dr n. med. Aleksandra Baumann-Antczak

Internista, Endokrynolog

Poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko skrupulatnie, w razie potrzeby nie ma problemu z badaniami

pani doktor może i uprzejma, ale niekompetentna w zakresie leczenia chorób tarczycy, do problemu podchodzi powierzchownie bez spojrzenia na całość

Niestety, Pani dr NIE POTRAFI LECZYĆ CHOROBY HASHIMOTO. Pomijając fakt, że kieruje się wyłącznie wynikiem TSH, to przede wszystkim nie zleca dodatkowych badań tak ważnych przy tej chorobie; poziomu witamin i innych. Samo USG tarczycy, zważenie i zmierzenie ciśnienia to zdecydowanie za mało, by płacić tyle pieniędzy za wizytę.

Bardzo sympatyczna, kompetentna doktor. Poświęcila mi dużo czasu i uwagi. Przy każdej wizycie mam robione usg. Bardzo polecam.

czy ktos mpze ma komorke do Pani doktor. Jest ciepłom i mila zawsze wytlumaczy

czy ktos mpze ma komorke do Pani doktor. Jest ciepłom i mila zawsze wytlumaczy

wspaniały lekarz, uprzejma, miła, zawsze wszystko wytłumaczy, godna polecenia w 100%

Jak na ten moment jestem zafascynowana,przeszłam po kilku latach nieudolnego leczenia od Pana X.Przesympatyczna skromna Osoba.Wszystko wytłumaczy,nie zostawia pytań bez odpowiedzi.Polecam.Jeżeli masz klopoty z tarczycą startuj do Pani Antczak.Polecam tarczycowców.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, jak mało który lekarz nie wywyższa się, można jej wszystko powiedzieć.

wyprawilaby moja mame na drugi swiat - zdecydowanie zbyt wysoka dawkę Euthyroxu zalecała przez prawie rok - zlecała mamie dawke 125 mg, gdy okazało sie- po duzych problemach z sercem - ze absolutnie wystarczająca jest dawka 75mg

Najlepszy lekarz ,miła ,serdeczna,uprzejma, leczę się u tej pani od 2003 r. i polecam tego endokrynologa kazdemu kto ma problemy z tarczycą