Aleksander Sachanbiński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
15 opinii

Wiele by można napisać, wszystko to będzie jednak zbyt mało by określić Go jako człowieka i chirurga. Wyleczył mnie a swoją osobą przywrócił mi wiarę w ludzi.......

Mój kolega poszedł prywatnie do tego pana doktora bo coś zrobiło mu się na nodze. Mądry pan doktor bez badań stwierdził że to rak i zaproponował usługi swojego syna w prywatnym gabinecie celem wycięcia. Kolega poszedł jednak zrobić wycinek do przychodni i okazało się że ta zmiana skórna to prawdopodobnie łuszczyca!!!!! Ocenę kompetencji zostawiam przyszłym pacjentom tego pana doktora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie będę odkrywcza, jeśli powtórzę za innymi, że jest człowiekiem mającym wszelkie kompetencje, by pracować w zawodzie lekarza (niezwykle skromny, ludzki, ciepły, cierpliwy, kulturalny i taktowny, a przy tym profesjonalista). Wzbudza zaufanie, a to wazne w kontaktach: lekarz - pacjent. Panu Doktorowi życzę duzo zdrowia i sił w niesieniu pomocy i wsparcia potrzebującym.

Jest cudownym lekarzem i człowiekiem bardzo mi pomógł.Polecam wszystkim.Dziękuje PANIE DOKTORZE

Jest niesamowity - kompetentny, miły i szczery. Potrafi uspokoić i cierpliwie tłumaczy. Polecam !!!

Wspaniały chirurg i bardzo dobry człowiek, ujmuje swoją skromnością, wysoką kulturą i podejściem do pacjenta. Wyrazy szacunku Panie Doktorze!

Jestem po operacji na oddziale chirurgi onkologicznej. Pan ordynator Sachambiński to wspaniały człowiek, oddany lekarz.Gdyby nie tak ciężka choroba pewnie bym go nigdy nie spotkała.Polecam wszystkim pana doktora, jego spokój,kompetencja wzbudziły moje pełne zaufanie.

Moja Mama po 0,5 rocznych pobytach w różnych szpitalach w końcu trafiła na onkologię do Opola. Diagnoza - nowotwór jelita grubego z naciekami na inne narządy. Pan Doktor podjął się arcytrudnej operacji, po której usunął ponad (tu cytat): 5 kg nowotworu. Dzisiaj minęło już prawie 6 lat. Moja Mama żyje, dzięki Niemu i modlitwie najbliższych. Dr Sachanbiński walczył o życie Mamy, mimo iż inni lekarze nie widzieli już szans na wyślizgnięcie się z objęć śmierci.

Jest dobrym chirurgiem ale nic po za tym.

W przypadku Pana Doktora Aleksandra Sachanbińskiego w jednym przypadkach zastanawiałem sie czy dać Mu ocene maksymalną czy nizszą-a ten przypadek to moja prośba żeby to On mnie operował -powiedział "dobra będę przy tym 'zaznaczam że była godzina 14 15-a więc byl juz po calodziennych ciękich -operacje brzuszne to cięzkie operacje -operacjach .Moje rozpoznanie Adenoma tubulo -villosum cum dysplazja majoris gradus.Polip cewkowo -kosmkowy odbytnicy z dużym zniszczeniem błony śluzowej .Polip z tendencją do zezłosliwienia

Bardzo spokojny, wyważony, kompetentny lekarz. Miły, uczciwy, kulturalny. Stara się uspokoić pacjenta, odstresować. Polecam!

powiadomienie ochorobie i możliwości dalszego leczenia podał w sposób bardzo niegrzeczny( odniósł się do wieku pacjenta )

Najlepszy lekarz w swojej specjalizacji. Spokojny, opanowany, wyrozumiały. Najlepszy lekarz jakiegokolwiek miałam. Konkretny facet :-) pozdrawiam

Byłam operowana przez Pana doktora i brakuje mi słów pochwały. Lekarz z powołania, potrafi rozmawiać z pacjentem, cierpliwie wyjaśnia wszystkie zagadnienia, o które pyta pacjent.

Doskonały ,kompletny lekarz ,doskonały chirurg onkolog .Bardzo ludzki człowiek,rozumiejący cierpienie drugiego.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny