lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Anonim

14.02.2011

Byłem i odradzam. Rzeczywiście miły. Wchodzisz nic nie mówisz i od razu mówi co Ci jest. Co ciekawe bada w masce chirurgicznej na twarzy. Przyszedłem z problemami trawiennymi. Po przebadaniu wypisał mi leki i jeszcze wykrył problemy z nerką i ciśnieniem i kręgosłupem. Uśmiałem się bo nie trzeba być fachowcem by to stwierdzić. Po pierwsze jestem osobą otyłą i to od razu wiadomo że przy tego typu dolegliwościach są problemy z ciśnieniem i kręgosłupem. Zrobiłem prywatnie badania usg i badanie moczu by sprawdzić czy ta nerka to uszkodzona czy nie. Z wynikami poszedłem do normalnego lekarza rodzinnego - uśmiechnęła się i powiedziała że wszystko ok, a gdybym miał takie problemy co irydiolog mówi to ledwo bym doszedł do przychodni, pokazałem też receptę przypisaną na te dolegliwości trawienne lekarz powiedział mi że to są jakieś enzymy które byu spowodowały że prochy by trawiły za mnie i oczywiście poczuje się lepiej ale to mnie nie wyleczy.
Z problemami trawiennymi zgłosiłem się do gastrologa i tam po miesiącu kuracji wróciłem do normy.
Ludzie to jest bardzo sprytny facet i bardzo spostrzegawczy. Kojarzy fakty i umie je analizować.

jagoda

28.05.2015

Polecam doktora Jurkowskiego,wraz z mężem chodzimy na wizyty od wielu lat,fakt że leki są przepisywane na 100% ale zawsze trafne i pomagają,nie jest to pieniądz wyrzucony na marne.Lekarz godny zaufania,naprawdę polecam.

Krystyna

21.04.2015

Zaczynam powoli funkcjonować w nowych kryteriach szansy na życie. Byłam zupełnie wyczerpana, nie miałam sił, odrzuciłam wszystkie leki, bo po lekach czułam się jeszcze gorzej. Serce, brzuch, głowa, brak sił. Ktoś zupełnie obcy powiedział mi "Niech pani pojedzie do dr. Jurkowskiego- pomógł mi i od paru lat mam siły do życia i czuję się dobrze". Nie miałam nic do stracenia - pojechałam. Przemiły mężczyzna popatrzył w oczy i zaczął wymieniać mi kolejno problemy mojego zdrowia. Trafiał w 10. Późniejsze badania potwierdziły nowe sprawy o których nie wiedziałam. Zabezpieczył mnie lekami całościowo nie fragmentarycznie na jedno schorzenie- ale całościowo. Czuję się lepiej, nabieram sił. Jestem na nowych lekach i mam nadzieję, że pomoże mi także z nowym problemem. szkoda, że tak niewielu lekarzy potrafi patrzeć na pacjenta całościowo. Dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna. Wkrótce moja ciocia też skorzysta z fachowej wiedzy i umiejętności Pana doktora. Wspaniały fachowiec.

Anonim

23.02.2013

Nie polecam ,nie dajcie się zwieść oszustowi.Dobry psycholog mówi o wielu chorobach aż któraś wreszcie przypasuje pacjentowi.To wielkie czary-mary.

Aneta

27.07.2015

W 100% polecam. Niedrogo i skutecznie! Diagnoza bardziej trafna niż w niejednej placówce diagnostycznej i to bez zbednych kosztów i nerwów. Zrobiłam już tyle badań i większość z nich to pieniądze wyrzucone w błoto. Pierwsze badania, które robiłam w Diagnostyka były w normie(bardzo dziwne!) Po dwoch miesiącach te same badania w Luxmedzie wyszły całkiem inne. Doktor Jurkowski jeszcze przed jakimikolwiek badaniami dokładnie i w dużo wcześniejszym stadium wykrył choroby niż testy, które w wielu przypadkach mogą wprowadzać w błąd bo z mojego doświadczenia nie są zawsze wiarygodne. Leki dobierane z głową i niedrogie, często są to preparaty pochodzenia ziołowego. Mi pomogły. Czuję się w 99% lepiej a dopiero 2 miesiąc przyjmuję leki. Czas jaki poświęca pacjentowi jest bardzo owocny i bezcenny. Doktor nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Dziękuję!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Irydolog Lublin"?

Gabinet Irydologiczny
ul. Jordana 74
Zabrze
Irydologia - Centrum Edukacyjne "DeSo"
Księcia Witolda 7
Pszów
Irydologia, ziołolecznictwo
Maczka 4/III/9
Piekary Śląskie
sklep zielarski melisa
katowice 1000-lecia 88
Katowice
Irydologia, ziołolecznictwo (Hotel Ragos)
Tadeusza Kościuszki 38
Piła
Taczaka 10
Poznań
Irydologia, ziołolecznictwo - TEB Edukacja
Wojska Polskiego 29 (II piętro)
Słupsk
Wagonowa 12