lekarz Anna Betley-Duda

Psychiatra, Seksuolog

3,2
3,6

12.09.2012

Tylko kasa. Leki dopasowywane w zależnści jak siętrafi. Cała historia leczenia zapisywana na kawałkach papierków. Nie polecam.

28.04.2011

Ze mną nie jest lekko.Mam traumę po śmierci dziecka po drodze nazbierało się jeszcze i to nie błahostek bo i rozwód i ciężka nieuleczalna choroba drugiego dziecka.Pani doktor pomogła mi się pozbierać i choć teraz nie jest lekko i zdrowa nie jestem i pewnie nigdy nie będę to mogę śmiało powiedzieć że zawdzięczam jej życie.Nie bójcie się i nie wstydźcie się szukać pomocy życie naprawdę potrafi nieźle dokopać.

28.05.2010

w trakcie kolejnej trzymala moja karte w reku a rozmawiala o innym zupelnie problemie.ja mowilam ze ojciec mnie bil a maz moj naduzywal alkoholo a ona caly czas o problemie ze ojciec ze ojciec moj pil.wniosek nie przeczytala chistori choroby po wyjsci z gabinetu nie moglam w to uwiezyc a w trakcie rozmowy nie wiedzialam czy zwrocic jej uwage.to cos niesamowitego.skandal

28.04.2009

Wspanialy lekarz,wyleczyla mnie z ciezkiej depresji,choc poczatkowo bylam niezbyt przyjaznie nastawiona do Pani doktor.Cierpliwa,kompetentna osoba.<polecam zdecydowanie kazdemu.

07.12.2008

Pani doktór wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji, jest kompetentna i SKUTECZNA.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra "?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236