dr n. med. Anna Huzior-Bałajewicz

2,7
2,6
2,9
2,2

Wizyta w celu zaszczepienia na gruźlicę zamieniła się w dwie wizyty, które nic nie wniosły. Pani doktor w ogóle nie słucha, co się do niej mówi, jest nieuprzejma, robi z rodziców kretynów. Wydaje się jej, że wie o dziecku więcej niż rodzic! Postawiła dwie nietrafne diagnozy, dając przy tym dwa leki. Jedna diagnoza postawiona ze słuchu, druga z powodu "złego" karmienia piersią. Niestety moim błędem było, że wzięłam je na poważnie. Po tygodniu stosowania leku powiedziałam, że pogarsza sprawę, Pani doktor uznała, że wygaduję głupoty. Tłumacząc czy wyjaśniając jakieś sprawy, aby miała podstawy do postawienia diagnozy, a nie robiła tego zgodnie z własnym widzi mi się i słyszy mi się, usłyszałam, że nie da się ze mną rozmawiać. Najważniejsze jest co jej się wydaje i kropka. Nie polecam.

Pani Doktor bardziej skupiona na wypisywaniu i drukowaniu nieaktualnych i zawierających sprzeczne informacje kart informacyjnych niż na dziecku i zdenerwowanych rodzicach. Wizyty wydawałyby się długie, ale tak na prawdę niewiele wnoszące dla pacjentów, zawsze opóźnione przynajmniej o 40 minut. Być może i dobry specjalista, ale kompletnie bez dobrego podejścia do dziecka i jego rodziców. Nie polecam.

Może i Pani doktor ma bardzo duże kompetencje,ale ja osobiście jej nie polecam.Miałam z nią do czynienia i w szpitalu i prywatnie.Wymyśla tysiące chorób i badań u dziecka,czym tylko wprowadza strach w rodzicach.Oczywiście wizyty prywatne Pani doktor bardzo lubi,ja nie za bardzo więc nie polecam.

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, osoba o dużej wiedzy. Natomiast niestety im dalej tym gorzej. Na plus - odnośnie pracy w szpitalu: - pozycja w Prokocimiu, jeśli jesteś pacjentem Pani Doktor to masz tam "z górki", Pani Doktor faworyzuje swoich pacjentów i komplet badań można wykonać na szybko Na minus - odnośnie pracy w szpitalu: - osoba zmanierowana, odniosłem wrażenie że gorzej traktuje pacjentów nie chodzących do niej prywatnie - fatalne zachowanie przy pacjentach, biadoli że musi wypełniać papierki i kartoteki. Nikt tego nie lubi ale użalanie się nad tym przy ...

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, osoba o dużej wiedzy.
Natomiast niestety im dalej tym gorzej.

Na plus - odnośnie pracy w szpitalu:
Na minus - odnośnie pracy w szpitalu:
- fatalne zachowanie przy pacjentach, biadoli że musi wypełniać papierki i kartoteki. Nikt tego nie lubi ale użalanie się nad tym przy pacjentach jest żałosne! Nie pasuje jej to to niech się żali do pracodawcy a nie do pacjentów i traci czas na to gadanie i biadolenie. Ogólnie sprawia wrażenie że w Prokocimiu jest za karę.
Na plus - odnośnie prywatnej praktyki:
- CZASAMI trafnie zdiagnozuje chorobę (wynika to z pracy w Prokocimiu, wie jaki wirus jest "w obiegu")
Na minus - odnośnie prywatnej praktyki:
- zamiłowanie do częstych wizyt, najchętniej to tak z 2-3 razy w tygodniu w tym weekendy. Jak dla mnie to kontakt z lekarzem mógłby się ograniczyć do wizyty kontrolnej, natomiast Pani Doktor LECZY ALE NIE WYLECZY! Najchętniej widywałaby się codziennie, przy czym nawet za 5 minutową wizytę tak samo kasuje. Ogólnie bardzo lubi pieniądze.
- "z igły widły" - nawet z małej chrostki zrobi dżumę, u zdrowego dziecka wyszukuje najróżniejsze choroby, często takie których nie ma nawet w fachowej literaturze medycznej!!!
- NIESKUTECZNE LECZENIE STERYDAMI- Pani Doktor z zamiłowaniem podaje sterydy które jedynie tłumią objawy. leczy ale nie wyleczy! Po jakimś czasie np. kaszel powraca i znów jedziemy do Pani Doktor i znów to samo. Podaje końskie dawki bardzo mocnych sterydów! Moje dziecko do dziś ma nawroty czkawki po koksie który kazała mu podawać!
- od czasu wizyt w naszym domy wytworzyła się bardzo nerwowa atmosfera spowodowana koniecznością ciągłych wizyt, nieskutecznym leczeniem i paniką że z dzieckiem jest coś nie w porządku! Dodam że po zmianie lekarza (który przepisał MUCOSOLVAN MINI a nie koksy!) dziecko nie choruje!
Ogólnie odradzam i przestrzegam zwłaszcza przed wizytami prywatnymi.
Osoby nie myślące samodzielnie - możecie wpędzić swoje pociechy w kłopoty i ogołocić swoje portfele.

Chyba nic dodać nic ująć, żal mi klawiatury dla tej "pani doktor"!

Chyba nic dodać nic ująć, żal mi klawiatury dla tej "pani doktor"!

zdecydowanie polecam pani doktor pracuje w prokocimiu ,tam mialam z nia do czynienia,i pozniej prywatnie,i zczystym sumieniem polecam ja kazdemu tylko do niej mam zaufanie. jak nikt ma intuicje i jak nikt potrafii czytac wyniki badan. choc faktycznie moze mowi nieco haotycznie to jednak jest bardzo skuteczna.doktorat nie za kury i kaczki ale za autentyczna wiedze.

Pani doktor fatalna wpedzila moje dziecko w piasek w nerkach przedawkowala witamine D zdecydowanie nie polecam tej pani, ba leczy dzieci sterydami ostrzegam wszystkich przed ta pania

nie polecam,leczy ale sama nie wie co,brak kultury,ubliza rodzicom a jezeli domagasz sie badania w usd,nie na reke jej to

Bardzo dobra lekarka i z czystym sumieniem mogę polecić znajomemu.

Bardzo dobra lekarka i z czystym sumieniem mogę polecić znajomemu.

Ja uważam że takich lekarzy nam potrzeba . Godna polecenia.

Ja uważam że takich lekarzy nam potrzeba . Godna polecenia.