dr n. med.Andrzej Koziarski

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
16 opinii

• 5

Cóż można o profesorze napisać ? Po prostu wysoki poziom swiatowy. On i jego zespół to profesjonalisci w każdym calu. Wszystkiego najlepszego.

• 5

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Jestem bardzo wdzięczna za udaną operację syna/usunięcie nerwiaka/.Pozdrawiam.

• 5

Prawie pięć lat ciesze się zdrowiem i życiem dzięki wspaniałemu neurochirurgowi jakim jest docent Andrzej Koziarski. Gdy dowiedział się że mam ogromnego oponiaka nie musiałam długo czekać na operację, pomimo długich terminów. Wszystko miałam kompetentnie wyjaśnione co mnie czeka i jakie mogą być komplikacje. Po operacji i tygodniu opieki wróciłam do domu szczęśliwa. Ja i moja rodzina bardzo dziękujemy docentowi Koziarskiemu za to że żyje. Polecam wszystkim.

• 5

polecam kompetencja i wiedza na 100%. podejmuje się operacji, których inni by się nie podjęli.

• 2
  • 5

znakomity specjalista, operował moją głowę dwa razy, bez powikłań, bez niedowładów, może trochę oszczędny w słowach, ale przecież chodzi o wyleczenie a nie pogaduchy.

• 5

Wspaniały LEKARZ SPECJALISTA, operował u mojej żony niezwykle skomplikowany w położeniu guz kąta mostowo-móżdżkowego, który dotykał już pnia mózgowego i opleciony był naokoło nerwami. Nikt z lekarzy w Warszawie nie dawał żadnej pewności udanego zabiegu a skutkami i powikłaniami pooperacyjnymi straszyli moją żonę. Jedynie dwaj Panowie Profesorowie, prof. J. Podgórski i prof. A. Koziarski, z WIM przekonali moją żonę aby poddała się operacji, wzbudzili ogromne zaufanie u pacjentki, mówiąc, że wszystko będzie dobrze. Poprzednicy uprzedzali, że operacja może się skończyć ze skutkiem śmiertelnym... i to wystarczyło, że żona z tym ostrzeżeniem i guzem w głowie czekała ponad 6 lat, aż prof. Podgórski stwierdził, że czekać już nie można a zabieg będzie udany. Operacji dokonał profesor A. Koziarski, WSPANIALE, NIE USZKADZAJĄC ŻADNEGO NERWU, BEZ KOMPLIKACJI I PORAŻENIA TWARZY I NERWU TRÓJDZIELNEGO. Dzisiaj jest 10 dni po operacji i żona przebywa już w domu samodzielnie poruszając się i powoli wracając do codziennych swoich zainteresowań i czynności. JESTEŚMY DOZGONNIE WDZIĘCZNI PANIE PROFESORZE ZA MISTRZOWSKIE, PRECYZYJNE RĘCE, OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE...

• 5

WSPANIAŁY SPECJALISTA DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ I FUNKCJONUJĘ SAMODZIELNIE.DWA LATA TEMU ZOPEROWAŁ MNIE Z POWODU DUŻEGO OPONIAKA KĄTA MÓŻDŻKOWEGO ,CHOĆ NEUROCHIRURG Z BIAŁEGOSTOKU NIE CHCIAŁ WYKONAĆ TEJ OPERACJI.JESTEM MU DOZGONNIE WDZIĘCZNA I CAŁA MOJA RODZINA TAKŻE.JESTEM SZCZĘŚLIWĄ BABCIĄ OD 5 MIESIĘCY.DZIĘKI PANU KOZIARSKIEMU ZNOWU CHCE MI SIĘ ŻYĆ .ŻAŁUJĘ TYLKO,ŻE TAK NIEWIELU JEST TAK WSPANIAŁYCH PROFESJONALISTÓW I LUDZ JEDNOCZEŚNIE.PANU DOKTOROWI ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I OBY JAK NAJDŁUŻEJ MÓGŁ LECZYĆ LUDZI.

• 5

Doskonały specjalista ,pełen profesjonalizm ,nieprzeciętny umysł ,niespotykanie zręczny !!!!! Ma dar przekonywania i zarządzania ,nawet najtrudniejszymi pacjentami !! Polecam ! Może mało wylewny ,ale to nie ma znaczenia ,gdy walczysz o życie i sprawność !

Doskonały specjalista,wspaniały człowiek,cudotwórca

• 5

Bardzo dobry specjalista i na pewno jeśli chodzi o nerwiakowłókniakowatość-operację polecilibyśmy tego lekarza. Na pewno nie należy do wylewnych osób ale przecież ma być konkretny, i taki Pan dr.jest. Pozdrawiamy. Mama z Synem

• 5

Cztery lata temu wykonał operację oponiaka. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna,że żyję. Niech BÓG i los obdarzą Go zdrowiem i satysfakcją z wykonywanego zawodu. Takich lekarzy nam potrzeba na najniższych szczeblach opieki zdrowotnej. A szkoda, że ich tam nie ma. Dziękuję bardzo Panie doktorze. Ewa K

• 5

Specjalista jakich mało. Uratował mi syna. Dziękuję, Małgorzata D.

• 1

Pan szanowny doktor super kompetentny powinnam mu na dzień dobry podziękować że moje oczy mogą go oglądać.Potraktował mnie z góry jak kretynkę i odesłał z kwitkiem na badania do mojej zapadniętej miejscowości. Panie doktorze drogi mam w nosie pana opinie to że nosi pan kitel lekarski nie oznacza że jest pan najmądrzejszy na świecie poszukam kogoś z głową bo z sercem wśród lekarzy jeszcze nikogo nie znalazłam i pan potwierdza moją teorię.

• 5

Polecam, polecam jak najbardziej, bezinteresowny i troskliwy, a do tego specjalista na najwyższym poziomie, takich lekarzy brakuje w naszym kraju. Wdzięczna pacjentka

• 5

Przeprowadził kilka lat temu trudną operację, inni lekarze uważają, że był to bardzo rudny przypadek.

• 5

Doktor Andrzej Koziarski jest świetnym specjalistą, kompetentnym, kulturalnym człowiekiem. Uratował życie moje Mamie w sytuacji gdy w innym szpitalu sprawę potraktowano niepoważnie. Barbara Maciejowska

Gdzie przyjmuję

place 11

Cybisa 10 lok. 23
    52,153974321,02154790 22 644 63 22

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat