Andrzej Dubaniewicz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
21 opinii

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza przez badanie rewelacyjnie. Wystarczy słuchać, co mówi i nie ma żadnych (!!!) negatywnych wrażeń. Przez cały czas słucham informacji i wyjaśnień - na jakim etapie jest badanie i co widać. Dużo wyjaśnień przed badaniem i po badaniu. Przy tym wszystkim - uroczy ludzie. Państwo Dubaniewiczowie, tworzą w gabinecie wspaniały tandem. Jeżeli jesteś osobą, która szuka lekarza do wykonania gastroskopii, to... biegusiem (!!) do pana doktora Dubaniewicza. Szanowni Państwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za badanie, za wyjaśnienia i empatię. Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z wykonywanego ( wspaniale!!!) zawodu.

Lekarz , bardzo kompetentny, na bieżąco tłumaczy przebieg badania. KOLONOSKOPIA u Pana Doktora nie boli. Miałam robione badanie i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Panu Doktorowi i jego żonie za emaptię i wsparcie.

Naprawdę godny polecenia fachowiec. Gastroskopia szybka, bez stresowa i w miłej atmosferze :) nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pan doktor z powołania,wraz z żoną stworzyli taką atmosferę że chciałoby się zostać na kawie, a stres gdzieś odleciał.Wszystko jest objaśniane w trakcie badania jak i po nim.Jeżeli wszyscy lekarze byli by tacy sami jak doktor,powróciła by moja wiara w służbę zdrowia.POLECAM !

Zdecydowanie i odpowiedzialnie polecam dr Dubaniewicza wszystkim którzy potrzebują diagnozy i leczenia chorób wewnętrznych a zwałaszcza gastrologii i gastroenterologii.

Chcesz wiedzieć co to za lekarz przeczytaj powyższe komentarze .Profesjonalizm,kompetencja,ciepło,duże doświadczenie zawodowe chyba jedyny potrafiący przeprowadzić kolonoskopię bezboleśnie w tak trudnych warunkach jak w moim przypadku.Dużo zdrowia Panie Doktorze Andrzeju.Niech pańskie umiejętności służą jak najdłużej pańskim pacjentom którzy będą mieli szczęście korzystać z pańskiej wiedzy i umiejętności.

byłam /kolonoskopia/i powiem :nie czytajcie przed badaniem wypowiedzi internautów na temat samego badania.Ja czytałam.Niepotrzebnie.Lekarz i Jego żona boscy.Wszystkim,którzy muszą zrobić to badanie z całego serca Pana Andrzeja Dubaniewicza polecam.Badanie bezbolesne,bez nerwów,oglądałam swoje "flaczki"-warto zobaczyć.Atmosfera-czułam się jak w domu.I na koniec-"od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenia" //przysłowie chińskie/Dziękuje Panu i Pana żonie.

Lekarz z powołania, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęca dużo czasu na omówienie dolegliwości, polecam wszystkim, którzy boją się badań typu kolonoskopia, zabieg bez bólu i żadnego strachu. Lekarz nie naciąga na koszty, przepisuje leki w dostępnych cenach, badania są w "normalnych" cenach. Płaci się za badanie a nie za wystrój gabinetu i obsługę. Polecam wszystkim, takich lekarzy nam potrzeba !!!

Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem. Kolonoskopia przeprowadzona bezboleśnie. Wszystko przebiegło delikatnie i w miłej atmosferze. Pan Andrzej wyjaśnia wszytko, tłumaczy w sposób rzeczowy, konkretny i kompetentny, a przy tym jest bardzo uprzejmy. Słucha też pacjenta i przeznacza mu dużo uwagi. Gabinet zadbany. Żona Pana doktora, która asystuje przy badaniu jest również bardzo życzliwa. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego specjalistę.

Lekarz godny polecenia;profesjonalista z prawdziwego powolania,w gabinecie wraz z zona stwazaja wspolnie aure rodzinna.Najtrudniejsze badanie w takich rekach przechodzi sie bez stresu i bolu.MOZNA BYC DUMNYM MAJAC TAKICH LEKARZY ,SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA PRZEPROWADZONA KOLONOSKOPIE tak wspanialym lekarzom

Bardzo miły, a co najważniejsze dobry specjalista.Badanie kolonoskopowe wykonane przez Pana Doktora było bezbolesne i bezstresowe. również sposób przygotowania, podany przez żonę Pana doktora, był jasny i zrozumiały.Uprzejmość i fachowość. Polecam

Wspaniały lekarz, byłam u niego i prywatnie i publicznie. W każdym wypadku poświęcał mi wystarczająco dużo uwagi, jest kompetentny, potrafi wysłuchać pacjenta i jego rodzinę. ;) Serdecznie polecam tego lekarza!

Bardzo dobry lekarz, polecany przez moich znajomych, poszłam i sama się przekonałam śmiało mogę polecić innym. Profesjonalne podejście do pacjenta,komfort pacjenta przy badaniu przede wszystkim.

Miałem u doktora Dubaniewicza gastroskopię i obyło się bez bólu i żadnych innych nieprzyjemności związanych z umieszczaniem "rurki" w przełyku.Pan doktor wraz z żoną byli bardzo życzliwi i uprzejmi.Szczerze polecam dr.Dubaniewicza

lekarz ma pojęcie o gastroskopii o dobrze ją interpretuję.

Kolonoskopia? Nie słuchajcie plotek. To nie jest straszne badanie.Przynajmniej nie jest takie w gabinecie doktora Dubaniewicza. Bajkowe podejście lekarzy z Leśnej Góry do pacjenta, w gabinecie w Kąpinie nabiera realnych kształtów.

Lekarz profesjonalista ,kompetentny,rzeczowy i bardzo życzliwy,polecam

Cudowny bardzo kompetentny cieły człowiek .wyrozumiały lekarz czuje się komfort zaopiekowania i bezgranicznej ufności .POLECAM Z CAŁEGO SERCA ....

razem z żoną są cudownymi ludżmi i bardzo kompetentni , uprzejmii nawet jeżeli pacjent jest zestresowany to po chwili przechodzi cały stres i pełen relaks godni polecenia

Kolonoskopia nie jest straszna. Nie słuchaj opowiadań innych i bredni na temat tego badania. Jeżeli chcesz mieć komfortowo wykonane badanie bez stresu i przykrych niespodzianek to tylko u Pana Dubaniewicza w Kąpinie.

Polecam serdecznie Pana Dr Dubaniewicza. Miły, przesympatyczny, cierpliwy człowiek. Wszystko spokojnie tłumaczy, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. A kolonoskopia w jego wykonaniu przestaje być strasznym badaniem. w porównaniu do mojego poprzedniego badania przeprowadzanego przez innego lekarza, to pestka. Bez bólu i męczarni, w pełnej dbałości o komfort pacjenta :) Pozdrawiam Pozytywnie zaskoczona i wdzięczna pacjentka

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny