2,9
2,9

To najwspanialszy lekarz na Świecie jestem pacjentką Doktora od wielu lat urodziłam z nim dwoje dzieci to człowiek pełen miłości do swojej pracy i wspaniały specjalista. Te Panie które się krytycznie wypowiedziały to chyba pomyliły Pana doktora z kim innym bo to stek bzdur najlepszy sposób żeby to sprawdzić to pójść do niego i się przekonać polecam z całego serca pozdrawiam serdecznie :)Przeprowadził się na Pomorze i pracuje w szpitalu w Wejherowie i w przychodni w Rumii :)

Słyszałam, że dr nie przyjmuje juz w Szpitalu Św. Anny. Czy może ktoś wie, gdzie teraz można umówić się na wizytę do dr Rodzeń?

Miły,kompetentny,delikatny. Prowadził ciążę,potem dwa razy operował. Mogę polecić w 200%.

Zdecydowanie odradzam leczenie u pana dr. Człowiek absolutnie nie skupiony na swojej pracy, nie wczuwa się w problem pacjentki, mało delikatny i arogancki. Podczas porodu twierdził, że wszystko jest pod kontrolą, a okazało się, że dziecko urodziło się w cięzkim stanie przez opieszłośc doktora. Radzę omijać doktora z daleka.

Potwierdzam dr. robi złą opinie szpitalowi w Piasecznie , w 36 tygodniu ciąży i dr. i szpital nie przyjmują kobiet na oddział szczególnie gdy ciąża jest zagrożona .

serdecznie polecam, lekarz z prawdziwego powołania, będę go polecała wszystkim znajomym kobietą.

Lekarz nie poświęcił mi zbyt dużo czasu,czułam się tak jakby chciał mnie jak najszybciej zbyć.Stwierdzając ciążę nie przeprowadził wywiadu rodzinnego,nie wykonał też badania piersi ani cytologii,nie mierzył mi też ciśnienia.Czy to normalne?

Bardzo miły i rzetelny lekarz. Bylam operowana przez niego...dobry specjalista.

Bardzo miły i rzetelny lekarz. Bylam operowana przez niego...dobry specjalista.

Lekarz arogancki,lekceważący niepokoje pacjentki /trafiłam do Pana doktora w 36 tyg. ciąży ze skróconą szyjką macicy i dojrzałym łożyskiem/.Nie polecam styczności z tym Panem,psuje dobre opinie o szpitalu w Piasecznie.