Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny, Stomatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
33 opinie

• 5

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Super podejście do pacjenta, czuły i delikatny. Chirurg stomatolog z powołania. A córka Pana doktora wspaniała Pani stomatolog! Polecam jak najbardziej Pana lek. dentystę chirurga A. Krzaka i Panią lek. stomatolog Joannę Krzak.

• 5

Wspaniały specjalista! Znam wielu stomatologów i bogate doświadczenie jeśli chodzi o leczenie zębów i zdecydowanie Pan Doktor jest tu autorytetem i mistrzem. Żałuję, że tak póżno się o nim dowiedziałam bo wizyta u Niego to czysta przyjemność. Naprawdę polecam !!!

• 5

Swoją opinię chciałbym rozpocząć od przedstawienia Pana Doktora jako wspaniałego człowieka, który wkłada całe serce w to co robi. Poddałem się ekstrakcji dolnej ósemki ponieważ nie mieściła się w dolnej szczęce i nie wyrosła do końca (była częściowo przykryta dziąsłem i często dochodziło do bakteryjnych stanów zapalnych z ogromnym bólem, które kończyły się antybiotykiem), miała też zagięte korzenie pod kątem większym niż 90 stopni. Pan doktor podszedł do tego z wielkim spokojem nic mi nie obiecując. Mimo mojej odporności na znieczulenia w końcu przystąpił do usuwania nieszczęsnego zęba. Trwało to dosłownie chwilę, później zobaczyłem wyrwanego zęba w całości! Niestety dziura po zębie była głęboka i jak to się często zdarza w takich przypadkach pojawiło się powikłanie tzw. pusty zębodół na co lekarz nie ma już wpływu. Pan doktor objął mnie całkowitą opieką przez 3 tygodnie (kontrole co 2, 3 dni) aż do momentu całkowitego wyleczenia za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Najchętniej napisałbym, że nie polecam wizyty u tego stomatologa, żeby Pan Andrzej mógł odpocząć od masy klientów ale nie zrobię tego i powiem tylko tyle, jak iść do stomatologa to tylko do dr Andrzeja Krzaka.

• 5

Wspaniały lekarz! Pan doktor chirurgicznie usuwał mi dolną ósemkę, zatrzymaną w kości. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie. Dostałam znieczulenie tzw. "na raty", tak by zminimalizować ból. Pomimo, że Pan doktor wiertłem chirurgicznym rozbijał mi zęba na mniejsze kawałki, po zabiegu zero krwiaków i zasinień (czytałam, że jest to częste po tego typu zabiegach) opuchlizna zaczęła schodzić już po trzech dniach. W trakcie usuwania zęba, Pan doktor na moją prośbę cały czas tłumaczył mi co będzie robił. Zarówno podczas zabiegu jak i po nim przez ponad dwa tygodnie miałam stały kontakt z lekarzem, który szczerze interesował się moim stanem zdrowia! Pana doktora polecę każdemu bez zastanowienia! Nie zapomnę wspomnieć o bardzo miłym personelu oraz niskiej cenie jaką zapłaciłam za zabieg.

• 5

Lekarz godny polecenia. Jestem osobą nerwową a podejście doktora do sprawy było bardzo profesjonalne. Od razu reagował gdy sygnalizowałem ból zmieniając ustawienie wiertła itp. Wczoraj dłutowałem zatrzymaną ósemki z pod dziąseł i od razu umówiłem się na następną. Iść w ciemno nie patrząc na cenę bo warto.

• 5

piszę o wizycie u p.dra po prawie 2 latach(wzgl.zdrowotne,zawodowe i prywatne).uległam pewnemu wypadkowi w którym złamały(lub zwichnęły) mi sie jedynki,trójka całkiem połamana i ogólnie pełno krwi,opuchnięta twarz i ból nieskończony(wypadek miał miejsce w krakowie w niedzielę).w poniedziałek mimo strasznego bólu i opuchlizny obdzwoniłam wszystkich chirurgów stomatologicznych w n.sączu i każdy odmówił mi przyjęcia oprócz p.dra KRZAKA,który przyjął mnie już we wtorek.w stanie byłam strasznym(założył mi szyny na zęby itp.)-sama nie mogłam wrócić samochodem do domu,pomogła mi kochana siostra.potem dr opiekował się mną jeszcze 2-3 mies(muszę tutaj wspomnieć o asystentce p.dra-p.RENATCE).teraz muszę zrobić jakąś rekonstrukcję nadłamanych i zwichniętych(ale ustabilizowanyh)jedynek.reasumując - dr KRZAK wyciągnął do mnie rękę w momencie kiedy żaden z MEDYKÓW nawet nie chciał ze mną rozmawiać.o kwocie nie piszę,bo i tak byście nie uwierzyli - panie doktorze DZIĘKUJĘ i może los sprawi,że będę mogła pomóc i odźwięczyć się od strony medycznej-pozdrawiam DJS

• 5

naprawdę polecam :) jeśli ktoś ma problem z ósemkami a paniczne boi się dentysty i wszystkiego co z tym związane to gorąco polecam udać się do Doktora A.Krzaka :) specjalista jakich mało teraz :)

myślałam że ta kamienica w której przyjmuje się zaraz rozleci - BRUD I SYF

• 5

moja mama leczy sie u doktora Krzaka juz 20lat zawsze jest zadowowlona.Korzystajac z polecenia bylam pierwszy raz.Pan doktor bardzo uprzejmy usuwalam u niego zatrzymana osemke chirurgicznie pelen profesjonalizm, a dodam,ze to byl trudny przypadek. Prawdziwego lekarza poznaje sie po tym,ze jest bezinteresowny i zalezy mu na pacjentach. Dodam ,ze bylam u niego na 2kontrolach z plukaniem i lekarstwem i obie wizyty bezplatne!! a przez 4lata leczyla mnie ortodontka TERESA GUTOWSKA-Witek za kazda konrole brala co miesiac 70zl i jeszcze mnie nie wyleczyla zostawila i slowe,m nie wspomniala o 4 ósemkach zatrzymanych do usuniecia

Polcecam, kompetentny, świetny specjalista

• 5

najcudowniejszy lekarz pod sloncem!!!!naprawde bardzo mi pomogl miedzy innymi przy resekcji!!!!i wcale nie jest taki drogi!!!!szczeze polecam!!!

• 5

Bardzo dobry dentysta i chirurg, godny polecenia. Poprawia zęby po innych dentystach, reszta nie dosratsa mu do pięt. Robił mi resekcję zęba, bolało tylko znieczulenie, po 3 dniach ani śladu opuchnięcia. Profesjonalista.

• 5

Pan Doktor godny polecenia, miałam do wyrwania ósemkę wrastającą w policzek, po zabiegu nie potrzeba było żadnej tabletki przeciwbólowej, pełen profesjonalizm. Cały personel na najwyższym poziomie.

• 5

jestem po usunieciu ósemki. Na początku warto zaznaczyc, ze Pan Doktor przyjal mnie bez kolejki( chociaz termin mialam ustalony za 7 dni) bo bylam z bólem, co innych chirurgów jakos szczegolnie nie interesowalo i na termin wizyty wyznaczali mi kolejne tygodnie.Dlatego wielki plus dla Doktora chociaz wiadomo ilu ma codzienie pacjentow. Znieczulenie podane profesjonalnie i w zasadzie bezbolesnie. Ząb siedzial bardzo mocno, poczatkwo został rozciety. Nie dawal sie tak prosto wyrbac. Przyjemne uczucie to to nie jest i troszke bolalo ale trwalo to bardzo szybko. Na szczecie nie musialam byc szyta. Od razu po zbiegu dostalam doustnie ketonal. Jestem pod wrazeniem profesjonalizmu i uprzejmosci Doktora. Szczerze polecam

• 5

Bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem,wie co robi. Szybko i bezboleśnie chirurgicznie usunął mi ósemkę. Przede wszystkim to spokojny i sympatyczny człowiek tak jak i cały personel gabinetu. Jeśli będę musiała usunąć jeszcze jedną ósemke to tylko u tego Pana:)

• 5

Najlepszy stomatolog jakie znam!!! Bez wątpienia każdemu polecam, ma potworne doświadczenie

• 5

Pan dr Krzak jest lekarzem w 100% godnym polecenia, jest delikatny i zależy mu na komforcie pacjenta podczas leczenia. W porównaniu z innymi nie jest drogi i nie gwiazdorzy, a mógłby, w odróżnieniu od innych... Na jego korzyść przemawia wieloletnie doświadczenie, zwłaszcza jako chirurga. Pełen profesjonalizm w leczeniu, zależy ma na zdrowiu pacjenta a nie jego pieniądzach. Ewentualne moje zastrzeżenia dotyczyć mogą wystroju gabinetów, które można by było nieco ocieplić:). Reszta jak najbardziej na plus w tym cały personel.

• 5

lekarz profesjonalny:) mily czlowiek uprzejmy i budzacdy zaufanie:) wyrywalem bardzo zepsuta szóstke... bałem sie bólu a tutaj raz dwa i po sprawie nie moglem w to uwierzyc ze juz po:) dentysta i personel na 100pkt NAPRAWDE POLECAM KAŻDEMU!:))

• 5

Byłem na chirurgicznym usuwaniu ósemki. Zabieg trwał szybko, bezboleśnie. Niedługo idę na kolejną ósemkę. Polecam wszystkim

• 2
  • 4

Dłuuuuuuuugi czas oczekiwania na stomatologa, pomimo umówionej wcześniej wizyty!!!

• 5

Gorąco polecam. Miałem do wyrwania ósemkę i wszystko poszło szybko i bezboleśnie. Mam do wyrwania jeszcze jedną ósemkę i nie biorę innego miejsca pod uwagę żeby ten zabieg wykonać :)

• 5

Szacunek dla Lekarza. Miałem do usunięcia "8" zapowiadało się na krwawe porachunki a tutaj znieczulenie- raz dwa i po sprawie zaszyte i opatrzone i zero problemów po usunięciu.

• 5

Podzielam wszystkie powyższe komentarze(oczywiście pozytywne) w100%.Doktor usunął mi 15 zębów ,kilka wyleczył i nie zaznałem bólu ani w trakcie leczenia ani po, jestem wprost zaszokowany dokładnością i profesjonalizmem a długie czekanie wynika z tego że każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i nie da się określić czy wizyta potrwa pół czy półtorej godziny .GORĄCO POLECAM

• 5

Za każdym razem kiedy przychodzę do gabinetu,pan doktor jak również personel są bardzo mili i uprzejmi.Zawsze mogę dokładnie dowiedzieć się w jaki sposób będą leczone bądź usuwane zęby.Pełen profesjonalizm-krótko mówiąc.Z całą pewnością poleciłabym każdemu,więc POLECAM! Warto wydać nawet więcej niż 80 zł a mieć pewność,że wszystko przebiegnie bez problemu.

• 5

Dr Krzak, jest kompetentny,profesjonalny,potrafi przyjąć pacjenta poza kolejnością,jeśli wymaga tego sytuacja.Jest zwrócony do pacjenta,a nie od pacjenta. Suma jaka się tam płaci,jest może troszkę wygurowana,ale jest się pewnym,że płaci się za leczenie,a nie owijanie w bawełnę. Gorąco polecam!

• 5

Najlepszy dentysta jakiego znam. Niestety nie zajmuje się już leczeniem normalnym tylko chirurgiczne zabiegi wykonuje ale nie znam lepszego dentysty! Rzeczywiście czas oczekiwania jest długi ale naprawdę warto!

• 4

po za tym ze, czas oczekiwania na wizyte wyniosl 2 godziny, to wszystko w porzadku.

• 5

Najlepszy chirurg stomatolog w całym regionie. Zdecydowanie polecam.

• 4

usuwałem "8" miałem przyjść na konsultację, a od razu wyrwano mi zęba ze znieczuleniem. nie poczułem nawet kiedy to się stało.

• 5

Pan Andrzej Krzak spełnia moje oczekiwania. Jest rzetelnym lekarzem bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy. Jeżeli w powyższych komentarzach pojawił się komentarz dotyczący braku tłumaczenia choroby to dlatego, że pacjent nie umiał zapytać lekarza o co chodzi. jeszcze mi się nie zdażyło, aby Pan Krzak nie udzielił mi jasnej informacji gdy o to zapytałam. Gorąco polecam leczenie zębów u tego lekarza.

• 5

bardzo polecam, wspaniały lekarz i człowiek, profesjonalizm w każdym calu

• 5

profesionalna i przyjemna placowka, ale dlugi czas oczekiwania na wizyte-nigdy na czas!

• 5

super lekarz fachowiec od trudnego rwania i chyba jedyny w tym regionie

Gdzie przyjmuję

place 11

ul.Młyńska 9
    Nowy Sącz
    49,619272720,70195890 18 442 08 70

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat