dr n. med. Andrzej Głowniak

Kardiolog

Opinii14

grazyna

11.11.2013

Jeżeli ktoś ma problemy z sercem polecam tego lekarza. bardzo dobry w tym co robi. rzetelny i z sercem podchodzi do ludzi i tego co robi.

janusz

05.10.2013

Bardzo dobry specjalista -wszystkim potrzebujacym polecam .Przekonalem sie na sobie . Dlugo by mowic i tak to wszystko bedzie malo

Leszek

11.09.2013

Kompetentny i bardzo dobry fachowiec, a przy tym po prostu uprzejmy człowiek.Szkoda tylko, że tak zajęty co utrudnia z nim kontakt. Ze wszech miar godny polecenia.

Anonim

20.12.2011

Właśnie jestem po zabiegu ablacji wykonanej przez dr Głowniaka był to 5 zabieg w końcu udany. Wczesniej jakos nie można było. Z dr miałem tylko doczynienia podczas zabiegu - anioł nie człowiek, wszystko opbjasnił, pokazał, wytłumaczył. Po prostu ludzki lekarz, który robi to co lubi ...

Z dr miałem tylko doczynienia podczas zabiegu - anioł nie człowiek, wszystko opbjasnił, pokazał, wytłumaczył. Po prostu ludzki lekarz, który robi to co lubi i co go cieszy. Dzięki panie doktorze za wyleczenie (szkoda tylko, że to nie Pan robił wkłucie be pewnie też było by ok). Jeszcze raz bardzo dziekuje i zyczę wszystkiego dobrego i samych przypadków takich jak mój tz. wyleczonych.
Spokojnych Świat.
T. Agaciak

Anonim

08.11.2011

Mogę się przyłaczyć do opini,że to prawdziwy lekarz.Fachowiec w kazdym calu,ale i człowiek. Swoim zachowaniem powoduje, że czujesz się bezpiecznie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lublin"?

Luxmed
Zwycięska 6A