lekarz Alicja Wawrzyniak

Bardzo niemiła. Nie sądzę, że miałaby kompetencje, raczej kompleksy. Bardzo mi szkoda nawet dzwonienia do niej. Zawsze stara się zrobić z pacjenta głupka. Narcyzm, czy co? :)

Od dłuższego czasu jestem pacjentem, jestem starszą osobą, i nigdy nie spotkałem się z nietaktownym sposobem traktowania mnie. Moim zdaniem, podejście było fachowe, kontaktowe. jestem zadowolony z Pani Doktor.

Jak w temacie ,,Wystaw opinię" - lekarz kompetentny,tłumaczy choroby i leczenie, uprzejmy, kompleksowo podchodzi do wszystkiego i jest godny polecenia.

Bardzo dobry okulista, podchodzi do pacjenta z uczuciem. Uważam, że jest godna polecenia.

Chciałabym ostrzec wszystkie osoby przed Panią Alicją Wawrzyniak, minimalistka, traktująca pacjenta jak śmiecia , do tego bez wiedzy, nie umiejąca odpowiedzieć na zadane proste pytania, a najważniejsze nie potrafiąca wybadać bardzo poważnych wad u pacjenta.Każdy inny w Namysłowie tylko nie ONA!!!!

Opryskliwa w stosunku do starszych pacjentów.

Opryskliwa w stosunku do starszych pacjentów.

Jestem pacjetką od lat .Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Polecam:))

Jestem pacjetką od lat .Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.
Polecam:))

Cudowna kobieta. Podchodzi do problemu z sercem. Gorąco polecam