lekarz Aleksander Olsztyński

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Wenerolog

Zapraszam do swojego gabinetu w Gdyni, w którym oferuję porady i zabiegi z zakresu dermatologii, wenerologii oraz dermatologii estetycznej.
Jestem ...

Jestem lekarzem dermatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Moim Pacjentom służę nieprzerwanie, od 1993 roku

Z zabiegów usuwania znamion barwnikowych i brodawkowych, do których mam skłonność, korzystam u Pana Doktora od lat. Wcześniej robiłam ten zabieg u innych lekarzy, ze skutkiem niezadowalającym. Pana Doktora cechuje: profesjonalizm, pełna dyspozycyjność dla pacjenta, udzielanie wyczerpujących informacji o przebiegu zabiegu, jego skutkach, ewentualnych skutkach ubocznych (które zawsze są przejściowe), słuchanie pacjenta z uwagą i udzielanie odpowiedzi na każde jego pytanie, spokój, brak pośpiechu, przesympatyczna atmosfera, a przede wszystkim oczekiwany efekt po zabiegu, tj. brak śladów wcześniejszych defektów, utrzymujący się bardzo długo. Pana Doktora, do którego na moje szczęście udało ...

Pana Doktora, do którego na moje szczęście udało mi się trafić, uważam za najlepszego specjalistę w dziedzinach, które reprezentuje. Z pełnym przekonaniem polecam korzystanie z wiedzy i usług Pana Doktora😀

Pan Doktor jest świetnym lekarzem z ogromną wiedzą oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Rozwieje wszystkie wątpliwości, wytłumaczy krok po kroku plan leczenia. Byłam z córką u Pana Doktora i obie jesteśmy zadowolone z leczenia. Z czystym sumieniem polecam i bardzo dziękuję.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Pan Doktor jest bardzo kompetentną, niesamowicie uprzejmą osobą Jest On niezmiernie konkretnym specjalistą.Rzeczowo, a przede wszystkim skutecznie i w pełni profesjonalnie podszedł do mojego problemu, z którym nie mogli sobie poradzić inni lekarze. W zaledwie 2 tygodnie wyleczył moją niegojącą się przez 6 tygodni ranę. Dr Olsztyński poza tym chętnie odpowiada na zadawane mu pytania, dokładnie opisuje całą zaproponowaną kurację nie zapominając przy tym o przedstawieniu skutków ubocznych. Podczas rozmowy z Panem Doktorem od razu można wyczuć, że dysponuje On nie tylko bardzo dużą wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Po niespełna roku od pierwszej wizyty ponownie jestem pacjentką Pana Doktora, leczy mi trądzik, z którym borykam się od kilku lat. Po miesiącu efekty są oszałamiające! :) GORĄCO POLECAM!!!

Od lat korzystam z pomocy dr. Olsztyńskiego. Zawsze kompetentny, rzeczowy i pomocny. Można mu zaufać. Każdemu polecam!

Polecam wszystkim dr Olsztyńskiego punktualny, konkretny, w trakcie wizyty szczera rozmowa,nie ma się poczucia naciągania na jakieś dodatkowe zabiegi-to sobie najbardziej cenię u doktora W moim przypadku jestem już po dwóch zabiegach i za każdym razem jest super-ostatnio usta-w końcu są idealne i to wszystko za rozsądną cenę.

Polecam wszystkim dr Olsztyńskiego

Lekarz moim zdaniem z dużym doświadczaniem,bardzo rzeczowy i konkretny. Świetny kontakt w trakcie wizyty jak i po wizycie Bardzo dziękuje za pomoc i polecam Pana dr Olsztyńskiego Maciej.

Lekarz moim zdaniem z dużym doświadczaniem,bardzo rzeczowy i konkretny.
Świetny kontakt w trakcie wizyty jak i po wizycie
Bardzo dziękuje za pomoc i polecam Pana dr Olsztyńskiego
Maciej.

Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc. Pan doktor usuwał mi brodawkę na skórze twarzy.Przygotowanie do zabiegu jak i sam zabieg w miłej i ciepłej atmosferze.Czułem się dzięki temu spokojna. Najbardziej zaskoczona jestem efektem po zabiegu-miała pozostać blizna. Minęło kilka miesięcy a ja nie widzę prawie śladu po zabiegu :-) Dziękuję bardzo Panie Doktorze

Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc.
Najbardziej zaskoczona jestem efektem po zabiegu-miała pozostać blizna.
Minęło kilka miesięcy a ja nie widzę prawie śladu po zabiegu :-)
Dziękuję bardzo Panie Doktorze

Świetny lekarz z super podejściem do małych pacjentów

Świetny lekarz z super podejściem do małych pacjentów

Usuwałam u Doktora znamię barwnikowe, Jestem bardzo zadowolona z samego zabiegu, jak i z efektów po zabiegu.

Usuwałam u Doktora znamię barwnikowe,
Jestem bardzo zadowolona z samego zabiegu, jak i z efektów po zabiegu.

Jestem kolejny raz zadowolona po zabiegach peelingu TCA wykonanych przez doktora A.Olsztnskiego.Zdecydowanie polecam jego kompetencje.Izabella