lekarz Andrzej Baranowski

2,5
2,5

Moje przypadłości zębowe zostały poprawnie zdiagnozowane. Dzięki temu ilość ubytków zmniejszyła się. Plomby się trzymają. Z reguły w przypadku zakładania plomb prace wykonują inni stomatolodzy niż dr Baranowski ale nie miałem po tym problemów. Fakt, że usługi na Budziszyńskiej nie są tanie ale u mnie wszystko gra więc nie czuję, że pieniądze wyrzuciłem w błoto. Czasem też zdarzy się, że trzeba chwilę poczekać ale nie zawsze da się zdążyć w regulaminowych 30 min.

Bardzo zły kontakt. Lekarz, który poniża pacjentów. Nie odpowiada na pytania, traktuje pacjentów jak śmieci, drwi. Wyszłam zdegustowana i nigdy nie wrócę. Odradzam.