lekarz Agnieszka Nowak-Nowak

Laryngolog

22.08.2011

Rewelacyjna lekarka, którą należy polecać!!! Po kilku laryngologach, którzy nas odsyłali z dzieckiem, narażając je na ogromny stres, trafiliśmy do Jarocina, moje dziecko zaufało i polubiło panią doktor, mało tego przestało się bać usunięcia migdałka. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z wizyty i badania, dokładnego, bez bólu ...

Rewelacyjna lekarka, którą należy polecać!!!
Po kilku laryngologach, którzy nas odsyłali z dzieckiem, narażając je na ogromny stres, trafiliśmy do Jarocina, moje dziecko zaufało i polubiło panią doktor, mało tego przestało się bać usunięcia migdałka. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z wizyty i badania, dokładnego, bez bólu i zdecydowanie w miłej atmosferze.

Zawiedziona

02.11.2015

Mam nadzieję, że jest dobra w leczeniu bo w kontaktach międzyludzkich brakuje jej wszystkiego. Była opryskliwa i niemiła. Nawet jeśli miała zły dzień to profesjonalny lekarz nie powinien wyładowywać się na pacjentach. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał korzystać z jej usług.

11.04.2013

nawed nawed jest lekarką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26.11.2012

rzkońcu zlikwidowali ta jarocińska laryngologie !!!nie skrzywdzi jurz nikogo !!!ten babsztyl!!!!w zyciu .!!!!teraz to do zamiatania ulicy!!!!ten roztrzepaniec!!!

13.06.2012

NIE POZWALA PISAĆ O SOBIE ZŁEJ OPINI!!TZN.PRAWDZIWEJ LUBI TYLKO TE KTÓRE SAMA NAPISAŁA O SOBIE!!!!PSYCHOL!!!A WIEC JEJ ZADANIE TO MIGDAŁÓW USUWNIE!!SOIE NIECH USUNIE ALBO DZIECIAKOM NIE NIGDY TEGO NIE ZROBI!!!!OSZUSTKA!!ROBI DOŚWIADCZENIA NA LUDZIACH I BIERZE NIEZŁĄ KASE!!!NA SZCZĘSCIE ORGANY SCIGANIA ZAINTERESOWAŁY SIE WKOŃCU TA OSZUSTKA!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Jarocin"?

Marcinkowskiego 19

Moniuszki 2b