Andrzej Pękacki

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
8 opinii

Bardzo kompetentny lekarz. Prowadzi dwojke naszych dzieci kazde od urodzenia i nie zamienimy Pana Doktora na innego lekarza. Szczerze polecam każdemu kto szuka mądrego lekarza dla swojego dziecka.

Do doktora trafiłam gdy moja córeczka miała ostre zapalenie ucha bo ośrodek zdrowia leczył ją na niestrawnośc. Doktor leczył również w młodości mojego męża i wyleczył go całkowicie z alergii. Jest naprawdę świetnym fachowcem jednak mógłby byc ciut bardziej uprzejmy do swoich klientów. Jednak jako lekarz jest rewelacyjny, i to najważniejsze a nie to że nie chodzi z uśmiechem na twarzy. Jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam go jak najbardziej.

DOBRY LEKARZ ALE MYŚLĘ ŻE PODEJSCIE DO DZIECI MAŁYCH TROSZKE ZA OSTRE.

Pediatra Andrzej Pękacki wapaniały lekarz wyleczył noje dzieci niejednoktrotnie z róznych dziwnych chorób (mononukleoza ) Szczerze polecam 100% PEDIATRA

Uprzejmy, chociaż nie do końca ma podejście do dzieci. Dokładnie wytłumaczył diagnozę i przyczyny podanych leków, zlecając potwierdzające badania. Nie jestem przekonana czy rzeczywiście najdroższy specyfik znaczy najlepszy... Mimo wszystko skonsultuję wizytę z innym lekarzem.

polecam zna się na tym co robi.Jest w stanie rozpoznać każdą chorobę. Wytłumaczy za i przeciw. Skieruje do najlepszych w razie potrzeby specjalistów. Ma bardzo duże poważanie w śród innych lekarzy.

Zdecydowanie nie polecam, wezwany na wizytę domową rozpoznał nieistniejącą chorobę i przywalił antybiotyk za silny (działający na wszystko co sie tylko wymyśli) dla 4 miesięcznego dziecka. P.S. wypowiedzi powyżej: lekarze nie boją sie leczyć - i leczą syropkami, jak nie ma potrzeby to nie wypisują antybiotyku, najlepiej dla tej osoby leczyć dziecko u doktora Pękackiego który przywali najsilniejszy antybiotyk.

pełen profesjonalizm !!! leczyłem u niego dwoje dzieci .zawsze rozpoznał chorobę a nie tak jak w publicznych osrodkach zdrowia że "leczą" syropkami bo się boją albo nie wyznają się na chorobie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny