Anna Betley-Duda

place 11

53,59001319,566086603 20 52 95

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
5 opinii

Tylko kasa. Leki dopasowywane w zależnści jak siętrafi. Cała historia leczenia zapisywana na kawałkach papierków. Nie polecam.

Ze mną nie jest lekko.Mam traumę po śmierci dziecka po drodze nazbierało się jeszcze i to nie błahostek bo i rozwód i ciężka nieuleczalna choroba drugiego dziecka.Pani doktor pomogła mi się pozbierać i choć teraz nie jest lekko i zdrowa nie jestem i pewnie nigdy nie będę to mogę śmiało powiedzieć że zawdzięczam jej życie.Nie bójcie się i nie wstydźcie się szukać pomocy życie naprawdę potrafi nieźle dokopać.

w trakcie kolejnej trzymala moja karte w reku a rozmawiala o innym zupelnie problemie.ja mowilam ze ojciec mnie bil a maz moj naduzywal alkoholo a ona caly czas o problemie ze ojciec ze ojciec moj pil.wniosek nie przeczytala chistori choroby po wyjsci z gabinetu nie moglam w to uwiezyc a w trakcie rozmowy nie wiedzialam czy zwrocic jej uwage.to cos niesamowitego.skandal

Wspanialy lekarz,wyleczyla mnie z ciezkiej depresji,choc poczatkowo bylam niezbyt przyjaznie nastawiona do Pani doktor.Cierpliwa,kompetentna osoba.<polecam zdecydowanie kazdemu.

Pani doktór wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji, jest kompetentna i SKUTECZNA.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny