lekarz Andrzej Pękacki

Pediatra

Opinii8

16.03.2013

Bardzo kompetentny lekarz. Prowadzi dwojke naszych dzieci kazde od urodzenia i nie zamienimy Pana Doktora na innego lekarza. Szczerze polecam każdemu kto szuka mądrego lekarza dla swojego dziecka.

29.09.2010

Do doktora trafiłam gdy moja córeczka miała ostre zapalenie ucha bo ośrodek zdrowia leczył ją na niestrawnośc. Doktor leczył również w młodości mojego męża i wyleczył go całkowicie z alergii. Jest naprawdę świetnym fachowcem jednak mógłby byc ciut bardziej uprzejmy do swoich klientów. Jednak jako lekarz jest rewelacyjny, i to najważniejsze a nie to że nie chodzi z uśmiechem na twarzy. Jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam go jak najbardziej.

03.08.2010

DOBRY LEKARZ ALE MYŚLĘ ŻE PODEJSCIE DO DZIECI MAŁYCH TROSZKE ZA OSTRE.

DOBRY LEKARZ ALE MYŚLĘ ŻE PODEJSCIE DO DZIECI MAŁYCH TROSZKE ZA OSTRE.

22.02.2010

Pediatra Andrzej Pękacki wapaniały lekarz wyleczył noje dzieci niejednoktrotnie z róznych dziwnych chorób (mononukleoza ) Szczerze polecam 100% PEDIATRA

01.02.2010

Uprzejmy, chociaż nie do końca ma podejście do dzieci. Dokładnie wytłumaczył diagnozę i przyczyny podanych leków, zlecając potwierdzające badania. Nie jestem przekonana czy rzeczywiście najdroższy specyfik znaczy najlepszy... Mimo wszystko skonsultuję wizytę z innym lekarzem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

NZOZ Azory