lekarz Aneta Białecka-Szymczak

3,2
2,6

Natalia

01.10.2015

Najgorszy pediatra w Lubinie ... Chodzilam do Niej z dzieckiem 4 lata przez ktore moje dziecko dostawalo leki przecialergiczne na daremno bo okazalo sie ze dziecko nie jest alergikiem. Ponadto proszac o drugie w roki do okulisty uslyszalam ze nie da i musze isc prywatnie.

Ewka

17.12.2013

potwierdzam negatywne opinie. Lekarz, który nie potrafi potrafi trafnej diagnozy. Arogancka, nieuprzejma i do tego wprowadzająca chaos! Zaprzecza temu co kiedyś powiedziała, z rodziców lubi robić idiotów.Odradzam ją, jak również z korzystania z świadczeń zdrowotnych w placówce Lubmed - poniżej poziomu!Chaos organizacyjny na maksa!

10.05.2013

negatywne komenty pewnie wstawia konkurencja.....ale to norma, ogólnie Pani Doktor jest mila, sympatyczna, bezkonfliktowa...z średnim warsztatem lekarskim

23.04.2012

Brak podejścia do dziecka,arogancka i nie miła!Jednym słowem okropna kobieta!Nie potrafiła poradzić sobie z problemami skórnymi mojego dziecka zrzucając winę na mnie...Wystarczyła jedna wizyta u innego pediatry i problem znikł.Więc to w pełni tłumaczy brak kompetencji tej niby pani doktor...

05.03.2012

Nie polecam tej PANI,jest nieuprzejma,odsyła do domu mimo prośby i zapoznania się z wynikami,pomyliła się z zawodem.Nie powinna mieć kontaktu z dziećmi,diagnozy nie są trafione,dlatego zmieniłam lekarza bo pani doktor się nie nadaje do leczenia dzieci.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lubin"?

Grabowa 5/7

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski
Jaracza 74 - na terenie NZOZ Opieka, na rogu budynku, od strony ogródków działkowych, tam gdzie ul Jaracza skręca w stronę ul Wyszyńskiego i mostu Warszawskiego
Wrocław
Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS