Aleksander Matuszny

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
23 opinie

Negatywy zasłużone. Wiedza fachowa nikła w podstawach. Podejście do pacjenta tragiczne, brak kolejek na NFZ o czymś świadczy.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Byłam operowana w żywieckim szpitalu i spotkałam się z dużą uwagą i życzliwością, tak z Jego strony jak i personelu - bardzo dobra opieka i każdy problem omówiony. I nie dałam nawet złotówki.... więc to nie tak, że za pieniądze jest lepiej

Miałam styczność z tym Panem w szpitalu i nie mam dobrych skojarzeń jeżeli chodzi o podejście czy fachowość.

Lekarz miły i uprzejmy. Badania w gabinecie wykonywane dokładnie. Nie lekceważył żadnych dolegliwości, które zgłaszałam. Miałam też operację, która była przeprowadzona na oddziale ginekologicznym w Żywcu, przez dr Matusznego. Wszystko było zrobione fachowo, a jego troska i życzliwość podczas pobytu w szpitalu pomogły mi przetrwać trudne dla mnie chwile. Personel oddziału również pomocny i życzliwy. Uważam, że dr Matuszny jest dobrym i doświadczonym lekarzem godnym polecenia.

co do tych wszystkich złych komentarzy o panu doktorze nie zgadzam się z nimi...przez dwie wizyty byłam u niego na publicznej wizycie i był bardzo uprzejmy,kompetentny od razu zlecił badania i o wszystko wypytał,z racji tego że pracowałam zaczęłam chodzić do niego prywatnie i też sobie chwalę. Co do opieki w szpitalu był u mnie kilka razy pytał o samopoczucie i o maluszka.Polecam wszystkim kobietą tego lekarza. Dla mnie super!

chodzę na kasę chorych nie narzekam czasem owszem Pan Doktor ma takie hasła że nie wiadomo w którą stronę uciekać :) ale jeżeli chodzi o prowadzenie mojej ciąży przy każdej wizycie jestem badana i wypytywana o to jak się czuje mam na bieżąco robione badania!

Mam żal o poważne zaniedbanie.Sprawia wrażenie sympatycznego i kompetentnego,ale w grunie rzeczy popadł w rutynę.Odradzam!

bez komentarza ale lekarz naporawde dobry i godny polecenia

Pan doktor nie przepisuje antykoncepcji bo jest to sprzeczne z jego wiarą( robiąc to by bardzo grzeszył ), ale branie w łap...nie jest grzechem i tym pan doktor nie grzeszy ( już nie wspomnę jak co niedziele chodzi do komunii świętej z złożonymi rączkami) To jest przykład porządnego katolika :)

Polecam tego specjalistę z czystym sumieniem :) Dobrze zajmuje się swoimi pacjętkami przy czm jest uprzejmy i kompetentny... Ja chodziłam do niego z ciążą... Polecam!!

jest bardzo dobrym specjalistą polecam go wszystkim kobietą

Lekarz ginekolog, który bez podania przyczyny nie przepisuje antykoncepcji hormonalnej w obecnych czasach jest.... lekarzem zacofanym!!!! odradzam wszystkim kobietom tego pseudo lekarza!

Bardzo kompetenty lekarz, miły i przystojny co dla mnie jest ważne

No cóż! Lekarz naprawdę dobry, ale tak nieuprzejmy, że idzie się do niego ze strachem! Kiedyś, będąc w ciąży, tak mnie zdenerwował, że aż się tam popłakałam!

Bez komentarza widać po ocenie tylko kasa się dla niego liczy

bez poważniejszego komentarza i bez poważniejszej opinii

zdecydowanie polecam tego doktora moze bierze duzo za wizyte ale mozna sie wszystkiego dowiedziec... chodzilam do niego bedac w ciazy i nie moge narzekac poniewaz o co bym ni9e zapytala zawsze udzielal odpowiedzi mowil wszystko do tego byl mily i uprzejmy

Lekarz, dla którego liczy się pojemność portfela. Jeśli nie da się dodatkowych profitów odbembnia wizytę, a w szpitalu podczas porodu, czy już po nim, będąc akurat w pracy (jest tam codziennie, gdyż jest ordynatorem) nie okaże zainteresowania, nie przyjdzie, nawet nie zaglądnie.

Trochę byłam nastawiona na inna rozmowe ale ogólnie było ok. Z początku myslałam że bedzie nie miło bo usłyszałam nie to co oczekiwałam bo przyszłam po pomoc i rade a nie po wysłuchiwanie o nieodpowiedzialności i braku wiedzy. Wiedze chciałm zdobyć u niego. Później jednak dowiedziałam sie kilku ważnych spraw. Ogólnie polecam ale bardziej w sprawach ciąży już zaawansowaniej niż z poradą o antykoncepcję itp

jest bardzo dobrym specjalistą polecam go wszystkim kobietą zwłaszcza w ciąży.

jest dobry ale zawiodłam sie na nim. Chodziłam do niego cała ciaze, potem kiedy juz byłam w szpitalu w ogóle mna sie nie przejmował, mogłam przez niego umrzec.

Moim zdaniem jest to lekarz dla którego najważniejsze jest dobro swojego portfela.

Wspaniały, miły, uprzejmy lekarz - ordynator oddziału ginekologicznego. Przejmujący się swoimi pacjentkami, zawsze służy pomocą i radą. Słucha pacjenta. Wspaniale kieruje swoim personelem, który jest równie miły i kompetentny. Wszyscy lekarze na tym oddziale zasługują na największe wyrazy uznania.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny