Andrzej Jurkowski

51,207447922,5757712817486285
andrzejjurkowski@poczta.onet.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
27 opinii

oceny lekarza polegają na diagnozach są lekarze którzy diagnozują na poziomie od 10 do 50 % a pan Andrzej ma to coś na poziomie 80 do 90 %

Polecam w 100 %. Bardzo mi pomógł, miałam ciągłe mdłości przez kilka lat. Pan Jurkowski dobrał właściwe leki i po miesiącu dolegliwości ustąpiły.Okazało się też , że mam problemy z prawą nerką, czego inni specjaliści nie dostrzegli.

Mam 30 lat. Przebyłam różne operacje i długo szukałam specjalisty który mi pomoże. Byłam nawet w Warszawie z myślą, że może lubelscy lekarze są za słabi na moją chorobę. Dostałam masę leków które wyniszczyły mi żołądek. Zrezygnowana poszłam na wizytę dr. Jurkowskiego który powiedział szczegółowo co mi dolega i przepisał leki, po których moje bóle zniknęły. Będzie to długie leczenie ale mogę funkcjonować a nie zwijać się z bólu. Bardzo dziękuję doktorowi za to że jest. Nie znam lekarza który były takim profesjonalistą.

Nie polecam ,nie dajcie się zwieść oszustowi.Dobry psycholog mówi o wielu chorobach aż któraś wreszcie przypasuje pacjentowi.To wielkie czary-mary.

bardzo dobry lekarz. Z naszym synkiem chodziliśmy po pediatrach, alergologach, nic nie pomagało, wciąż miał okropny duszący kaszel Dopiero pan doktor prawidłowo go zdiagnozował, zlecił szereg badań, wypisał odpowiednie leki. W końcu wiemy na czym stoimy. warto przyjsc na wizytę i być dobrze wyleczonym. Dziękujemy, panie doktorze.

Jestem już 4 lata po operacji ginekologicznej. Dzięki Panu Jurkowskiemu odważyłam się na nią . Wcześniej ociągałam się kilka lat i mój organizm był na skraju wycieńczenia (bardzo głęboka anemia ). Gdy przyjechałam na wizytę doktor spojrzał w moje oczy i powiedział od razu o nic nie pytając ani nie badając mnie wcześniej że" muszę szybko zrobić porządek z macicą bo może się spaskudzić " . Kazał mi natychmiast kłaść się na stół operacyjny. Był to ostatni moment bo macica była w okropnym stanie. Dwa tygodnie potem byłam już po operacji a teraz wiem co to znaczy dobrze się czuć. Mogę góry przenosić - a byłam wrakiem człowieka. Doktor doskonale ocenia stan organizmu i mówi o rzeczach na jakie nasi lekarze nawet nie chcą zwrócić uwagi. Polecam gorąco. Ja dzięki niemu żyję .

Nie polecam tego "lekarza" .Wymyśla choroby na które moje dziecko nie chorowało ,przypisuje leki które nie pomogą i nie zaszkodzą(placebo) i wszystkie na 100% a to co jest na prawdę poważne i zagrażające życiu nie widzi.Całe szczęście ,że nie korzystałam więcej z porad tego pana bo nie wiem co by było z moją córką.Dobrze się zastanówcie zanim odwiedzicie tego "lekarza".

korzystam z porad od ok 20 lat i jestem zadowolony.

Dr Jurkowski dał mi drugie życie. Serdecznie dziękuję. Po pięciu latach chodzenia od lekarza do lekarza byłam już wyczerpana fizycznie i psychicznie. A wystarczyło wykonanie ekg Holtera - zlecone przez dr Jurkowskiego, żeby podjąć właściwe leczenie. Czy takiej informacji (bądź skierowania na badania) nie mógł mi przekazać wcześniej żaden lekarz? Jeszcze raz Panu Doktorowi serdecznie dziękuję. Polecam dr Jurkowskiego jako lekarza i wspaniałego, życzliwego człowieka.H.R.

W Lublinie tylko dr A. Jurkowski potrafi postawić właściwą diagnozę choroby - i zawsze jest trafna. Zawsze kiedy inni lekarze nie potrafią poradzić sobie z właściwą diagnozą udaję się do dr Jurkowskiego. Jest kompetentny, kompleksowo ocenia stan zdrowia i wskazuje czym zająć się w pierwszej kolejności. Przed kilku laty powiedział mi, żeby skontrolować piersi bo mam skłonności do tworzenia się torbieli - i rzeczywiście mamografia potwierdziła diagnozę. Ufam mu i polecam.

Polecam, bardzo dobry diagnosta. Poszłam do niego z bardzo silnymi migrenami oczywiście nie mówiąc co mi dolega. Zdiagnozował migrenę i zalecił 3 miesięczną kurację lekami. Od tamtej pory nie miałam ataku migreny. Profesjonalista!

Byłem dzisiaj u tego lekarza, i co najdziwniejsze potrafił nawet powiedzieć mi, że miałem problem ze stawem skokowym, ale to bardzo dawno, a tak naprawdę w przedszkolu miałem skręconą kostkę czy coś tam takiego i to w tej nodze, którą wskazał Pan A. Jurkowski. Spędziłem 2 tyg. na badaniach w szpitalu, na neurologii, chodziłem na konsultacje do okulistów i żaden nie zauważył u mnie zeza co zauważył irydolog, co można stwierdzić gołym okiem. Nie miałem zrobionego badania na tarczycę co jest bardzo ważne w moim wypadku, zostałem wypisany do domu bez postawionej diagnozy, to jest skandal... Dzisiaj Pan A. Jurkowski dopiero powiedział coś sensownego na temat moich chorób. Nie warto było tracić czas na szpitale i lekarzy tam pracujących, choć będę zmuszony zrobić tam kolejne badania które polecił pan irydolog. Naprawdę polecam wizytę u tego Pana. Wart jest każdych pieniędzy...

baardzo dobry i kompetentny lekarz!! byłam już kilkukrotnie i... naprawde nie warto tracic czasu na innych specjlistów... Wszystko "w jednym" ale gdy trzeba pan doktor odesle do specjalisty... Naprawde polecam!!

Bardzo dobry lekarz. Nikt nie mógł mi pomóc, bo nikt nie wiedział co mi dolega. Pierwszy lekarz, który na pierwszej wizycie stawia od razu poprawną diagnozę.

bardzo dobry lekarz, dużo się dowiedziałam o chorobach na które się leczę. Zwrócił uwagę na inne dolegliwości, które miałam i sobie bagatelizowałam. Otrzymałam leki, które biorę od miesiąca i lepiej się czuję, Polecam

Ten doktor bardzo mi pomógł, już od długiego czasu chodzę po lekarzach i wysyłali mnie tylko od gabinetu do gabinetu, a stan zdrowia się nie polepszał, a miałam jak na swój wiek tego wszystkiego sporo, ale każdy lekarz wykluczał inną chorobę... i nareszcie lekarz który pomaga mi w leczeniu na 100%

Witam, Mojej mamie bardzo wiele lat dokuczało nadciśnienie, duszności i kołatanie serca. Chodziła do wielu specjalistów, dostawała coraz to nowe leki, które nie pomagały, a co więcej, żaden lekarz nie traktował mamy schorzeń kompleksowo. Dawał tylko leki zgodnie ze swoją specjalizacją, nie uwzględniając np cukrzycy. Dopiero dr Andrzej Jurkowski stwierdził problem z tarczycą. Dał odpowiednie leki i wszystko wróciło do normy. To samo było z chorobą serca. Wizyta u każdego kardiologa kończyła się badaniem EKG i kolejnym eksperymentem z różnymi medykamentami - oczywiście wszystko niezależnie od innych dolegliwości. Jedne leki wykluczały inne. I znowu dr Jurkowski ustawił mamie leczenie tak, że normalnie funkcjonuje, a schorzenie się nie pogłębia. Ja też skorzystałam z porady w celu kontrolnym i rzeczywiście doktor wyczytał z oczu choroby, których nie mógł wydedukować czy zobaczyć na zewnątrz, nawet te, które były już jakiś czas temu. W 100%, z pełną odpowiedzialnością polecam wizytę u dr Andrzeja Jurkowskiego.

Byłem i odradzam. Rzeczywiście miły. Wchodzisz nic nie mówisz i od razu mówi co Ci jest. Co ciekawe bada w masce chirurgicznej na twarzy. Przyszedłem z problemami trawiennymi. Po przebadaniu wypisał mi leki i jeszcze wykrył problemy z nerką i ciśnieniem i kręgosłupem. Uśmiałem się bo nie trzeba być fachowcem by to stwierdzić. Po pierwsze jestem osobą otyłą i to od razu wiadomo że przy tego typu dolegliwościach są problemy z ciśnieniem i kręgosłupem. Zrobiłem prywatnie badania usg i badanie moczu by sprawdzić czy ta nerka to uszkodzona czy nie. Z wynikami poszedłem do normalnego lekarza rodzinnego - uśmiechnęła się i powiedziała że wszystko ok, a gdybym miał takie problemy co irydiolog mówi to ledwo bym doszedł do przychodni, pokazałem też receptę przypisaną na te dolegliwości trawienne lekarz powiedział mi że to są jakieś enzymy które byu spowodowały że prochy by trawiły za mnie i oczywiście poczuje się lepiej ale to mnie nie wyleczy. Z problemami trawiennymi zgłosiłem się do gastrologa i tam po miesiącu kuracji wróciłem do normy. Ludzie to jest bardzo sprytny facet i bardzo spostrzegawczy. Kojarzy fakty i umie je analizować.

To jest lekarz, którego polecam na 100%. Byłam chyba u wszystkich specjalistów i tylko odsyłali mnie do innych albo wypisywali leki, które spowodowały że mam wrzód na wrzodzie! A tutaj diagonoza od ręki, choroby które przeszłam i raczej to nie możliwe żeby zgadł 6 chorób musi być dobry w tym co robi!!! Leki na 5 różnych chorób ale tak rozłożone w czasie żeby nie szkodziły mojemu organizmowi. Do tego bardzo dobrze się czuję po lekach gdzie do tej pory była tragedia a jestem młodą osobą i muszę pracować.Naprawdę polecam!!!

To jest naprawde lekarz -dziekujmy Panu.

Witam wszystkich z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana doktora , tylko on potrafił zdiagnozować mojego synka. Bardzo nam pomógł.

To cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Gorąco polecam, jedyny lekarz, któremu ufam.

to jest jedyny lekarz w lublinie z powołania,zajmuje się pacjentem tyle ile potrzeba,nie odsyła do innego bo wziął za wizyte,taki człowiek lekarz zasługuje na miano lekarza ,docenta,profesora

bARDZO DOBRY DIAGNOSTA.nIE TRZEBA WŁUCZYĆ SIĘ PO SPECJALISTACH ,MASZ WSZYSTKO ZA JEDN A WIZYTĄ. POLECAM.

witam. nie chcę Was martwić, ale nie jestem zadowolona z wizyty u pana A. Jurkowskiego, ponieważ to co mi powiedział może stwierdzić każdy lekarz ale i zwykły człowiek, bo wiadomo,że w określonym wieku dotykają nas choroby cywilizacyjne. Pan A. Jurkowski powiedział mi to samo co mogłam usłyszeć od zwykłego okulisty, ponieważ jak wiadomo w oku każdy nerw odpowiada za jakaś cześć ciała, także nie dowiedziałam sie nic nowego... dodatkowo dostałam plik recept na bardzo drogie leki... co wiadomo,że nie kazdego będzie stac na wykupienie ich. Reasumując nie polecam tego lekarza ponieważ nie dowiedziałam sie nic nowego i co najważniejsze nie wykrył mi mojego problemu, także nie ma jak rutynowe badania w szpitalu, prześwietlenia, usg itp.

Witam polecam doktora A.Jurkowskiego , ja jak weszłam do gabinetu to doktor nie pytają o nic zaglądając mi w oczy mówił mi co mi dolega łącznie z objawami.Gdy już skończył zapytał mnie z czym do niego przyszłam? Ja mu odpowiedziałam , że właśnie z tym co mi powiedział!!!Była ze mną też siostra i co dziwne z oczu wyczytał jej nawet , że miała cesarkę( nie oglądając brzucha)Gdy poszłam do doktora z moim 7 letnim synem powiedział mi , że syn ma obciążoną watrobę-pomyślałam sobie co ten człowiek mówi , dzięcko i chora wątroba.Po tygodniu wylądowaliśmy w szpitalu i okazało sie , ze ma podwyąszone enzymy wątrobowe.Myślę , że wystarczy tych wiadomości.Naprawde polecam, warto! Człowiek chodzi do lekarzy a oni tylko pisza leki i nie zawsze są to leki na to co nam żeczywiście jest.A tu dosyć , że doktor stwierdzi co nam dolega i skieruje na badania , żeby to potwierdzic to jeszcze przypisuje leki takie jak trzeba.POLECAM

jestem zadowolona,zostałam nareszcie zdjagnozowana po 3 latach wizyt u różnych specjalistów. serdeczne dzięki.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny