Andrzej Babicki

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
20 opinii

Lekarz ma niesamowite podejście do pacjenta. Ciepły i miły kontakt, no i fachowe leczenie. Polecam gdyż jest profesjonalistą w każdym calu . Badanie było bez znieczulenia /bałam się bardzo ale niepotrzebnie/ - było całkowicie bezbolesne .

Super czlowiek i specjalista w swoim fachu. Polecam kazdemu z problemem Dr.Babickiego.wierny pacjent.Karol Zarzecki

wybitny specjalista. mistrz swojego rzemiosła. w województwie nikt tak nie wykonuje kolonoskopii bez znieczulenia - bez (zero) bólu!!! naukowiec, lekarz z powołania. człowiek - niespotykanie w środowisku lekarzy ludzkie podejście do pacjenta. ludzie go kochają, a opinie o nim nie są legendą, choć jak się słucha tych opowieści, to można odnieść takie wrażenie. wzór lekarza i talentu...w porównaniu do mistrza Babickiego, inni lekarze o kolonoskopii to chyba tylko słyszeli - przepaść, otchłań, czarna dziura...to się w głowie nie mieści, że to same badanie (kolonoskopia) w wykonaniu innych lekarzy jest męką (w Kościerzynie bez znieczulenia jeszcze nikt nie wytrzymał, na akademii w Gdańsku zwijali się z bólu), a w wykonaniu doktora Babickiego, dosłownie leżakowaniem. Dr Babicki - uosobienie kompetencji, zaangażowania, talentu. człowiek honoru - wierny przysiędze lekarskiej.

Niby najlepszy??? Nie wiem, bo u innych nie byłam. Ale zachwycać się to naprawdę nie ma czym. Normalne podejście do pacjenta z NFZ, czyli "zło konieczne".

Wspaniały lekarz ,który uratował mi życie!!!!!

bardzo mądry i dobry fachowiec jestem w trakcie leczenie ale mam nadzieję, że mi pomoże Piotr Kujawski

świetny lekarz, jeszcze nigdy się tak nie uśmiałam na wizycie

Prześwietny specjalista i przecudowny człowiek. Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju :)

Witam Czy macie państwo informację gdzie przyjmuje prywatnie lekarz Babicki.

Absolutnie wspaniały lekarz i człowiek. Gdzie on się uchował taki w tych czasach to ja nie wiem?! Polecam!

Profesjonalista! Ten doktor zna się na swojej robocie- polecam!

NIesamowite podejście do pacjenta. Ciepły i miły kontakt, no i fachowe leczenie. Polecam

POLECAM PANA DOKTORA. ŚWIETNY SPECJALISTA, BARDZO KOMPETENTNY, WYJAŚNIA DOKŁADNIE PROBLEM I LECZENIE (Z PRZEBIEGIEM ZABIEGU). MA SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA. BARDZO MIŁY, Z POCZUCIEM HUMORU. JEST FAKTYCZNIE BARDZO ZABIEGANY NA ODDZIALE W SZPITALU, ALE W PRZYCHODNI MA CZAS.

Najwyraźniej trafiłam na kiepski dzień doktora, bo zachwalać aż tak go nie mogę, miły na pewno nie był. Ale poprzednia wizyta w miarę ok.Badanie przeprowadzone, rozluźniająca rozmowa na początek. Mimo wszystko polecam, lekarz nie musi być miły, aby być dobry

Chciałabym napisać wiele ciepłych słów o dr A.Babickim. W dzisiejszym świecie gdzie lekarze w szpitalach i przychodniach harują ponad siły trudno im często zdobyć się na cierpliwość ,uważność, zastanowienie (szczególnie nad przypadkiem nietypowym, trudnym do zdiagnozowania) Jestem takim "przypadkiem". Doktor przyjął mnie, wysłuchał uważnie, bardzo chciał pomóc, robił badania, starał się o dodatkowe bad. wszystko to w przychodni! Od Doktora bije pozytywna energia. Jest po prostu DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Doktorze ! Niech Panu dopisuje ZAWSZE ZDROWIE ! Na pożytek Pana i tych wszystkich Biedaków , którym Pan pomaga ! Bóg zapłać. Pacjentka z Tczewa ,

Witam. Jestem młoda pacjentką tego oto lekarza i stwierdzam, że nie spotkałam lepszego lekarza na swojej drodze leczenia w "tych" sferach. Lekarz godny zaufania i polecenia. Profesjonalista w każdym calu. Bardzo miło go wspominam:)

Wspaniały lekarz. Ciepły, serdeczny, otwarty. Proktolog, zatem dość wstydliwy rejon medyczny. Nie spodziewałem się takiego lekarza, może właściwiej byłoby przez duże "L". Polecam ze wszech miar.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam na swojej drodze. Pełen profesjonalizm, mądry i rzeczowy człowiek. Zajął się pacjentem, któremu nikt nie chciał i nie umiał już pomóc. Pełen szacunek Panie Doktorze.

Dr Andrzej Babicki to "ludzki" lekarz, co czyni go wyjątkowym na tle innych specjalistów z branży. Patrzy z perspektywy korzyści pacjenta i jest niezwykle utalentowany. Pełen profesjonalizm. Jego humor nie każdemu musi odpowiadać, ale jest to z pewnością jedna z najbardziej sympatycznych osób związanych z medycyną. Polecam

Lekarz godny polecenia, rewelacyjny pod kazdym wzgledem, zawsze z bardzo dobrym humorem, choc sprawia wrażenie zabieganego/rozstrzepanego ale tak nie jest. Mysli o wszystkim, głównym jego celem jest pomoc i dobro pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny