lekarz Andrzej Jacek Buchelt

Neurolog

2,7

dawno powinien być na emeryturze a nie zajmować stanowiska może i kiedy był dobry ale obecnie nie polecam

Pozytywne opinie, prawdopodobnie wypusuje o sobie sam lekarz, prawda jest taka że ta osoba nie nadaje się do wykonywania tego zawodu. Na starcie lekceważył informacje przekazane o stanie zdrowia, po przedstawieniu wyników badań poinformował mnie że mogę sobie poczytać w Internecie co to znaczy i on mi tego nie wyjaśni. Na pytania o sposób leczenia, zalecenia, dalsze postępowanie stwierdził że on mi nie powie i dla niego przy moim przypadku niema nic do roboty. Po pytaniu czy tabletki typu Apap/Panadol uprzejmie podziękowałem. Wszystkich zainteresowanym szczerze odradzam szkoda naszego czasu

Najgorszy neurolog u jakiego byłem, nie słucha pacjenta, nie kieruję na badania. Odradzam wszystkim wizyty u tego lekarza, nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim złym podejściem do pacjenta.

Nie jestem zadowolona z wizyty. Słucha pobieżnie, nie daje skierowania na badania, ani zabiegi fizjoterapeutyczne. Odsyła do innych specjalistów, wręcz straszy niepełnosprawnością. Spychologia!!!!!!! Wcześniejsza prywatna wizyta u ortopedy miała zupełnie inny przebieg i nie snuto czarnych scenariuszy.

Bardzo dobry lekarz, znam go od lat , zaliczałam nawet 8 pobytów w roku w szpitalu , gdzie był ORDYNATOREM....bardzo inteligentny, nigdy nie obraził pacjenta,zrównoważony...bo wiadomo z jakimi schorzeniami są pacjenci na NEUROLOGI 23 lata miałam spokój z tymi chorobami, teraz wróciły bóle i Tylko u dr .BUCHELTA .

Pan Jacek Andrzej Buchelt - jeden z najlepszych neurologów dzięki niemu chodzę . Dziękuję Doktorze !!!! Agnieszka z Krosna

Agnieszka z Krosna

Znakomity fachowiec a rowniez dobry czlowiek, poswiecajacy czas dla swojego pacjenta.Bylem w kilku przychodniach, dopiero tutaj w Rzeszowie na Fredry zostalem przez Doktora zbadany, skierowany na operacje, po ktorej czuje sie bardzo dobrze. Teraz dalej dzieki Doktorowi korzystam z rehabilitacji.Polecam innym chorym.

Jak ktoś może oceniać go tak wysoko , chyba że sam sobie podbija punkty dla zmylenia pacjenta... ot przebiegły lis.

Mamy w Krośnie wspaniałego neurologa, pan Jacek Buchelt-wyjątkowy lekarz z ogromną wiedzą w swojej specjalizacji przy tym bardzo uprzejmy i kompetentny,jasno i wyrażnie tłumaczy chorobę i leczenie,a jeśli czegoś nie jest pewny to zleca badania,które potwierdzą lub zaprzecza stawianej diagnozie.Miło iść na wizytę do takiego specjalisty,bo już w drzwiach wita uśmiechem,jest moim neurologiem od 16m-cy,bardzo dokładnie mnie zdjagnozował i skierował na operację kręgosłupa, z przykrością muszę powiedzieć ,iż wcześniej próbowałam się leczyć u innego(znachora)ale dla tego pana istnieje tylko farmakologia,a ja traciłam równowagę i nie mogłam chodzić-medycyna jest nauką i nie idzie ale biegnie z postępem jeśli ktoś nie dotrzyma jej kroku zostaje w tyle i ginie jak zwykły ćwiok.Trafiłam do pana Buchelta i wdzięczna jestem opatrzności,że dostałam się w jego ręce dr.życzę dużo zdrowia i sukcesów w pracy,a pacjentom jak najbardziej polecam-to mądry lekarz i w dodatku o gołębim sercu pacjentka Renata

Mily i sympatyczny , pomogl mi z problemem , z ktorym inni nie dawali rady sobuie .