lekarz Aleksander Olsztyński

Dermatolog

Ewelina

16.11.2016

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Pan Doktor jest bardzo kompetentną, niesamowicie uprzejmą osobą Jest On niezmiernie konkretnym specjalistą.Rzeczowo, a przede wszystkim skutecznie i w pełni profesjonalnie podszedł do mojego problemu, z którym nie mogli sobie poradzić inni lekarze. W zaledwie 2 tygodnie wyleczył moją niegojącą się przez 6 tygodni ranę. Dr Olsztyński poza tym chętnie odpowiada na zadawane mu pytania, dokładnie opisuje całą zaproponowaną kurację nie zapominając przy tym o przedstawieniu skutków ubocznych. Podczas rozmowy z Panem Doktorem od razu można wyczuć, że dysponuje On nie tylko bardzo dużą wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Po niespełna roku od pierwszej wizyty ponownie jestem pacjentką Pana Doktora, leczy mi trądzik, z którym borykam się od kilku lat. Po miesiącu efekty są oszałamiające! :) GORĄCO POLECAM!!!

Monika

10.05.2016

Od lat korzystam z pomocy dr. Olsztyńskiego. Zawsze kompetentny, rzeczowy i pomocny. Można mu zaufać. Każdemu polecam!

Aga

06.05.2016

Polecam wszystkim dr Olsztyńskiego punktualny, konkretny, w trakcie wizyty szczera rozmowa,nie ma się poczucia naciągania na jakieś dodatkowe zabiegi-to sobie najbardziej cenię u doktora W moim przypadku jestem już po dwóch zabiegach i za każdym razem jest super-ostatnio usta-w końcu są idealne i to wszystko ...

Polecam wszystkim dr Olsztyńskiego
W moim przypadku jestem już po dwóch zabiegach i za każdym razem jest super-ostatnio usta-w końcu są idealne i to wszystko za rozsądną cenę.

justyna

02.05.2016

Witam. Ja niestety nie moge zgdzic sie z pozytywnymi komentarzami. jedyne co trzeba przyznac to rzeczywiscie Pan doktor odpowiadal na miale i byl do dyspozycji. ja mialam robiany zabieg laserowy., po ktorym pojawily sie komplikacje, najpierw 2 dni po zabiegu dostalam opryszczke(z czym od razu poszlam do doktora, wypisal mi recepte za darmo) pozniej dostalam rumien. Napisalam do Pana ze moja skora dalje wyglada jak w krateke itp. Oczywiscie odpowiedzial od razu(na codzien nie miezkam w Polsce wiec nie molam si udac osobiscie). Polecil mi mascie i jakies zabiegi. Poszlam do kliniki w miejscu zamieszkania i powiedzieli mi ze moja twarz jest spalona i ze na razie nie moga nic z nia zrobic. narazie musze stosowac delikatne plyny i kremy.Nie wiem komu ufac. Teraz boje sie korzystac z jakichkolwiek cudow medycyny.Niestety cala sytuajca spawila ze pana Doktora polecic nie moge. ODPOWIEDŹ LEKARZA - Szanowna Pani Justyno, w związku z zamieszczoną oceną na mój temat pozwolę sobie
na opisanie pewnych istotnych faktów, które Pani pominęła. Otóż za nim przyszła
Pani do mojego gabinetu,wiedząc że przyjeżdża Pani na kilka dni do Polski
skontaktowałem się z Panią i spytałem czy ma Pani świadomość tego na jaki zabieg
się Pani decyduje i czy nie odroczyć tego zabiegu na inny termin. W dniu wizyty,
przed zabiegiem poinformowałem Panią dokładnie o tym jak zabieg będzie
przebiegał i co się będzie działo w trakcie jak i po zabiegu, oraz dokładnie
poinformowałem Panią o tym jakie mogą się zdarzyć objawy uboczne, tak więc miała
Pani pełną świadomość ryzyka jakie niesie za sobą wykonanie zabiegu - ryzyka na
które wyraziła Pani zgodę. Po zabiegu byłem cały czas do Pani dyspozycji a za
kolejną wizytę nie oczekiwałem wynagrodzenia. Mimo, że na innym portalu
wystawiała mi Pani najgorszą ocenę i zalecała Pani internautom aby omijać mnie
szerokim łukiem, zaproponowałem Pani pomoc którą,to Pani odrzuciła.
Przebarwienia, które u Pani wystąpiły zdarzają się rzadko ale się zdarzają, a ze
swojego doświadczenie wiem jak można je usunąć,stąd dziwi mnie fakt, że odesłano
Panią z kliniki w miejscu zamieszkania bez pomocy. Szkoda że urwała Pani ze mną
kontakt, w dzisiejszy czasach leki ,receptę itp można wysłać np. pocztą,
prawdopodobnie dziś te przebarwiania byłyby jednie wspomnieniem. Ze swojej
strony wierzę,że wszystko skończy się dla Pani dobrze i za jakiś czas będzie
Pani mogła cieszyć piękną gładką skórą.
Aleksander Olsztyński

Anonim

23.03.2013

Lekarz moim zdaniem z dużym doświadczaniem,bardzo rzeczowy i konkretny. Świetny kontakt w trakcie wizyty jak i po wizycie Bardzo dziękuje za pomoc i polecam Pana dr Olsztyńskiego Maciej.

Lekarz moim zdaniem z dużym doświadczaniem,bardzo rzeczowy i konkretny.
Świetny kontakt w trakcie wizyty jak i po wizycie
Bardzo dziękuje za pomoc i polecam Pana dr Olsztyńskiego
Maciej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gdynia"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy