lek. dent. Aneta Pawlik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Aga

07.02.2016

Sympatyczna kompetentna,bezboleśnie, nie ma czego się doczepić, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam kazdemu:)

marcin

22.10.2014

Super mega stomatolorzka bardzo dobry fachowiec profesjonalne podejście pracuje na dobrych materiałach wraz z higienistka tworzy uroczy team

21.11.2012

wracając od innego stomatologa,gdzie małemu dziecku pani podała znieczulenie mega igłą juz nie miałam nadziei, że kiedykolwiek uda mi się namówić małą na wizytę.Niestety ból był tak duży że nie można było czekać.Pani doktor podeszła bardzo profesjonalnie do sprawy, córka od razu polubiła wizyty.Dziecku tłumaczy się wszystko co będzie się robiło. Naprawdę super wrazenie.polecam.byłam tam 1 raz i naprawdę polecam.

15.11.2012

Miałam okazję leczyć się u pani A.Pawlik i po drugiej wizycie zrezygnowałam, ponieważ odniosłam wrażenie, że mój problem z jakim przyszłam jest po prostu śmieszny. Pani ciągle chichotała i szeptała z higienistką. Nie powstrzymywała się także od wrednych i nie na miejscu komentarzy. Kto by się czuł komfortowo w takiej sytuacji? Leczyłam się u wielu lekarzy stomatologów i ta pani jest na drugim miejscu moich najgorszych lekarzy. Napewno więcej do tego lekarza nie pójdę i NIE POLECAM.

16.10.2012

Leczyłam zęby u Pani doktor kilka lat. Wszystko miło i przyjemnie, dopóki nie zaczęły mi wypadać plomby po kilku miesiącach od założenia. Co więcej oczywiście za kolejne musiałam zapłacić- nie ma takiego czegoś jak reklamacja. Uśmiech i miła atmosfera nie wyleczy mi porządnie zębów. Z bólem nie przejmuje bo ma komplet pacjentów. Porażka. Pozatym jest droga, żałuję że moją poprzednią dentystkę zamieniłam na Panią Pawlik.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

EURODENT
Plac Akademicki
Bytom
gabinet czynny: wtorek i piątek 14.00 -19.00

Rybnik
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i

Stomatologia Zdrowego Uśmiechu