Agnieszka Samsel

optomedica@o2.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.07Wt28.07Śr29.07Czw30.07Pt31.07So01.08Nd02.08
Od 09:00 Do 14:00 x x Od 12:00 Do 19:00 Od 12:00 Do 16:00 x x

Zajmuję się leczeniem zachowawczym i operacyjnym różnych postaci zeza u dzieci i dorosłych (zezy towarzyszące, porażenne, zezy po złamaniach oczodołu, w przebiegu orbitopatii tarczycowej). Opiekuję się pacjentami z orbitopatią tarczycową we współpracy z warszawskimi oddziałami endokrynologii. Jako pierwsza w Polsce wykonywałam badania metodą OCT (Optycznej Koherentnej Tomografii) (1997r). Jestem autorką pierwszych w Polsce publikacji o metodzie OCT w okulistyce (1998r) oraz pracy doktorskiej...

Leczone choroby
  • Choroba zezowa - leczenie pryzmatami i operacyjne
  • Leczenie zeza u dzieci i dorosłych
  • Orbitopatia tarczycowa
Wykonywane zabiegi
  • Konsultacje i ćwiczenia ortoptyczne
  • Optyczna Koherentna Tomografia - OCT, pachymetria, tonometria, refraktometria,
  • Dobór soczewek kontaktowych
  • konsultacje okulistyczne w orbitopatii tarczycowej
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
4.8/5
Średnia:
5.05
4 opinie

Zdecydowanie bardzo rzetelna i sympatyczna Pani doktor. Poświęca dużo czasu, wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie. Nie można powiedzieć, że jest nieuprzejma, Ona po prostu robi to co do niej należy bez zbędnego PR-u ;)

200 zł to koszt badania, które zostało przeprowadzone, mimo braku obowiązku rozmowy z pacjentem - zlecone jedynie wykonanie badania i opis lekarz znalazł czas na szybką konsultację

kompetentna i sympatyczna, wcześniej były duże trudności z dobraniem soczewek kontaktowych - tym razem strzał w dziesiątkę polecam

Odpowiedzialna, dokładna i bardzo kompetentna młoda pani doktor. Odnoszę wrażenie, że w tej specjalności lepiej sprawdzają się młodsi lekarze. Być może u starszych przeważa rutyna i brak głębszej wiedzy o nowych sposobach leczenia i lekach.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny