lekarz Andrzej Jaworowski

Ginekolog

Średnia ocen:5/5

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Jestem ginekologiem-położnikiem, specjalistą II stopnia. Obecnie jestem zatrudniony w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym UJASTEK w Krakowie
Prowadzę prywatną praktykę ...

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Prowadzę prywatną praktykę lekarską – przyjmuję w gabinetach na terenie miasta Krakowa (w Nowej Hucie) oraz w Proszowicach.
Więcej o mnie:
oraz: http://www.ginekologjaworowski.pl/
Profil Facebook: http://www.facebook.com/ginekologjaworowski

Izabela

17.01.2017

Dobry lekarz do którego mam zaufanie, odpowiedzi Pana Doktora jasne i konkretnie na temat. Zna się na swojej pracy i to jest dla mnie wyznacznik, bo wiem, że mogę bez żadnego wahania oddać w jego ręce. Niesamowita opieka oraz troska o pacjentki.

Joanna

04.01.2017

Bardzo dobry lekarz, jest niesamowity do tego bardzo życzliwy. Ma kompetencje i wielką wiedzę. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjentów jakie Pan Doktor reprezentuje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pozdrawiam serdecznie

Natalia

28.12.2016

Ekstra facet, sto procent profesjonalizmu. widać, lata pracy, wiedza i doświadczenie są teraz wielkim darem dla jego pacjentów. Każda kobieta w okresie ciąży pragnie doskonałej opieki i Pan Doktor z tego zadania wywiązał się wspaniale. Jestem zadowolona i szczęśliwa.

Aleksandra

08.12.2016

Serdecznie polecam skorzystanie z gabinetu i pomocy pana doktora jest rzeczowy i konkretny na pierwszym miejscu stawia dobro pacjentki. Godny zaufania polecam każdej kobiecie, która chcę by jej zdrowie jak i jej maleństwa było w jak najlepszych rękach.

Mariola Kozieradzka

07.12.2016

Lekarz godny zaufania i polecenia, odpowiada na pytania rzeczowo i konkretnie, indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. Polecam w 100%.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

southampton klinika saxon

lek. med.