Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny, Stomatolog

Opinii33

pacjentka

18.06.2014

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Super podejście do pacjenta, czuły i delikatny. Chirurg stomatolog z powołania. A córka Pana doktora wspaniała Pani stomatolog! Polecam jak najbardziej Pana lek. dentystę chirurga A. Krzaka i Panią lek. stomatolog Joannę Krzak.

Anonim

05.03.2014

Wspaniały specjalista! Znam wielu stomatologów i bogate doświadczenie jeśli chodzi o leczenie zębów i zdecydowanie Pan Doktor jest tu autorytetem i mistrzem. Żałuję, że tak póżno się o nim dowiedziałam bo wizyta u Niego to czysta przyjemność. Naprawdę polecam !!!

Naprawdę polecam !!!

Piotr

13.12.2013

Swoją opinię chciałbym rozpocząć od przedstawienia Pana Doktora jako wspaniałego człowieka, który wkłada całe serce w to co robi. Poddałem się ekstrakcji dolnej ósemki ponieważ nie mieściła się w dolnej szczęce i nie wyrosła do końca (była częściowo przykryta dziąsłem i często dochodziło do bakteryjnych stanów zapalnych z ogromnym bólem, które kończyły się antybiotykiem), miała też zagięte korzenie pod kątem większym niż 90 stopni. Pan doktor podszedł do tego z wielkim spokojem nic mi nie obiecując. Mimo mojej odporności na znieczulenia w końcu przystąpił do usuwania nieszczęsnego zęba. Trwało to dosłownie chwilę, później zobaczyłem wyrwanego zęba w całości! Niestety dziura po zębie była głęboka i jak to się często zdarza w takich przypadkach pojawiło się powikłanie tzw. pusty zębodół na co lekarz nie ma już wpływu. Pan doktor objął mnie całkowitą opieką przez 3 tygodnie (kontrole co 2, 3 dni) aż do momentu całkowitego wyleczenia za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Najchętniej napisałbym, że nie polecam wizyty u tego stomatologa, żeby Pan Andrzej mógł odpocząć od masy klientów ale nie zrobię tego i powiem tylko tyle, jak iść do stomatologa to tylko do dr Andrzeja Krzaka.

Monika

11.10.2013

Wspaniały lekarz! Pan doktor chirurgicznie usuwał mi dolną ósemkę, zatrzymaną w kości. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie. Dostałam znieczulenie tzw. "na raty", tak by zminimalizować ból. Pomimo, że Pan doktor wiertłem chirurgicznym rozbijał mi zęba na mniejsze kawałki, po zabiegu zero krwiaków i zasinień (czytałam, że jest to częste po tego typu zabiegach) opuchlizna zaczęła schodzić już po trzech dniach. W trakcie usuwania zęba, Pan doktor na moją prośbę cały czas tłumaczył mi co będzie robił. Zarówno podczas zabiegu jak i po nim przez ponad dwa tygodnie miałam stały kontakt z lekarzem, który szczerze interesował się moim stanem zdrowia! Pana doktora polecę każdemu bez zastanowienia! Nie zapomnę wspomnieć o bardzo miłym personelu oraz niskiej cenie jaką zapłaciłam za zabieg.

Jakub

23.07.2013

Lekarz godny polecenia. Jestem osobą nerwową a podejście doktora do sprawy było bardzo profesjonalne. Od razu reagował gdy sygnalizowałem ból zmieniając ustawienie wiertła itp. Wczoraj dłutowałem zatrzymaną ósemki z pod dziąseł i od razu umówiłem się na następną. Iść w ciemno nie patrząc na cenę bo warto.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Nowy Sącz"?

dr
Krzysztof Martiszek