Andrzej Bednarz

Alergolog, Laryngolog

Gdzie przyjmuję

place 11

Prywatny gabinet laryngologiczny i alergologiczny

Równa 16

Średnia:
3.1512345
6 opinii

• 2

A czy ktoś może mi powiedzieć, w której przychodni przyjmuje dr Bednarz? Czy tylko w prywatnym gabinecie?

• 2

Tragedia nie polecam. Lekarz nie przyjemny jak i do dzieci tak i do starszych!! Tylu jest wspaniałych alergologów a ja musiałem akurat trafić na tak kiepskiego i tym samym zrazić się do tego typu wizyt:/

• 3

Podczas wizyty lekarskiej lekarz nieuprzejmy w stosunku do dziecka. Zraża dziecko do siebie chociażby słowami "Dlaczego ty ryczysz". Osoba pracująca w rejestracji niekompetentna, nie potrafiła udzielić informacji telefonicznej o cenie dodatkowej usługi, poza ceną wizyty lekarskiej.

• 5

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

• 1

odradzam. zdecydowanie. nie był w stanie właściwie pokierować do odpowiedniego specjalisty ( neurologa), mimo że symptomy ( jak się potem okazało) w sposób ewidentny wskazywały na problem neurologiczny- notabene zagrażający życiu. a dr leczył na torbiel

• 5

Pan doktor Bednarz jest człowiekem bardzo uprzejmym i kompetentnym. Po sporządzeniu dokładnego wywiadu szczegółowo zbadał moją córeczkę, przy czym dodam, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Dysponuje też specjalistycznym sprzętem diagnostycznym. Po badaniu spokojnie i rzeczowo objaśnia problem, jego możliwe przyczyny i metody leczenia. Nie zapisuje leków "na wyrost". Trafiliśmy do niego po poradę laryngologiczną ale na pewno zostaniemy też stałymi pacjentami z uwagi na podejrzenie astmy spowodowanej alergią u naszej córeczki. Pan doktor w zrozumiały sposób wyjaśnił nam jakie testy warto zrobić a jakich robić nie ma sensu. Swoim podejściem do pacjenta i wysokim poziomem kompetencji wzbudził nasze zaufanie i na pewno zostaniemy jego stałymi pacjentami.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat