dr n. med.Aleksandra Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
28 opinii

• 4

Pani Doktor bardzo Miła - zna się na rzeczy! Jedyny minus i to bardzo duży to asysta pani doktor-strasznie natarczywe, i wciskające kit! Byle tylko z ciebie zedrzeć kase..a tu ząbek do zrobienia, a tu pruchnica wiec może fluoryzacja itd..

• 1

Mimo że Pani doktor ma tytuły przed nazwiskiem ,to jednak nie posiada specjalizacji z ortodoncji.Chyba że zrobiła ją na kursach!!!!

• 5

Polecam Pani Doktor jest kompetentna,uprzejma,poświęca pacjentowi dużo czasu,tłumaczy metodę leczenia,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,wzbudza zaufanie.Moja córka ma zęby super proste jak perełki.Polecam Panią Doktor.

• 5

Leczenie u Pani dr zakończyłam 5 lat temu. Od tego czasu dostaję CODZIENNIE komplementy od rodziny, znajomych, ludzi na ulicy, że mam takie PIĘKNE zęby. Aparat trwały nosiłam przez grubo ponad 2 lata. Jasne, że drogo mnie kosztowało leczenie, ale efekt końcowy jest wspaniały. Zęby się ponownie nie wykrzywiły. Pani dr jest osobą niezwykle kompetentną, energiczną i nie marnuje czasu swojego oraz pacjentów.

• 5

Byłam parę razy i zadowolona jestem i mój partner też.

• 4

Najgorszą stroną tego leczenia są mega koszty, po prostu masakra, średnio 250-300 zł co 5-6 tygodni,nie wiem czy drugi raz zdecydowałabym się, leczenie trwa 3 rok( wydałam już sporo kasy i końca nie widać) zęby wprawdzie widać ,ze poddają sie prostowaniu ale koszt jest zdecydowanie zbyt wysoki

• 1

Jestem nie zadowolona z każdej wizyty , wychodząc z gabinetu chcę mi się płakać z założonego stałego aparatu!

• 5

Witam. Jestem pacjentem od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Wizyty mają różną cenę, to zależy co jest zrobione.Czasami są bardzo atrakcyjne rabaty. Nie mogę powiedzieć nic złego pod adresem Pani Doktor. Polecam szczerze. Te niezadowolone osoby może nie rozumieją tego co się do nich mówi. Zawsze mam odpowiedz na wszystkie pytania i nigdy nie zostałam,,zbyta''. Znam inne gabinety , gdzie ceny naprawdę sa kosmiczne w porównaniu z gabinetem pani Doktor.Wcześniej troszkę się naszukałam i wiem co piszę.Naprawdę szczerze polecam.

• 5

Bardzo sympatyczny personel. Profesjonalne podejście do pracy. Pani doktor zna się na rzeczy i polecam ją każdemu! Ceny różne, w zależności od wykonywanej pracy.Za to są ciekawe promocje, rabaty. P. Smołka wyleczyła mnie z wady zgryzu, tłumacząc wszystko po kolei i jestem bardzo zadowolona! Dziwią mnie niektóre komentarze pod spodem. Pozdrawiam i polecam!

• 1

Nie polecam tej Pani stomatolog. Wątpliwa jest jej specjalizacja z ortodoncji (mój aktualny lek. stom. twierdzi że ta pani nie ma takiego tytułu...chyba że w ciągu ostatnich 3 lat ten tytuł i umiejętności zdobyła). Miałam założony przez tą panią doktor stały częściowy aparat na górne zęby, zamki co 3 tyg się odklejały, końce drutów były źle zakrzywiane przez co stale kaleczyły mi wargę, trudno było się z panią dr umawiać na te ciągłe poprawki więc często lądowałam u pani asystentki. Brak fachowego podejścia do ortodoncji, w dodatku kiepskie leczenie stomatologiczne: słabe plomby i leczenie próchnicy, stąd szybko pojawiająca się wokół 'nowej plomby' próchnica wtórna- efekt taki, że zęby leczone przez ta panią dr, inny lekarz musiał po niej kompletnie poprawiać. Nie polecam, bardzo drogo i niefachowo. Takie jest moje doświadczenie z ta panią doktor. Co nie oznacza, że ktoś inny będzie miał identyczne. Może akurat okaże się dla niego dobrym stomatologiem. Jednakże, radzę się nad tym dobrze zastanowić.

• 1

zakladalam u pani doktor aparat na szczeke gorna i dolna. gorna - po miesiacu zlamal mi sie drut, uslyszalam, ze sie zdarza. uwiezylam. potem zakaldalam aparat na zeby dolne. Zalozenie aparatu zajelo jej 15 minut i nawet nie sluchajac mojego przeczucia, ze cos jest nie tak, odrazu pobiegla do nastepnego pacjenta. Po tygodniu zaczely mi odpadac zabki z aparatu, uslyszalam: zdarza sie. pani doktor byla na urlopie, naprawiala mi to asystentka, ktora akurat warto polecic. W koncu stwierdzilam, ze cos sie za duzo "zdarza" i skonsultowalam sie z innym lekarzem. Kiedy ten zobaczyl, jak niedokladnie aparat jest zalozony, zalamal sie. a wystarczylo, zeby pani doktor, zamiast pedzic po kase do nastepnego pacjenta, przylozyla sie do swojej pracy, zalozyla zabki nizej i nie byloby problemu. poza tym,jak sie tez dowiedzialam, metoda jest z epoki lodowcowej, facet z trudem znalazl czesci do mojego aparatu, bo juz takich nie zamawia. Nikomu tej pani doktor nie polecam. Apropos kosztow: wymiana drutu: dr smolka: 300 zl, moj nowy lekarz: za darmo, wymiana gumek: dr smolka: 20 zl, nowy lekarz: za darmo

• 1

Lekarka bardziej dba o grubość własnego portfela, niż o dobro pacjenta! Zdecydowanie odradzam!

• 5

Uważam, że dzięki systematycznym wizytom ortodontycznym u tej Pani przełamałem strach jaki odczuwałem przed dentystą.

• 5

Profesjonalna i dbająca o pacjenta. Mój 16-letni syn nienawidził chodzić do stomatologów. Byłam z nim już u wielu ale dopiero u tej Pani udało się przemóc niechęć i już widzę postępy w leczeniu. Do końca jeszcze troche czasu ale już widzę że działa. Cieszę się, że trafiłam do tej Pani.

• 5

Przyznam jako stała pacjentka pani Oli, że nie zamieniłabym jej nigdy na innego lekarza. Bardzo mi się podoba jej skuteczność leczenia i wszystko w miłej atmosferze. Polecam z całego serca!

• 5

Dbałość o pacjenta, uprzejmość oraz rzetelność. Tyle co mogę powiedzieć.

• 5

Ogólnie nie chodzę do dentystów, bo nigdy nie miałem problemów z zębami. Niestety poczułem pierwszy ból, to poszedłem do tego gabinetu z nie małym strachem. Po wszystkim okazało się że prawie nic nie czułem! Pozytywnie zaskoczony :)

• 5

Przyszłam z dzieckiem do tej pani z mocno wysuniętą dolną żuchwą. Po 1,5 rocznym leczeniu rzeczywiście udało się naprawić wadę i teraz jestem szczęśliwa, że dziecko może się cieszyć normalnym uśmiechem. Pani zna się na rzeczy i jeśli chodzi o ortodoncję to szczerzę mogę polecić każdemu.

• 5

Bardzo miła pani doktor. Szczerze polecam :)

Ogólnie profesjonalna i znająca się na rzeczy Pani doktor. Polecam

• 1

zdecydowanie odradzam,dziecko wystraszone,z placzem,za taką sumę wizyty to powinno byc bezbolesnie ,a bylo tragicznie!!! dziecko blaga ,aby więcej tam nie isc !!! Brak profesjonalnego podejcia do dzieci!!!! a ceny z kosmosu!!!

• 1

Chciałam ostrzec przed wybraniem tej Pani jako stomatologa dla dziecka. Poszlam na wizyte z moja 8-letnia corką,chcąc zasiegnąć informacji na temat korekcji niewelkiej wady zgryzu. Pani doktor polecila rychomy aparat ( taki zakladany na noc), niestety podczas robienia " wycisku" skaleczyla dziecko i to tak, ze powstał dosyć duzy krwiak. Niestety nie uslyszalam w tym gabinecie slowa przepraszam, a wręcz pretensje, że to wina córki. Moje dziecko bylo sparalizowane strachem i nawet sie nie poruszyło.

• 5

witam jako stała pacjentka pani dr. Aleksandry jestem bardzo zadowolona ze efktow jej leczenia, poniewaz zawsze mogłam liczyc na nia i na jej personel w nagłych przypadkach. Ogolnie w gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera.

• 5

Polecam serdecznie. Doktor to doktor ma się zająć tym co potrafi czyli leczeniem a nie pieszczeniem pacjenta

• 4

Jakkolwiek pani ta ma swoje wady - do teraz nie wiem, co się dzieje w mojej szczęce, no i jest średnio uprzejma, to efekty są i są zadowalające. Póki co. Jednak trzeba przyznać - drogo.

• 4

Dobra dentystka, bez bólu, ale strasznie drogo :)

• 1

Efekt końcowy-zęby zamiast się wyprostować są jeszcze bardziej krzywe.

• 3

polecam szczególnie dla dorosłych chcących wyprostować sobie zęby

Gdzie przyjmuję

place 11

ALEXA

Strzelców Bytomskich 30
    Rybnik
    50,098732718,559274532-4226170 513638062

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat