lekarz

Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Gdzie przyjmuję
place 11

ul. Wichrowe Wzgórza 4
54,362441118,5666156(58) 677-13-60, 506-658-876

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22

ul. Kociewska 10
Wejherowo
54,604403818,2525201506 658 876

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
5/5
Kompleksowość podejścia
5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
5/5
Ilość poświęconego czasu
5/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
5/5
Średnia:
5.05
25 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

W poniedziałek Pan dr robił mi kolonoskopi, ostrzegano mnie, że to badanie nie należy do przyjemnych. I tu miłe rozczarowanie, delikatność, wyczerpująca informacja w trakcie badania, miła asysta żony Pana doktora, przyjazna atmosfera. Biorąc pod uwagę okoliczności-"pieszczoty" po prostu. Pełna zrozumiała, informacja po badaniu.

5,0/5

Doktor Dubaniewicz przeprowadzał kolonoskopię w sposób bardzo delikatny i wyjątkowo mało nieprzyjemny jak na takie badanie. Atmosfera w gabinecie (asystująca żona również lekarz) wyjątkowo spokojna i serdeczna. Podczas badania byłam na bieżąco informowania o przebiegu badania i otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Gorąco polecam gabinet dr Dubaniewicza

5,0/5

Rewelacyjny lekarz genialnie wykonujący swoją pracę. Kolonoskopia zupełnie bezbolesna, bez pośpiechu w miłej atmosferze i przede wszystkim z pełną odpowiedzią na wszystkie pytania. Bardzo gorąco polecam tego lekarza.

5,0/5

Rewelacyjny specjalista! Lepiej trafić nie mogłam! Miałam wykonywaną gastroskopie, przed zabiegiem niesłusznie się bałam. Doktor bardzo miły, uprzejmy, przeprowadził zabieg fachowo, bezboleśnie i bez żadnych nieprzyjemności. Żona Pana Doktora, która sama jest lekarzem, również ma niemały wpływ na bezstresowy przebieg badania. Jest bardzo miła i życzliwa. Wszystko tłumaczy i bardzo wspiera podczas badania. Bez dwóch zdań są to godni polecenia, świetni specjaliści! Gorąco polecam wszystkim! Szczególnie tym, którzy mają jakiekolwiek obawy!

5,0/5

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza przez badanie rewelacyjnie. Wystarczy słuchać, co mówi i nie ma żadnych (!!!) negatywnych wrażeń. Przez cały czas słucham informacji i wyjaśnień - na jakim etapie jest badanie i co widać. Dużo wyjaśnień przed badaniem i po badaniu. Przy tym wszystkim - uroczy ludzie. Państwo Dubaniewiczowie, tworzą w gabinecie wspaniały tandem. Jeżeli jesteś osobą, która szuka lekarza do wykonania gastroskopii, to... biegusiem (!!) do pana doktora Dubaniewicza. Szanowni Państwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za badanie, za wyjaśnienia i empatię. Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z wykonywanego ( wspaniale!!!) zawodu.

5,0/5

Lekarz , bardzo kompetentny, na bieżąco tłumaczy przebieg badania. KOLONOSKOPIA u Pana Doktora nie boli. Miałam robione badanie i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Panu Doktorowi i jego żonie za emaptię i wsparcie.

5,0/5

Naprawdę godny polecenia fachowiec. Gastroskopia szybka, bez stresowa i w miłej atmosferze :) nie mam żadnych zastrzeżeń.

5,0/5

Pan doktor z powołania,wraz z żoną stworzyli taką atmosferę że chciałoby się zostać na kawie, a stres gdzieś odleciał.Wszystko jest objaśniane w trakcie badania jak i po nim.Jeżeli wszyscy lekarze byli by tacy sami jak doktor,powróciła by moja wiara w służbę zdrowia.POLECAM !

5,0/5

Zdecydowanie i odpowiedzialnie polecam dr Dubaniewicza wszystkim którzy potrzebują diagnozy i leczenia chorób wewnętrznych a zwałaszcza gastrologii i gastroenterologii.

5,0/5

Chcesz wiedzieć co to za lekarz przeczytaj powyższe komentarze .Profesjonalizm,kompetencja,ciepło,duże doświadczenie zawodowe chyba jedyny potrafiący przeprowadzić kolonoskopię bezboleśnie w tak trudnych warunkach jak w moim przypadku.Dużo zdrowia Panie Doktorze Andrzeju.Niech pańskie umiejętności służą jak najdłużej pańskim pacjentom którzy będą mieli szczęście korzystać z pańskiej wiedzy i umiejętności.

5,0/5

byłam /kolonoskopia/i powiem :nie czytajcie przed badaniem wypowiedzi internautów na temat samego badania.Ja czytałam.Niepotrzebnie.Lekarz i Jego żona boscy.Wszystkim,którzy muszą zrobić to badanie z całego serca Pana Andrzeja Dubaniewicza polecam.Badanie bezbolesne,bez nerwów,oglądałam swoje "flaczki"-warto zobaczyć.Atmosfera-czułam się jak w domu.I na koniec-"od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenia" //przysłowie chińskie/Dziękuje Panu i Pana żonie.

5,0/5

Lekarz z powołania, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęca dużo czasu na omówienie dolegliwości, polecam wszystkim, którzy boją się badań typu kolonoskopia, zabieg bez bólu i żadnego strachu. Lekarz nie naciąga na koszty, przepisuje leki w dostępnych cenach, badania są w "normalnych" cenach. Płaci się za badanie a nie za wystrój gabinetu i obsługę. Polecam wszystkim, takich lekarzy nam potrzeba !!!

5,0/5

Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem. Kolonoskopia przeprowadzona bezboleśnie. Wszystko przebiegło delikatnie i w miłej atmosferze. Pan Andrzej wyjaśnia wszytko, tłumaczy w sposób rzeczowy, konkretny i kompetentny, a przy tym jest bardzo uprzejmy. Słucha też pacjenta i przeznacza mu dużo uwagi. Gabinet zadbany. Żona Pana doktora, która asystuje przy badaniu jest również bardzo życzliwa. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego specjalistę.

5,0/5

Lekarz godny polecenia;profesjonalista z prawdziwego powolania,w gabinecie wraz z zona stwazaja wspolnie aure rodzinna.Najtrudniejsze badanie w takich rekach przechodzi sie bez stresu i bolu.MOZNA BYC DUMNYM MAJAC TAKICH LEKARZY ,SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA PRZEPROWADZONA KOLONOSKOPIE tak wspanialym lekarzom

5,0/5

Bardzo miły, a co najważniejsze dobry specjalista.Badanie kolonoskopowe wykonane przez Pana Doktora było bezbolesne i bezstresowe. również sposób przygotowania, podany przez żonę Pana doktora, był jasny i zrozumiały.Uprzejmość i fachowość. Polecam

5,0/5

Wspaniały lekarz, byłam u niego i prywatnie i publicznie. W każdym wypadku poświęcał mi wystarczająco dużo uwagi, jest kompetentny, potrafi wysłuchać pacjenta i jego rodzinę. ;) Serdecznie polecam tego lekarza!

5,0/5

Bardzo dobry lekarz, polecany przez moich znajomych, poszłam i sama się przekonałam śmiało mogę polecić innym. Profesjonalne podejście do pacjenta,komfort pacjenta przy badaniu przede wszystkim.

5,0/5

Miałem u doktora Dubaniewicza gastroskopię i obyło się bez bólu i żadnych innych nieprzyjemności związanych z umieszczaniem "rurki" w przełyku.Pan doktor wraz z żoną byli bardzo życzliwi i uprzejmi.Szczerze polecam dr.Dubaniewicza

4,7/5

lekarz ma pojęcie o gastroskopii o dobrze ją interpretuję.

5,0/5

Kolonoskopia? Nie słuchajcie plotek. To nie jest straszne badanie.Przynajmniej nie jest takie w gabinecie doktora Dubaniewicza. Bajkowe podejście lekarzy z Leśnej Góry do pacjenta, w gabinecie w Kąpinie nabiera realnych kształtów.

5,0/5

Lekarz profesjonalista ,kompetentny,rzeczowy i bardzo życzliwy,polecam

5,0/5

Cudowny bardzo kompetentny cieły człowiek .wyrozumiały lekarz czuje się komfort zaopiekowania i bezgranicznej ufności .POLECAM Z CAŁEGO SERCA ....

5,0/5

razem z żoną są cudownymi ludżmi i bardzo kompetentni , uprzejmii nawet jeżeli pacjent jest zestresowany to po chwili przechodzi cały stres i pełen relaks godni polecenia

5,0/5

Kolonoskopia nie jest straszna. Nie słuchaj opowiadań innych i bredni na temat tego badania. Jeżeli chcesz mieć komfortowo wykonane badanie bez stresu i przykrych niespodzianek to tylko u Pana Dubaniewicza w Kąpinie.

5,0/5

Polecam serdecznie Pana Dr Dubaniewicza. Miły, przesympatyczny, cierpliwy człowiek. Wszystko spokojnie tłumaczy, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. A kolonoskopia w jego wykonaniu przestaje być strasznym badaniem. w porównaniu do mojego poprzedniego badania przeprowadzanego przez innego lekarza, to pestka. Bez bólu i męczarni, w pełnej dbałości o komfort pacjenta :) Pozdrawiam Pozytywnie zaskoczona i wdzięczna pacjentka

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat