Andrzej Bednarz

Alergolog, Laryngolog

Opinii6
3,3

25.09.2012

odradzam. zdecydowanie. nie był w stanie właściwie pokierować do odpowiedniego specjalisty ( neurologa), mimo że symptomy ( jak się potem okazało) w sposób ewidentny wskazywały na problem neurologiczny- notabene zagrażający życiu. a dr leczył na torbiel

16.04.2013

Podczas wizyty lekarskiej lekarz nieuprzejmy w stosunku do dziecka. Zraża dziecko do siebie chociażby słowami "Dlaczego ty ryczysz". Osoba pracująca w rejestracji niekompetentna, nie potrafiła udzielić informacji telefonicznej o cenie dodatkowej usługi, poza ceną wizyty lekarskiej.

chory

13.09.2013

Tragedia nie polecam. Lekarz nie przyjemny jak i do dzieci tak i do starszych!! Tylu jest wspaniałych alergologów a ja musiałem akurat trafić na tak kiepskiego i tym samym zrazić się do tego typu wizyt:/

Asia

18.10.2013

A czy ktoś może mi powiedzieć, w której przychodni przyjmuje dr Bednarz? Czy tylko w prywatnym gabinecie?

02.04.2013

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Świdnica"?

Wierzbowa 1
Dzierżoniów