poleci szpital i wszystko jest jasno wyjaśnione

oszustka okalecza ludzi!!!tak odpowiesz przed sadem!!!sama o sobie pisze dobre opinie!!za pieniadze poderznie gardło!!zniszczyła mi to babsko zdrowie i zycie!!!

Rewelacyjna lekarka, którą należy polecać!!! Po kilku laryngologach, którzy nas odsyłali z dzieckiem, narażając je na ogromny stres, trafiliśmy do Jarocina, moje dziecko zaufało i polubiło panią doktor, mało tego przestało się bać usunięcia migdałka. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z wizyty i badania, dokładnego, bez bólu i zdecydowanie w miłej atmosferze.

Lekarz z powołania, a nie dla pieniędzy. Polecam serdecznie. Od pierwszej wizyty mój jedyny laryngolog na wieki.

świetny specjalista , dzięki Pani doktor jestem zdrowsza i lżejsza o migdałki, które przyspazały mi tylko bólu gardła i wieczne anginy jeśli miałabym jeszcze raz je wyciąć to na pewno u Pani Agnieszki. MOje dziecko tez po usunięciu trzeciego migdałka u Pani doktor - kobieta rewelacyjna i tłumacząca wszystko jak co bedzie wyglądac, dziecko ufa takiemu specjaliście -Złota Kobieta !!!

Zachęcony opiniami znalezionymi w internecie poszedłem do pani Agnieszki Nowak-Nowak. Nie zawiodłem się. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest sympatyczna i uprzejma. Zadawała konkretne pytania, wytłumaczyła dlaczego o to pyta, podczas badań także wszystko wyjaśniała. Byłem bardzo mile zaskoczony tym, że w Jarocinie są takie kompetentne i uprzejme lekarki jak pani Agnieszka. Naprawdę polecam!

Bardzo dobry specjalista.Wszystko dokładnie tłumaczy i bada a nie "na oko".Polecam

Bardzo miła, rzetelna, kompetentna. Dokładnie tłumaczy jak przeprowadzony zabieg będzie wyglądać. Podczas badania tłumaczy co będzie robione następnie i jak to będzie wyglądało oraz omawia zaobserwowane nieprawidłowości. Super kontakt z dzieckiem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Szczerze polecam.

Rewelacyjna ,świetna specjalistka! Bardzo dobry kontakt z dziećmi,wszystko super tłumaczy co będzie dokładnie robione-syn ją uwielbia ! Polecam !

Pani doktor rewelacyjna. Mamy do niej 40 km, ale warto pojechać. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia dziecku, jakie badania będzie wykonywała, żeby się nie denerwowało. Polecam.

Polecam wszystkim Panią Nowak!!!!!!! Jeździmy z dziećmi z sąsiedniego miasta, gdyż u nas nie ma tak kompetentnych i zaangażowanych lekarzy

Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, naprawdę tego lekarza można polecić.

Świtna lekarka, świetny człowiek, polecam serdecznie

Pani Doktor niezwykle zaangażowana, rzetelna i służąca pomocą nawet w wigilię oraz poradą przez telefon. mama chorego dziecka może spać spokojnie :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny