dr n. med. Andrzej Babicki

Proktolog

Opinii24

Kasia Kaźmierczak

07.03.2016

Chodze do pana doktora na kolonoskopie jest delikatny ,wesoly,mily ico wazne dobrze wykonuje badanie i to bez znieczulenia...po prostu boskie rece.Pan doktor jak moj tata chorowal a byl w kiepskim stanie przyjal go na telefon bez zadnego problemu....i pomogl mu od razu....bardzo polecam pana doktora...wspanialy czlowiek

Jerzy

28.12.2015

To CZŁOWIEK I LEKARZ !!! W Jego rękach pacjent czuje się bezpiecznie.Człowiek wielkiej postury a jeszcze większego serca.

Alicja

20.11.2015

Nadzwyczajny lekarz. Naczytałam się w Internecie o kolonoskopii i bardzo się bałam. Sugerowałam znieczulenie, ale doktor powiedział, że jest naprawdę niepotrzebne. I... miał rację. Bolało tylko przed krótką chwilę w jednym miejscu, gdzie jelita były skręcone, ale trwało to chwilę. Atmosfera w czasie badania bardzo sympatyczna. Pielęgniarki kompetentnie pomagały, odpowiednio uciskając brzuch. Cały zespół starał się, żebym czuła się komfortowo w tej niekomfortowej sytuacji.

Władysław

08.05.2015

Wspaniały lekarz,od którego promieniuje i ciepło i kompetencja. Człowiek czuje, że trafił w najlepsze ręce. Wielkie podziękowania za poredy i pomoc.

Krystyna

29.05.2014

Lekarz ma niesamowite podejście do pacjenta. Ciepły i miły kontakt, no i fachowe leczenie. Polecam gdyż jest profesjonalistą w każdym calu . Badanie było bez znieczulenia /bałam się bardzo ale niepotrzebnie/ - było całkowicie bezbolesne .

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii