Aleksander Olsztyński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
20 opinii

Lekarz moim zdaniem z dużym doświadczaniem,bardzo rzeczowy i konkretny. Świetny kontakt w trakcie wizyty jak i po wizycie Bardzo dziękuje za pomoc i polecam Pana dr Olsztyńskiego Maciej.

Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc. Pan doktor usuwał mi brodawkę na skórze twarzy.Przygotowanie do zabiegu jak i sam zabieg w miłej i ciepłej atmosferze.Czułem się dzięki temu spokojna. Najbardziej zaskoczona jestem efektem po zabiegu-miała pozostać blizna. Minęło kilka miesięcy a ja nie widzę prawie śladu po zabiegu :-) Dziękuję bardzo Panie Doktorze

Świetny lekarz z super podejściem do małych pacjentów

Usuwałam u Doktora znamię barwnikowe, Jestem bardzo zadowolona z samego zabiegu, jak i z efektów po zabiegu.

Jestem kolejny raz zadowolona po zabiegach peelingu TCA wykonanych przez doktora A.Olsztnskiego.Zdecydowanie polecam jego kompetencje.Izabella

Polecam Pana Doktora . Miałam wypełniane bruzdy nosowo wargowe kwasem hialuronowym - efekt przerósł moje oczekiwania. Pan Doktor wykonał zabieg bardzo profesjonalnie i bezboleśnie . POLECAM PANA DOKTORA .

Kolejny raz korzystałem z pomocy dr Olsztyńskiego za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję Marek.

Zgłosiłam się do dr Olsztyńskiego niby z banalnym schorzeniem jakim jest trądzik,który wcześniej leczyłam w innych gabinetach w ramach NFZ jak i też prywatnie, które nie przynosiło oczekiwanych efektów.Pan Doktor w pełni przekonał mnie do swojego pomysłu na moją dolegliwość, w bardzo rzeczowy sposób przedstawił mi blaski i cienie zaproponowanej kuracji-nigdy wcześniej nie usłyszałam od lekarzy tylu informacji na temat leczenia.Efekty leczenia takie jak Pan Doktor przewidział jestem bardzo zadowolona.Polecam Gabinet

Mily i kompetentny lekarz - to chyba najwazniejsze:)

Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, jaką znalazłam u doktora Olsztyńskiego. Pełen profesjonalizm. Rewelacyjny efekt po zabiegu cosmelan. Zdecydowanie polecam.

Lekarz, jak i sam gabinet godny polecenia. Miałam wykonywany zabieg toksyną botulinową na zmarszczki czoła.Efekt przerósł moje oczekiwania. Dziękuję Ewa

Bardzo miły lekarz,wykazujący dużą cierpliwość i zrozumienie W czasie wizyty nie miałam poczucia straconego czasu jak i pieniędzy.Co najbardziej mnie ujęło to że Pan doktor bardzo szczerze doradził mi w wyborze metody zabiegu,a za wizytę kontrolną nie wziął pieniędzy Efekty po zabiegu są zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo dziekuję Aneta

Niestety, nie mogę zgodzić się z pozytywnymi opiniami na temat tego lekarza. Zdecydowanie radzę omijać go szerokim łukiem. Po zabiegu laserowym, wykonywanym przez niego, pozostały mi trwałe uszkodzenia skóry na twarzy, chociaż zapewniał, że nie będzie śladu. Co prawda najpierw zrobiliśmy próbę laserową, po której nie było śladu ale przy właściwym zabiegu użył dużo większej mocy lasera twierdząc, że "chce, żebym była zadowolona z efektów zabiegu" i, "żebym nie musiała więcej do niego przychodzić". Jak nie wyszło coś usiłował zrobić po czym stwierdził, że w końcu podpisałam zgodę i tyle. Zdecydowanie odradzam wykonywanie jakichkolwiek zabiegów u niego.

Miły sympatyczny godny polecenia lekarz

Jestem bardzo mile zaskoczona tak sympatycznym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.Zdecydowanie polecam;-))

Z tak dobrym podejściem lekarza do pacjenta się nie spotkałem. Zalecił odpowiednie leczenie. Odpowiada wyczerpująco na pytania, mimo że byłem w publicznej przychodni wizyta nie trwa 2 minuty jak u więksości lekarzy z którymi się spotkałem. Polecam tego Pana dr każdemu.

Byłem dzisiaj u dr.Olsztyńskiego. Naprawdę nigdy nie spotkałem tak przyjaznego lekarza , który potrafi wzbudzić i przestraszonego pacjenta zaufanie. Dr jest bardzo uprzejmy i traktuje pacjenta jak partnera a nie jak wiekszość lekarzy z góry. Naprawdę gorąco polecam gabinet przy ul.Zygmunta Augusta w Gdyni.

Dr Olszztyński wykazał się profesjonalnym podejściem do mojego schorzenia. Podejrzenie czerniaka. Opanowany, kompetentny, dbający o szczegóły. I to, co najważniejsze - wzbudza zaufanie, bo nie pozostawia pacjenta samego ze swoimi wątpliwościami. Polecam!

Bardzo polecam. Sam poddałem się zabiegowi foto epilacji.

Opinię wystawiam na podstawie dwóch wizyt związanych z usuwaniem brodawek. Fantastyczny, przemiły człowiek :-) Cena - w zależności od wielkości 50-100 zł

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny