prof. dr hab. n. med. Andrzej Bochenek

Kardiochirurg

wszystkie moje wątpliwości zostały szczegółowo wyjaśnione, a wysoka kultura osobista i empatia Pana Profesora uspokoiły mnie w kwestii dalszego leczenia. Lekarz wzbudzający zaufanie. Fachowiec w każdym calu. Serdecznie polecam Weronika

Lekarz wzbudzający zaufanie. Fachowiec w każdym calu.
Serdecznie polecam
Weronika

Do Pana Profesora ściągnęła mnie potrzeba konsultacji wyników badań i weryfikacji metody leczenia. Od wejścia do gabinetu czuje się, że Pan Profesor jest ciepłym, serdecznym i otwartym Człowiekiem. W sposób przystepny, rzeczowy i wyczerpujący

W sposób przystepny, rzeczowy i wyczerpujący

Nie udostępniam opini na portalach internetowych o lekarzach, ale w tym przypadku zrobie wyjątek. Styczen 2016 - dokonał się cud - spotkałem prof i dał nadzieje w jakże beznadziejnym przypadku. Marzec 2016 - pod nadzorem prof., operacja uratowała życie. Zaznaczam przypadek beznadziejny. Kobieta , lat 51, historia mogłaby obdarować wiele istnień ludzkich. 11 stentów, paybass, parasolka a po 8 zawale najdramatyczniejszym, przebudowalo się serce do takie stopnia iż pojawiła się niedomykalnośc zastawek. Lekarze przestali wierzyć, a prof dał nadzieje i podjał się reoperacji. Jeśli ktos myśli, że nie ma rzeczy ...

Marzec 2016 - pod nadzorem prof., operacja uratowała życie.

Zaznaczam przypadek beznadziejny.
Kobieta , lat 51, historia mogłaby obdarować wiele istnień ludzkich. 11 stentów, paybass, parasolka a po 8 zawale najdramatyczniejszym, przebudowalo się serce do takie stopnia iż pojawiła się niedomykalnośc zastawek. Lekarze przestali wierzyć, a prof dał nadzieje i podjał się reoperacji. Jeśli ktos myśli, że nie ma rzeczy nie możliwych to niech się tego trzyma. Będę z dumą powtarzał, Prof Bochenek uratował mojej Mamie życie. Dziękuje

Wspaniały człowiek i świetny fachowiec. Po jednej wizycie prywatnej traktował mnie jak osobistego pacjenta, w klinice sam osobiście był przy operacji i dopilnował wszystkiego. Polecam wszystkim tak samo jak i całą I klinikę kardiochirurgii w Katowicach Ochojcu.

Wielkie podziękowanie dla profesora Bochenek Andrzej, który poświęcił mi chwilę swojego bezcennego czasu, bez wcześniej umówionego spotkania. Potrzebowałam kilku porad i wyjaśnień dotyczących naszego tatusia, który kilkanaście dni wcześniej przeszedł rozległy zawał. Byłam wcześniej w jednej z przychodni kardiologicznych , gdzie leczy się mamusia ale kardiolog nawet nie spojrzał na wypis, tłumacząc , że ma dużo pacjentów i mam zapisać tatusia na termin /szybki bo na czerwiec/ lub przywieźć tatusia na izbę przyjęć albo wezwać pogotowie. Takiej potrzeby nie było . Dzięki Panu Profesorze odzyskałam wiarę w prawdziwych lekarzy, otrzymałam ...

Dzięki Panu Profesorze odzyskałam wiarę w prawdziwych lekarzy, otrzymałam potrzebne informacje
i dalsze wskazówki na podstawie posiadanego tylko wypisu ze szpitala.
Wielki ukłon dla profesora z wyrazami szacunku i podziękowaniem.

Cudowny człowiek, kompetentny lekarz. Przejmuje się chorym jak najbliższą osobą.

Dostałem drugie życie od Pana Profesora i zespołu który mnie operował. Mam 52 lata i czuję się wspaniale po zabiegu wymiany zastawki aortalnej i baypasach. Jestem 2 miesiące i 10 dni po zabiegu i wybitny kardiolog stwierdził że mogę normalnie zacząć funkcjonować z pracą włącznie.Polecam cały zespół I Kliniki serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Andrzej M.

To zawodowiec niezwykle skuteczny i chyba jedyny który podejmuje się leczyć tych których inni lekarze już spiasali na straty. Dziękuję za życie.

Dziękuję za życie.

To niezwykle szczery i odpowiedzialny człowiek, życie mojej mamy walczył o nią z pomocą całego doskonałego zespołu jaki stworzył. Niezależnie jacy pacjenci i jakie rodziny pacjentów codziennie się pojawiali zawsze, gdy widział, że jest potrzebny on lub jego słowa nie szczędził nam czasu. mogę tylko powtarzać DZIĘKUJĘ PROFESORZE

Cudowny człowiek!!! Dał nam wiarę w to,że będzie dobrze.

Cudowny człowiek!!! Dał nam wiarę w to,że będzie dobrze.