Andrzej Czop

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
34 opinie

Prawdziwy lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, konkretny, zdecydowany, nie wróży z fusów, lecz zleca wszystkie niezbędne badania. Pamięta swoich pacjentów nawet po wielu latach. Po 3 operacjach stóp końsko-szpotawych jedynym śladem, który został są blizny; sama wada w trakcie normalnego funkcjonowania nierozpoznawana przez innych. Jeszcze pracując w szpitalu klinicznym w Otwocku potrafił przyjmować do samego zamknięcia przychodni mając na uwadze pacjentów zjeżdżających z całej Polski. Wybitny człowiek!

Profesjonalista, przez duże "P", tak najkrócej mogę opisać moją opinię na temat Pana Andrzeja Czopa. Całe szczęście, że trafiliśmy do jego gabinetu, gdzie natychmiastowo zalecił zdjęcie rozwórki Koszli u naszej córeczki, którą zaleciła 3 dni wcześniej ortopeda z przychodni na Dąbrowszczaków 5(twardo odradzam korzystania z usług Pani ortopedy która tam przyjmuje). Dalsze używanie tej rozwórki mogło się skończyć okaleczeniem naszej córeczki.

Doktor Czop leczył mi stopy teraz chodzę normalnie podczas gdy inni mówili że nie da się z moją chorobą nic zrobić. Człowiek bardzo życzliwy i uprzejmy.

To prawda, że dr. Czop ma bardzo mało czasu na każdą wizytę ale nie dlatego,że mu się nie chce a dlatego, że mu się bardzo chce. Przyjmuje bardzo wielu małych pacjentów i robi wszystko żeby dla każdego z nich znaleźć choćby odrobinę czasu. Mój synek Leon jest od grudnia 20122 roku (od 6 doby życia) leczony u doktora metodą Ponsetiego i efekt jest rewelacyjny. Leon miał najcięższy przypadek stopy końsko-szpotawej, czwarty stopień, stopa krótka i sztywna. Leon w lutym 2012 miał zabieg podcinania ścięgna wykonany przez doktora. Obecnie pięknie staje na leczonej stopie i zaczyna chodzić a różnicę w budowie względem stopy zdrowej zauważają tylko wtajemniczeni. Co do wizyt prywatnych - oczywiście dają możliwość szerszej konsultacji gdyż zwyczajnie w klinice prywatnej lekarz ma więcej czasu dla pacjenta ale nas dr. Czop nigdy nie namawiał na wizyty prywatne. Co więcej dzisiaj gdy wspomniałam,że przyjedziemy prywatnie, żeby dłużej porozmawiać dr. Czop powiedział, że nie ma takiej potrzeby gdyż stopa leczy się idealnie i zaprosił na wizytę za trzy miesiące na Niekłańską. Polecam dr. Czopa - świetny i zaangażowany lekarz.

Może i dobry ortopeda ale zdecydowanie za mało czasu poświęca pacjentom, nie zapomnę Pana dr słów "proszę nie siadać bo ja nie mam czasu", w moim przypadku jak chciałam coś wiedzieć to musiałam się w drzwiach przy wyjściu pytać bo nigdy nie miał czasu. Proponował wcześniejsze wizyty prywatne już nie pamiętam na jakiej ulicy no ale z drugiej strony chyba jest skuteczny, chyba pomaga ludziom. Leczył moją córkę od 8 dnia życia, gdyż urodziła się z wadą końsko-szpotawą. Wyszła prawie na prosto mimo że nie miała żadnego zabiegu, przycinania mięśnia, nawet nie potrzebna była szyna, Pan dr leczył moją córkę tylko koregując stopę - gipsami, w tej chwili kazał zapisać się do przychodni przyszpitalnej na Nikłańskiej ale nie określił się do jakiego lekarza mamy iść czy może dalej on będzie leczył moje dziecko. Mam nadzieję, że wyjdzie nam to na zdrowie :) Ogólnie polecam Pana dr Czopa.

Mój syn ma już dzisiaj 18 lat dzięki doktorowi dzisiaj pięknie chodzi. Od urodzenia miał stopy końsko szpotawe po trzech operacjach przeprowadzonych przez doktora dziecko praktycznie nie ma śladu po wadzie. Jest ratownikiem na basenie. Jestem doktorowi dozgonnie wdzięczna za uzyskaną pomoc w trudnych chwilach umie pocieszyć i dodać otuchy że wszystko będzie dobrze i jak tak mówi na pewno ma rację. Tylko trzeba stosować się do jego zaleceń i wskazówek. Polecam DOKTORA Andrzeja Czop każdemu z rodziców który ma problem ze swoim dzieckiem ortopedyczne.

Wyśmienity lekarz i człowiek. Uratował staw biodrowy mojej córki, a mi przywrócił radość życia. Gdybym trafił na innego lekarza różnie to mogłoby się skończyć. Doktorowi Czopowi jestem dozgonnie wdzięczny. M. Gołębiewski

Moje nastoletnie dziecko zostało potrącone przez samochód na pasach. Efekt wstrząśnienie mózgu, złamanie kłykcia kości piszczelowej- po prostu wgniecenie części kości do jej środka. W moim rejonowym szpitalu stwierdzono,że wystarczy gips, ale na wszelki wypadek skierowano nas na konsultacje na Niekłańską. Okazało się, że bez operacji syn będzie kulał do końca życia. Pan doktor bardzo życzliwie zajął się moim synem, cierpliwie tłmaczył mi, jak będzie wyglądała operacja, ewentualny przeszczep kości, konsekwencje itd. W marcu minie rok od wypadku- moje dziecko jest po operacji zespolenia kości śrubą i po usunięciu po pół roku tej śruby. Właśnie wrociło z nart... Komentarz zbędny. Bardzo, bardzo dziękuję Panu Doktorowi Czopowi!!!

Witam mam pytanko, ma ktoś może inne namiary a mianowicie chodzi mi o nr telefonu, gdyz na ten nie moge sie dodzwonic. bylabym bardzo wdzieczna

świetny lekarz, chluba Otwocka, a teraz Niekłańskiej. oby więcej takich było

świetny lekarz,rzeczowy,kompetentny,rozmawiający z rodzicem,tłumaczący i z podejściem do dzieci.Trafiłam do niego z moim 3 miesięczym dzieckiem,na szczęście.Otworzył nam oczy i kazał wyrzucić szyne koszli która nie była potrzebna a o mało nie wyrządziła szkód(tak zlecił inny lekarz).

Dziecko trafiło na oddział po -wg kontroli RTG-niezadawalajacym-nieudanym ustawieniu (w gipsie) złamania kości podudzia w INNYM szpitalu. Zostało przyjęte na oddział i zooperowane natychmiast jak było to możliwe. Zastosowano inną metodę leczenia ,jedyną skuteczną w tym przypadku.Dziecko dzięki profesjonalnej metodzie leczenia mam nadzieję że będzie tak sprawne jak przed wypadkiem. Oceniam lekarza na 5 wraz z całym zespołem Oddziału Uraz-Ortop.

Bardzo polecam,operował moją córkę(korekta obu stóp)jak pracował w Otwocku i w Warszawie operacja stopy syna.Teraz córka ma 8 lat syn 6 lat oboje biegają i nie mają żadnych problemów z nogami.

synek miał przywiedzione stopy - dr Czop wyprowadził go z tego mimo, że trafiliśmy do niego stosunkowo późno (ok. 4 miesiąca). Opieka kompleksowa, po opanowaniu problemu kontrole co pół roku przez kolejne 2 lata. Ostatnio usłyszałam, że już się nie musimy widywać. I wcale się nie poczułam urażona :)

Pan Andrzej prowadził mój przypadek (SKS) od początku i doprowadził moje stopy do stanu niemal idealnego

jest naprawdę świetnym ortopedą nawet bym powiedziała bym że jest doskonałym lekarzem :)

Bardzo polecam tego lekarza:) Po 16 latach leczenia w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie przez prof. Karskiego przeniosłam się do Otwocka, gdzie przypadkowo trafiłam na dr Czopa. Jestem w pełni szczęśliwa, że zoperował mnie dwa razy: raz na jedną, raz na drugą nogę, ponieważ pewnie dalej lecząc się w DSK skończyłabym na wózku. Teraz nie mam żadnych problemów z nogami i nie potrzebuję wizyt u ortopedy. Teraz mam 19 lat, jestem dwa lata po ostatniej operacji i wszystko jest ok. z całą pewnością gdybym miała dziecko oddałabym je pod opiekę tego doktora. Lekarz z powołania i z wielką pasją. Jest w pełni oddany swej pracy i do każdego pacjenta podchodzi jak do własnego dziecka.

Bardzo doświadczony lekarz.Bezpośredni ,zdecydowany , nie dający złudzeń.Trzeba go słuchać i przede wszystkim stosować się do zaleceń :) Mój syn urodził się ze stopą końsko-szpotawą przeszedł operację w wieku 6 miesięcy (jeszcze w Otwocku).Operacja zakończyła się sukcesem , ale lekarz od początku uprzedzał nas że 50% sukcesu daje operacja , a drugie 50 % rehabilitacja... , ćwiczyliśmy intensywnie do drugiego roku życia .Igor ma teraz 6 lat i żadnych problemów z operowaną nóżką!!! Z czystym sumieniem mogę polecić dr.Czopa !Mnie pozostaje tylko wszystkim mamom życzyć tyle szczęścia ile ja dostałam od losu.Pozdrawiam Agnieszka

doktor jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go

Dr. Czop operował mnie 2 razy jako małą dziewczynkę a było to 24 lata temu jeszcze w szpitalu w Otwocku, od tamtej poty jest to dla Mnie jedyny specjalista w tej dziedzinie . Uratował mnie prze amputacją nogi gdzie wcześniej notabene leczono mnie w Szpitalu na Niekłańskiej i tylko pogorszono mój stan zdrowia. Dr. Czop jest osobą, którą polecam każdemu kto tylko ma jakieś problemy ortopedyczne i wszyscy mają takie właśnie zdanie na temat Doktora.

Bardzo polecam dr Czopa zna się na rzeczy nie owija w bawełnę same konkrety zajmował się moim synkiem od 2 tygodnia życia stopa końsko szpotawa operował synka gdy miał 6 miesięcy teraz syn ma 8 lat jak dotąd wystarczyła jedna operacja no i ciągła rehabilitacja wspaniały lekarz specjalista

w 2006r jeszcze w Otwocku zaganiany, zalatany, bo tam zawsze masa ludzi oczekujących na pomoc ale udało się do niego dostać. U córeczki wg dr.Twardowskiej z kliniki Mediq a teraz już ELMED wykryto "dysplazję bioderek". Założyła rozwórkę Koszli 24/h przez 3m-ce a po konsultacji z Dr.Czop okazało się, że rozwórką mogliśmy dziecku jeszcze bardziej zaszkodzić bo wystarczyło tylko szeroko pieluchować. Polecam tego ortopedę bo naprawdę zna się tym co z pasją wykonuje.

Nasz syn operowany był w płockim szpitalu na winiarach.Nie chcę wiedzieć jak by się to skończyło.Dr Czop przywrócił nam wiare w polską medycyne.Syna operował sześć lat temu jeszcze w otwocku.Według nas jest to człowiek oddany własnej pracy.Wielki specjalista.

Świetny człowiek i lekarz :) mam 17 lat, cztery lata temu zaczęłam leczenie stóp płaskostatyczno koślawych... dopiero od dwóch lat po dwóch operacjach ( jedna na każdą stopę ) mogę powiedzieć że już naprawdę wszystko wporządku :) będę Doktorowi wdzięczna do końća życia za to co zrobił... mogłam przecież zostać kaleką... POLECAM WSZYSTKIM TYM KTÓRZY POWAŻNIE TRAKTUJĄ SWOJE ZDROWIE :)

jest bardzo dobrym lekarzem .Pomógł mi przy dwójce dzieci które miały zwichnięcie stawu biodrowego.dzieci zostały wyleczone,przez cały pobyt w szpitalu opiekował się moimi dziećmi, jest to wspaniały człowiek.

Rzadko można spotkać lekarza z tzw. powołania, z wielką wiedzą i w pełni kompetentnego. Zarówno dzieci jaki i dorośli pacjenci Go uwielbiają

Dr. Andrzej Czop to naprawde bardzo swietny lekarz;) Zna sie na swojej "Robocie" :) Jest warty polecenia!!

Polecam!!!Świetny lekarz i wspaniały specjalista!!!

Witam , dr Czop operował mi stopę po SKS , właściwie poprawiał stopę operowaną 25 lat temu.Stopa układa się prawidłowo, jestem zadowolony. Znam jeszcze chłopaka,któremu przeprowadzał kilka operacji kończyn dolnych, chłopak chodzi,a mógł skończyć na wózku. Generalnie lekarz warty polecenia...jedyny minus to wg mnie krótkie wizyty(ja za 3-4 min zapłaciłem 120pln),ale cóż - dobry specjalista cenny czas:)pozdrawiam

Ten ortopeda dziecięcy jest wspaniałym lekarzem , pomógł mi i moim znajomym bardzo!!! ;)

Witam, w 100% polecam tego lekarza! Byłam jego pacjętką 12 lat temu. Operował moje płaskostopie. Zrobił to świetnie! Po dziś dzień, gdy się z nim widzę pamięta moje imię a w chwili obecnej powieżyłam mu pod opiekę nóżki mojej 15 miesięcznej córki!

Operował stopę mojego syna. W zderzeniu z poprzednim ortopedą mogę powiedzieć, że zna się na swojej "robocie".

jest ordynatorem w szpitalu na Niekłańskiej, ponieważ przypadek mojej nogi był ciężki głownie to On razem z dr. Kucharskim zajmowali się moją nogą, bardzo uprzejmy i doświadczony lekarz

po wizycie w przychodni byłem zachwycony.operował moje dziecko dwa razy.niestety bez powodzenia.powiedział nam potem,że nic nie można zrobić bo matka natura tak chciała.szok.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny