Andrzej Kaczmarek

dr. Kaczmarka leczyłem kolano artroskopia itp. Po kilku miesiącach bolało poszedłem 150 zł. i lek p.zapalny. kolano dalej bolało poszedłem znów 250 zł. Powykręcał poprosiłem o usg, rezonans dostałem odpowiedź nie trzeba...przepisał Olfen I kolano dalej boli. Na NFZ byłem u innego ortopedy zrobiłem USG, rezonans, i czeka mnie kolejna artroskopia bo dr. Kaczmarek mnie tak olał... Kasa kasa kasa dziękuję bardzo. Nie polecam 😱

Zoperował kolano dobrze i ok prowadzenie po operacji, niestety bardzo nieuprzejmy. Po operacji, gdy wyciągał z kolana taki wężyk , co było bardzo nieprzyjemne, spytał mnie po wszystkim czemu mam taką minę jak cierpiętnica... może dlatego, że na NFZ?

naprawdę rewelacja. byłem u obu braci bienieckich i żaden mi nie pomógł. polecam.

naprawdę rewelacja.
byłem u obu braci bienieckich i żaden mi nie pomógł.
polecam.

Nie wiem, jaki z niego specjalista, skoro nie chciał dokładnie mnie przebadać, nawet nie dał skierowania na prześwietlenie. Nadal czuję się źle, a on zlekceważył moje dolegliwości. Z pewnością nie bedę korzystał z jego poradni i nikomu nie polecam!!! Niech wreszcie lekarze przypomną sobie, że ich praca to misja, a nie tylko zgarnianie kasy!!!!

Fatalny lekarz. Traktuje żle pacjentów leczonych na fundusz. Nie wyjaśnia, nie chce rozmawiać. Nie polecam !!!!!

wspaniały lekarz godny zaufania polecam wszystkim, właśnie jestem po zabiegu kolana (artroskopia operacyjna)

Bardzo dobry specjalista.Bardzo polecam.

Bardzo dobry specjalista.Bardzo polecam.

Świetny specjalista, bardzo dokładnie tłumaczy schorzenie, przyjaźnie nastawiony do pacjenta.

po kilku wizytach nie prywatnych -pacjent staje się natrętem

po kilku wizytach nie prywatnych -pacjent staje się natrętem

Poszłam na wizytę nastawiona "bojowo" po wizytach u p.dr Bienieckiego Marka. Traf, że w/w nie mógł mnie przyjąć na kontrolę - bo gdzieś wyjechał i zaproponowano mi dr Kaczmarka. I to był dobry "traf". Bardzo polecam dr Kaczmarka i myślę, że tak będzie dalej.