lekarz Aneta Białecka-Szymczak

3,4
2,9

Anonim

18.11.2016

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o Pani dr.Mam zupełnie inną opinię-zawsze jestem wysłuchana,wspólnie z Panią dr ustalam tok leczenia, nigdy nie wymuszam żadnych dodatkowych badań-dostaję je jak są potrzebne.Sposoby leczenia moich dzieci są wytłumaczone bardzo dokładnie.Jeżeli czegoś nie zrozumiem do końca zawsze mogę wrócić ...

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o Pani dr.Mam zupełnie inną opinię-zawsze jestem wysłuchana,wspólnie z Panią dr ustalam tok leczenia, nigdy nie wymuszam żadnych dodatkowych badań-dostaję je jak są potrzebne.Sposoby leczenia moich dzieci są wytłumaczone bardzo dokładnie.Jeżeli czegoś nie zrozumiem do końca zawsze mogę wrócić i

Anonim

25.09.2016

Lekarz Aneta Bialecka nie powinna leczyć dzieci. Fatalny nie godny polecenia człowiek jako pediatra. Odniosłam wrażenie że Pani Doktor skończyła medycynę eksternistycznie. Brak wiedzy, doświadczenia. Pani pt. ale po co Pani tutaj przyszła, brak wiedzy, podejścia chęci podejścia do dziecka. Najgorszy lekarz z jakim do tej pory się spotkalam. W wielkim mieście nie przetrwalaby miesiąca.
Zasciankowa paniusia z tytułem Doktora, który powinna obsadzić w ramkę i iść pracować do biura.

Agnieszka

13.09.2016

Drogie mamy nie zgadzam się z negatywnymi opiniami Pani doktor leczy moje 2 pociechy zawsze trafia z lekami i z chorobami jak widzi ze jest silna potrzeba skieruje do szpitala,wypisze odpowiednie skierowania na badania jak jest potrzeba zawsze można na nią liczyć o każdej porze na każdy telefon odpowiada na każdy napisany do niej SMS jest naprawdę godnym polecenia lekarzem.Negatywne opinie być może wynikają z tego że ktoś nalega na skierowania jak nie ma potrzeby i się teraz Mszcząna na lekarce.pozdrawiam

joanna

16.11.2015

Lekarka podchodzi do leczenia z dużym zaangażowaniem,empatia,a jej intuicją zawsze się sprawdza.Moje dzieci są od lat pacjentami Pani Dr i wiem że są w,dobrych rękach.

Natalia

01.10.2015

Najgorszy pediatra w Lubinie ... Chodzilam do Niej z dzieckiem 4 lata przez ktore moje dziecko dostawalo leki przecialergiczne na daremno bo okazalo sie ze dziecko nie jest alergikiem. Ponadto proszac o drugie w roki do okulisty uslyszalam ze nie da i musze isc prywatnie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lubin"?

Gabinet Dermatologiczny
ul. Grabowa 5/7

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski
Jaracza 74 - na terenie NZOZ Opieka, na rogu budynku, od strony ogródków działkowych, tam gdzie ul Jaracza skręca w stronę ul Wyszyńskiego i mostu Warszawskiego
Wrocław
Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS