lekarzAndrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
21 opinii

• 5

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza przez badanie rewelacyjnie. Wystarczy słuchać, co mówi i nie ma żadnych (!!!) negatywnych wrażeń. Przez cały czas słucham informacji i wyjaśnień - na jakim etapie jest badanie i co widać. Dużo wyjaśnień przed badaniem i po badaniu. Przy tym wszystkim - uroczy ludzie. Państwo Dubaniewiczowie, tworzą w gabinecie wspaniały tandem. Jeżeli jesteś osobą, która szuka lekarza do wykonania gastroskopii, to... biegusiem (!!) do pana doktora Dubaniewicza. Szanowni Państwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za badanie, za wyjaśnienia i empatię. Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z wykonywanego ( wspaniale!!!) zawodu.

• 5

Lekarz , bardzo kompetentny, na bieżąco tłumaczy przebieg badania. KOLONOSKOPIA u Pana Doktora nie boli. Miałam robione badanie i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Panu Doktorowi i jego żonie za emaptię i wsparcie.

• 5

Naprawdę godny polecenia fachowiec. Gastroskopia szybka, bez stresowa i w miłej atmosferze :) nie mam żadnych zastrzeżeń.

• 5

Pan doktor z powołania,wraz z żoną stworzyli taką atmosferę że chciałoby się zostać na kawie, a stres gdzieś odleciał.Wszystko jest objaśniane w trakcie badania jak i po nim.Jeżeli wszyscy lekarze byli by tacy sami jak doktor,powróciła by moja wiara w służbę zdrowia.POLECAM !

• 5

Zdecydowanie i odpowiedzialnie polecam dr Dubaniewicza wszystkim którzy potrzebują diagnozy i leczenia chorób wewnętrznych a zwałaszcza gastrologii i gastroenterologii.

• 5

Chcesz wiedzieć co to za lekarz przeczytaj powyższe komentarze .Profesjonalizm,kompetencja,ciepło,duże doświadczenie zawodowe chyba jedyny potrafiący przeprowadzić kolonoskopię bezboleśnie w tak trudnych warunkach jak w moim przypadku.Dużo zdrowia Panie Doktorze Andrzeju.Niech pańskie umiejętności służą jak najdłużej pańskim pacjentom którzy będą mieli szczęście korzystać z pańskiej wiedzy i umiejętności.

• 5

byłam /kolonoskopia/i powiem :nie czytajcie przed badaniem wypowiedzi internautów na temat samego badania.Ja czytałam.Niepotrzebnie.Lekarz i Jego żona boscy.Wszystkim,którzy muszą zrobić to badanie z całego serca Pana Andrzeja Dubaniewicza polecam.Badanie bezbolesne,bez nerwów,oglądałam swoje "flaczki"-warto zobaczyć.Atmosfera-czułam się jak w domu.I na koniec-"od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenia" //przysłowie chińskie/Dziękuje Panu i Pana żonie.

• 5

Lekarz z powołania, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęca dużo czasu na omówienie dolegliwości, polecam wszystkim, którzy boją się badań typu kolonoskopia, zabieg bez bólu i żadnego strachu. Lekarz nie naciąga na koszty, przepisuje leki w dostępnych cenach, badania są w "normalnych" cenach. Płaci się za badanie a nie za wystrój gabinetu i obsługę. Polecam wszystkim, takich lekarzy nam potrzeba !!!

• 5

Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem. Kolonoskopia przeprowadzona bezboleśnie. Wszystko przebiegło delikatnie i w miłej atmosferze. Pan Andrzej wyjaśnia wszytko, tłumaczy w sposób rzeczowy, konkretny i kompetentny, a przy tym jest bardzo uprzejmy. Słucha też pacjenta i przeznacza mu dużo uwagi. Gabinet zadbany. Żona Pana doktora, która asystuje przy badaniu jest również bardzo życzliwa. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego specjalistę.

• 5

Lekarz godny polecenia;profesjonalista z prawdziwego powolania,w gabinecie wraz z zona stwazaja wspolnie aure rodzinna.Najtrudniejsze badanie w takich rekach przechodzi sie bez stresu i bolu.MOZNA BYC DUMNYM MAJAC TAKICH LEKARZY ,SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA PRZEPROWADZONA KOLONOSKOPIE tak wspanialym lekarzom

• 5

Bardzo miły, a co najważniejsze dobry specjalista.Badanie kolonoskopowe wykonane przez Pana Doktora było bezbolesne i bezstresowe. również sposób przygotowania, podany przez żonę Pana doktora, był jasny i zrozumiały.Uprzejmość i fachowość. Polecam

• 5

Wspaniały lekarz, byłam u niego i prywatnie i publicznie. W każdym wypadku poświęcał mi wystarczająco dużo uwagi, jest kompetentny, potrafi wysłuchać pacjenta i jego rodzinę. ;) Serdecznie polecam tego lekarza!

• 5

Bardzo dobry lekarz, polecany przez moich znajomych, poszłam i sama się przekonałam śmiało mogę polecić innym. Profesjonalne podejście do pacjenta,komfort pacjenta przy badaniu przede wszystkim.

• 5

Miałem u doktora Dubaniewicza gastroskopię i obyło się bez bólu i żadnych innych nieprzyjemności związanych z umieszczaniem "rurki" w przełyku.Pan doktor wraz z żoną byli bardzo życzliwi i uprzejmi.Szczerze polecam dr.Dubaniewicza

• 4
  • 4
  • 5

lekarz ma pojęcie o gastroskopii o dobrze ją interpretuję.

• 5

Kolonoskopia? Nie słuchajcie plotek. To nie jest straszne badanie.Przynajmniej nie jest takie w gabinecie doktora Dubaniewicza. Bajkowe podejście lekarzy z Leśnej Góry do pacjenta, w gabinecie w Kąpinie nabiera realnych kształtów.

• 5

Lekarz profesjonalista ,kompetentny,rzeczowy i bardzo życzliwy,polecam

• 5

Cudowny bardzo kompetentny cieły człowiek .wyrozumiały lekarz czuje się komfort zaopiekowania i bezgranicznej ufności .POLECAM Z CAŁEGO SERCA ....

• 5

razem z żoną są cudownymi ludżmi i bardzo kompetentni , uprzejmii nawet jeżeli pacjent jest zestresowany to po chwili przechodzi cały stres i pełen relaks godni polecenia

• 5

Kolonoskopia nie jest straszna. Nie słuchaj opowiadań innych i bredni na temat tego badania. Jeżeli chcesz mieć komfortowo wykonane badanie bez stresu i przykrych niespodzianek to tylko u Pana Dubaniewicza w Kąpinie.

• 5

Polecam serdecznie Pana Dr Dubaniewicza. Miły, przesympatyczny, cierpliwy człowiek. Wszystko spokojnie tłumaczy, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. A kolonoskopia w jego wykonaniu przestaje być strasznym badaniem. w porównaniu do mojego poprzedniego badania przeprowadzanego przez innego lekarza, to pestka. Bez bólu i męczarni, w pełnej dbałości o komfort pacjenta :) Pozdrawiam Pozytywnie zaskoczona i wdzięczna pacjentka

Gdzie przyjmuję

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat