dr n. med. Andrzej Wojdas

Alergolog, Laryngolog, Otolaryngolog

Polecam serdecznie, bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu czułam się zrozumiana i wysłuchana lekarz na spokojnie mnie zbadał i od dziś zaczynam przepisaną kurację.

Pan Doktor polecony przez znajomych. Pełen profenjonalizm, bez okrągłych słówek zbadał, ocenił, wyjaśnił, zoperował. Efekt doskonały. Polecam.

Wspaniały lekarz , choc może troszkę oschły w "obejściu" to po bliższym poznaniu bardzo miły ,znakomity specjalista , zdecydowany w stawianiu diagnozy , poświęca pacjentowi dużo czasu , odpowie na kazde pytanie a najważniejsze - skuteczny !!!

To najlepszy specjalista u jakiego byłam , wyleczył mnie z ciężkiej choroby. wcześniej odwiedziłam kilkunastu innych lekarzy z Warszawy i z Łodzi i nikt nie był w stanie mi pomóc.

bardzo dobry lekarz.konkretny, rzeczowy i kompetentny.zdecydwoanie polecam

bardzo dobry lekarz.konkretny, rzeczowy i kompetentny.zdecydwoanie polecam

Polecam, dobry specjalista. Korzystałem kilka razy z pomocy doktora i naprawdę mi pomógł. Przede wszystkim nie lekceważy pacjenta i potrafi z nim rozmawiać.

Moi znajomi twierdzą, że to najlepszy laryngolog w Warszawie. Tego nie jestem pewna, ale niewątpliwie jest doskonałym specjalistą.