lekarz Andrzej Nowiński

Absolutnie nie polecam tego lekarza . pan doktor operował mnie w 2014 r. i był bardzo miły przed operacją, kiedy zaaranżował spotkanie w zamkniętym gabinecie w wiadomym celu. W trakcie operacji usunięcia macicy , uszkodził mi pęcherz w wyniku czego po około dwóch tygodniach zrobiła mi się przetoka pęcherzowo-pochwowa. Przerażona zgłosiłam się do pana doktora który był bardzo zaskoczony co ja od niego chcę a właściwie to nie przypomina sobie żeby mnie operował. Nie zbadał mnie tylko stwierdził że mam sobie poszukać innego lekarza. W konsekwencji nieudolności pana doktora musiałam ...

W konsekwencji nieudolności pana doktora musiałam przejść jeszcze trzy dodatkowo bardzo ciężkie operacji.
Dziewczyny omijajcie z daleka tego lekarza . Ja nie dałabym mu do leczenia nawet mojego psa.

Bardzo konkretny, poważnie podszedł do problemu i moich wątpliwości. Odpowiedział nawet na moje dość idiotyczne pytania. Dopytywał o zrozumienie zaleceń. Nie byłam u niego z ciążą, ale innym problemem. Odwiedziłam go w instytucie zdrowia centrum w sosnowcu, wizyta jest bezpłatna. Niestety największym minusem są niesamowicie nieuprzejme recepcjonistki.

bardzo dobry lekarz,warty polecenia,uczestniczył przy moich dwoch porodach,wspominam bardzo dobrze

Nie polecam, bardzo nie miły lekarz, w przychodni szpitalnej nie chcial mnie zbadac polecał prywatną wizyte

LICZY SIE TYLKO KASA A NIE PACJENT.NIE POLECAM!

LICZY SIE TYLKO KASA A NIE PACJENT.NIE POLECAM!

Pan dr. prowadził moją ciąże kilka lat temu, przez 9 m-cy chodziłam na prywatne wizyty, teraz wiem że nie zlecał mi wielu badań, jedynie morfologia i mocz. Dziecko było zdrowe choć poród był z pewnymi komplikacjami, gdyż dziecko było owinięte pępowiną. Jak przyjechałam do szpitala rodzić akurat dr. schodził z dyżuru, minęliśmy się w drzwiach i tyle. Pomimo prywatnych wizyt przez całą ciążę nawet się nie zainteresował. Trochę to przykre.

Dr Nowiński prowadził moją ciążę. Wszystko wydawało się w porządku. Bardzo miły i sympatyczny człowiek. Niestety jak się potem okazało nie szło to w parze z wiedzą. Moja mama i babcia chorują na cukrzycę. Zgłaszałam to lekarzowi kilka razy ale zignorował to. W efekcie urodziłam wcześniaka z powikłaniami spowodowanymi tym, że w ciąży miałam duże wahania poziomu glukozy we krwi, co potwierdziły testy przeprowadzone po porodzie. Mój syn ledwo przeżył, długo utrzymywała się hipoglikemia, był niedotleniony, wylewy krwi do mózgu itp. Pan doktor nie zlecił ani testu tolerancji glukozy. Powinien to zrobić biorąc pod uwagę takie obciążenie cukrzycą. Gdyby to zrobił mój syn uniknąłby wielu cierpień a my stresu. Jako lekarz do spraw prostych wydaję się ok jednak chyba gubi go rutyna.

Do tej pory jestem zadowolona i mogę go polecić innym kobietom w ciąży.

Do tej pory jestem zadowolona i mogę go polecić innym kobietom w ciąży.

zrobił mi cesarkę, wziął kasę a później udawał, że mnie nie zna...500zł to chyba za mało:/

Pana Nowińskiego polecam jedynie do wypisywania recept tym Paniom, które mieszkają niedaleko gabinetu i nie chca tracić czasu na dojazd. Zresztą mam wrażenie, że większość pacjentek to Panie z okolicy. Ja też tak trafiłam......szkoda, ciążę zakwalifikował jako obumarłą. w szpitalu jak już któraś z Pań wspominała udawał, że mnie nie zna. Na własną prośbę wypisałam się ze szpitala, kiedy Pan doktor zadał mi pytanie czy zależy mi na tej ciąży. Trafiłam do Katowic i chociaż ciąży nie uratowano, nikt mnie nie przepytywał czy mi na niej zależy i nie sugerował mi "czyszczenia" za kase w gabinecie. Szczerze nie polecam.