Andrzej Bednarz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
6 opinii

A czy ktoś może mi powiedzieć, w której przychodni przyjmuje dr Bednarz? Czy tylko w prywatnym gabinecie?

Tragedia nie polecam. Lekarz nie przyjemny jak i do dzieci tak i do starszych!! Tylu jest wspaniałych alergologów a ja musiałem akurat trafić na tak kiepskiego i tym samym zrazić się do tego typu wizyt:/

Podczas wizyty lekarskiej lekarz nieuprzejmy w stosunku do dziecka. Zraża dziecko do siebie chociażby słowami "Dlaczego ty ryczysz". Osoba pracująca w rejestracji niekompetentna, nie potrafiła udzielić informacji telefonicznej o cenie dodatkowej usługi, poza ceną wizyty lekarskiej.

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

odradzam. zdecydowanie. nie był w stanie właściwie pokierować do odpowiedniego specjalisty ( neurologa), mimo że symptomy ( jak się potem okazało) w sposób ewidentny wskazywały na problem neurologiczny- notabene zagrażający życiu. a dr leczył na torbiel

Pan doktor Bednarz jest człowiekem bardzo uprzejmym i kompetentnym. Po sporządzeniu dokładnego wywiadu szczegółowo zbadał moją córeczkę, przy czym dodam, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Dysponuje też specjalistycznym sprzętem diagnostycznym. Po badaniu spokojnie i rzeczowo objaśnia problem, jego możliwe przyczyny i metody leczenia. Nie zapisuje leków "na wyrost". Trafiliśmy do niego po poradę laryngologiczną ale na pewno zostaniemy też stałymi pacjentami z uwagi na podejrzenie astmy spowodowanej alergią u naszej córeczki. Pan doktor w zrozumiały sposób wyjaśnił nam jakie testy warto zrobić a jakich robić nie ma sensu. Swoim podejściem do pacjenta i wysokim poziomem kompetencji wzbudził nasze zaufanie i na pewno zostaniemy jego stałymi pacjentami.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny