lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Kalina

20.10.2016

Wybrałam się na wizytę do doktora z powodu nawracających silnych bóli głowy, nawracającego kataru i ogólnie złego samopoczucia . Wcześniej chodziłam do kilku lekarzy którzy bez stawiania konkretnych diagnoz i bez zlecania badań przepisywali mi antybiotyki m.in. na zapalenie zatok. Antybiotyki nie pomagały wcale :/ Mój stan zdrowia znacznie się pogarszał.
Po roku takiego leczenia antybiotykami nie dającymi rezultatu dowiedziałam sie o doktorze Jurkowskim. Stwierdziłam ze jak on mi nie pomoże, to nie pomoże mi już nikt inny. Wybrałam się na wizytę, na której doktor patrząc mi w oczy i nie pytając o nic, zaczął po kolei wymieniać co mi dolega.
Postawił diagnozę zlecił odpowiednie badania, które później potwierdziły z czym się borykam przez tak długi czas, wypisał odpowiednie leki ( w większości witaminy i leki ziołowe) .
Jeszcze nie wiem czy pomogą, bo dopiero jestem na początku leczenia, ale mam nadzieję, że się uda.
Jedyne co nie spodobało mi się na wizycie, to wrażenie jakby Panu doktorowi się strasznie spieszyło... Wizyta miała charakter, nazwałabym to nieco chaotyczny... Doktor mówi szybko, nie idzie bardzo tego wszystkiego dokładnie zrozumieć. Chyba będę musiała wybrać się do niego raz jeszcze w celu dokładnego wytłumaczenia mi jak dalej przyjmować lekarstwa.
Ale mam nadzieję, że moje zdrowie wróci do równowagi i znów będę mogła cieszyć się życiem :)

Ewa

17.04.2016

Wspanialy lekarz i bardzo podoba mi sie sposob jego leczenia.Niestety nie wszystkich stac na suplementy proponowane przez Pana doktora,a szkoda bo efekty ich zazywania sa blogoslawione dla zdrowia.

Agnieszka

16.02.2016

Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Doktora. Konkretnie wymienił to co mi dolega. A chodziłam do tylu lekarzy i żadnych efektów nie było. Gdybym dowiedziała się o nim wcześniej to zaoszczędziłabym sobie tylko czasu i nerwów. Pan Doktor zalecił konkretne leczenie, i już po tygodniu odczułam wyraźną ulgę i różnicę w moim samopoczuciu. Polecam bo warto. Dodatkowo bardzo sympatyczny pan i jeszcze objaśnia dokładnie co i jak a nie zbywa jak to inni lekarze robią.

maria

01.10.2015

Oceniam pana doktora bardzo wysoko,lecz obecnie nie mogę dodzwonić się w celu umówienia wizyty.Jaka jest tego przyczyna?

Aneta

27.07.2015

W 100% polecam. Niedrogo i skutecznie! Diagnoza bardziej trafna niż w niejednej placówce diagnostycznej i to bez zbednych kosztów i nerwów. Zrobiłam już tyle badań i większość z nich to pieniądze wyrzucone w błoto. Pierwsze badania, które robiłam w Diagnostyka były w normie(bardzo dziwne!) Po dwoch miesiącach te same badania w Luxmedzie wyszły całkiem inne. Doktor Jurkowski jeszcze przed jakimikolwiek badaniami dokładnie i w dużo wcześniejszym stadium wykrył choroby niż testy, które w wielu przypadkach mogą wprowadzać w błąd bo z mojego doświadczenia nie są zawsze wiarygodne. Leki dobierane z głową i niedrogie, często są to preparaty pochodzenia ziołowego. Mi pomogły. Czuję się w 99% lepiej a dopiero 2 miesiąc przyjmuję leki. Czas jaki poświęca pacjentowi jest bardzo owocny i bezcenny. Doktor nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Dziękuję!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Irydolog Lublin"?

Armi Krajowej 28

Chrzanów
Gabinet Irydologiczny
ul. Jordana 74
Zabrze
Irydologia - Centrum Edukacyjne "DeSo"
Księcia Witolda 7
Pszów
Irydologia, ziołolecznictwo
Maczka 4/III/9
Piekary Śląskie
sklep zielarski melisa
katowice 1000-lecia 88
Katowice
Irydologia, ziołolecznictwo (Hotel Ragos)
Tadeusza Kościuszki 38
Olsztyn
Reymonta 16
Opole
Irydologia, ziołolecznictwo - TEB Edukacja
Wojska Polskiego 29 (II piętro)
Słupsk
Wagonowa 12