lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Opinii25

Grzegorz

09.08.2015

W poniedziałek Pan dr robił mi kolonoskopi, ostrzegano mnie, że to badanie nie należy do przyjemnych. I tu miłe rozczarowanie, delikatność, wyczerpująca informacja w trakcie badania, miła asysta żony Pana doktora, przyjazna atmosfera. Biorąc pod uwagę okoliczności-"pieszczoty" po prostu. Pełna zrozumiała, informacja po badaniu.

Elżbieta

07.08.2015

Doktor Dubaniewicz przeprowadzał kolonoskopię w sposób bardzo delikatny i wyjątkowo mało nieprzyjemny jak na takie badanie. Atmosfera w gabinecie (asystująca żona również lekarz) wyjątkowo spokojna i serdeczna. Podczas badania byłam na bieżąco informowania o przebiegu badania i otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Gorąco polecam gabinet dr Dubaniewicza

Anonim

10.06.2015

Rewelacyjny lekarz genialnie wykonujący swoją pracę. Kolonoskopia zupełnie bezbolesna, bez pośpiechu w miłej atmosferze i przede wszystkim z pełną odpowiedzią na wszystkie pytania. Bardzo gorąco polecam tego lekarza.

Katarzyna

01.06.2015

Rewelacyjny specjalista! Lepiej trafić nie mogłam! Miałam wykonywaną gastroskopie, przed zabiegiem niesłusznie się bałam. Doktor bardzo miły, uprzejmy, przeprowadził zabieg fachowo, bezboleśnie i bez żadnych nieprzyjemności. Żona Pana Doktora, która sama jest lekarzem, również ma niemały wpływ na bezstresowy przebieg badania. Jest bardzo miła i życzliwa. Wszystko tłumaczy i bardzo wspiera podczas badania.
Bez dwóch zdań są to godni polecenia, świetni specjaliści!
Gorąco polecam wszystkim! Szczególnie tym, którzy mają jakiekolwiek obawy!

Elżbieta

16.06.2014

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza przez badanie rewelacyjnie. Wystarczy słuchać, co mówi i nie ma żadnych (!!!) negatywnych wrażeń. Przez cały czas słucham informacji i wyjaśnień - na jakim etapie jest badanie i co widać. Dużo wyjaśnień przed badaniem i po badaniu. Przy tym wszystkim - uroczy ludzie. Państwo Dubaniewiczowie, tworzą w gabinecie wspaniały tandem.
Jeżeli jesteś osobą, która szuka lekarza do wykonania gastroskopii, to... biegusiem (!!) do pana doktora Dubaniewicza.
Szanowni Państwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za badanie, za wyjaśnienia i empatię. Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z wykonywanego ( wspaniale!!!) zawodu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii