Bardzo polecam panią Agnieszkę. Jest miłą, sympatyczną, wyrozumiałą i co najważniejsze bardzo dobrą psycholog. Wysłuchała, doradziła i bardzo mi pomogła. Dzięki niej żyję pełnią życia. Naprawdę polecam. Pozdrawiam

Pani psycholog jest bardzo miła i kompetentna. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości wychowawcze dotyczące mojego dziecka. Syn był zadowolony z wizyt i kontaktu. Terapia skuteczna. Polecam.

Dzięki terapii udało mi się zmienić swoje życie na lepsze. Ciesze się ze do niej trafiłam, miałam duże szczęście. To prawda ze jest godna zaufania i wie co robi.

bardzo kiepska,mentalnie dziecko,tak w zyciu prywatnym,jak i "zawodowym".Psychologia to przede wszystkim pasja,a nie nieprofesjonalne podejscie

Pani Agnieszka mentalnie jest jeszcze dzieckiem. Nie potrafi współpracować, sprawia wrażenie zawstydzonej, a we mnie powstają dziwne lęki. Pomimo posiadanych kwalifikacji Pani Agnieszka nie poradziła sobie z moim problemem. Zostawiłem u niej prawie 600 zł i jeszcze trudniej mi osiągnąć pełny wzwód. Poradzono mi udać się do Wrocławia. Pojechałem i już po trzeciej wizycie osiągnąłem komfort psychiczny i zrealizowałem swoje cele. Gorąco polecam seksuologów we Wrocławiu, a Pani Agnieszce nie dziękuję.

Psycholog kompetentna i rzeczowa, doskonale nawiązuje kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim ceniącym profesjonalizm.

Podejscie bardzo powazne i konkretne podjete kroki leczenia polecam :)

Podejscie bardzo powazne i konkretne podjete kroki leczenia polecam :)

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

Pozytywnie, bardzo poważne podejście do problemu.

Pozytywnie, bardzo poważne podejście do problemu.