drAnna Maria Jasek

Okulista dziecięcy, Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
11 opinii

• 5

Jesteśmy pacjentami dr Jasek od wielu lat, całą rodziną plus moi rodzice i brat. Doceniam w dr jej kompetentne podejście, dociekliwość i to, że jest otwarta nawet na dyskusje związane z wątpliwościami a propos określonego sposobu leczenia. To jest rzadka cecha u lekarzy.Fachowo zajęła się moim synem, u którego zdiagnozowała jaskrę polecając specjalistów od jaskry (których wówczas brakowało w Olsztynie, tak samo jak odpowiedniego sprzętu)najpierw w Białymstoku, potem w Warszawie.Fakt, czasem trzeba trochę poczekać. Ale taka jest specyfika wizyt u okulistów, że czasem muszą zapuścić krople do badania i wtedy czas oczekiwania się wydłuża.

• 1

Drodzy Państwo, zachęceni pozytywnymi opiniami na temat pacy Pani doktor, udaliśmy się na wizytę z naszą dwuletnią córeczką. Czekaliśmy na korytarzu ponad półtorej godziny, gdyż ważniejsi byli przyjmowani w międzyczasie pacjenci płacący za wizytę, nasza była umówiona na NFZ. Po interwencji Pani z rejestracji, która widziała nasze oburzenie i zmęczenie dziecka - zostaliśmy przyjęci.Pani doktor zaczęła przeprowadzać naszej córeczce badanie jak dla dorosłych. Dobrze, że mała dosyć dobrze mówi, bo inaczej w ogóle badanie nie zostałoby rozpoczęte. Niestety Pani doktor stwierdziła, że dziecko nie współpracuje i badania nie da się przeprowadzić i proponuje wizytę w innym terminie, oczywiście prywatnie. Zadziwiające, że prywatnie takie badanie uda się przeprowadzić. Jesteśmy bardzo rozczarowani.

• 2

Bardzo nie podoba mi się, ze Pani doktor nie chce przyjmować dzieci na NFZ. Mimo, że kontrakt z ma podpisany w rejestracji usłyszałam, ze Pani Doktor życzy sobie aby małe dzieci rejestrować tylko prywatnie! Sprawa zgłoszona do rzecznika Praw Pacjenta!

• 1

Dzięki Pani doktor wylądowałam ok. 9 lat temu w szpitalu na okulistyce na 2 tygodnie. Groziła mi ślepota na jedno oko. Całe szczęście dzięki prawdziwym fachowcom ze Szpitala Wojewódzkiego leczenie poszło dobrze i do dziś jest ok. Miałam owrzodzenie rogówki spowodowane noszeniem szkieł kontaktowych, których jak się potem okazało nosić nie powinnam nigdy (po przebytej kiedyś chorobie), a pani doktor nie widziała przeciwskazań. Wezwany na konsultację specjalnie do mnie emertytowany doktor Lenkiewicz stwierdził: "I kto Pani pozwolił nosić soczewki? Przecież w tej chwili wygrałaby Pani w sądzie z takim lekarzem i dostała olbrzymie odszkodowanie!". Całe szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale gdyby było inaczej to sprawa znalazłaby się w sądzie na pewno. Dlatego mimo sympatycznego traktowania pacjenta odradzam wizytę u tej Pani doktor.

• 5

Bardzo polecam Panią Doktor.Mimo,że wizyta była na NFZ,to poświęciła mi bardzo dużo czasu

• 5

cale szczescie ze moj syn trafil do pani doktor odpowiednio dobrane okulary ja rowniesz tam uczeszczam moja tesciowa i tesc jestesmy zadowoleni ze przyjkuja nas z usmiechem i nie pytaja i po co pani przyszla bo kazdy ma wady wzroku. no coz ale nie kazdy potrafi te wady leczyc a pani doktor tak

• 5

Nie znam innego lekarza który tak dokładnie bada . Wcześniej miałam źle dobrane okulary i częściej nosiłam je w torebce niż na nosie,dopiero ona dopasowała mi odpowiednie,które noszę cały czas.Podobnie zresztą mojemu synowi i mężowi. Naprawdę polecam,fachowa i miła pomoc.

• 2

Nie można się dodzwonić - nie oddzwaniają. Podejście do pacjenta złe.

• 3

Jeśli chodzi o dr Jasek to przez 3 lata regularnie chodzilismy do niej na prywatne wizyty na Jarotach. Nie wiem czy z czystym sercem poleciłabym ją jako bardzo dobrego lekarza... na pewno z całą pewnością mogę potwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalista i zdiagnozowała prawidłowo wadę jednooczności mojego synka... jednakże to co mam jej do zarzucenia to zbyt duża opieszałość i złe podejście do przekazania swoich zaleceń Pani dr nigdy nie powiedziała nam jasno i wyrażnie: Proszę Państwa jeśli nie bedą Państwo zasłaniać oczka dziecku i ćwiczyc to chore to bedzie ono widziało tylko na jedno zdrowe oko i nigdy nie będzie mogło widzieć dwuocznie czyli odpadają bajki w 3D, nie będzie wykonywał pewnych zawodów jak pilot, kierowca, architekt... rodzicom trzeba prosto z mostu wylożyć dlaczego trzeba pilnować i zasłaniać oko dziecka... i nie patrzeć na to że on nie chce, nie lubi tego, że inne dzieci krzywo patrza itd... tego Pani dr Jasek zabrakło...niestety stracilismy 2 lata bo nie do końca stosowalismy sie do zaleceń dr Jasek... w Warszawie trafilismy na nowego lekarza i obecna Pani doktor potwierdziła diagnoze dr Jasek ale niestety uświadomiła nam jak wiele zaniedbalismy w tym czasie i dlaczego musimy sie teraz podwójnie starać by ratować wzrok naszego synka... tak wiec sami Państwo oceńcie i zdecydujcie do jakiego lekarza chcecie trafic.... kieruję tą opinię i słowa szczególnie do rodzicow borykajacych sie z problemem jednooczności u dziecka.

• 5

Najlepsza okulistka, jaką znam. Leczę u niej oczy jakieś 8 lat (zaczęłam do niej jeździć gdy byłam nastolatką). Ona przyjmuje w Olsztynie, ja mieszkam w Iławie, ale swoich oczu nie powierzyłabym nikomu innemu. Zresztą czy jakikolwiek inny lekarz poświeciłby na dokładne zbadanie Twoich oczu aż 1,5 godziny?? I to na NFZ?? Dokładnie wypytuje o dolegliwości i objawy, które pozornie nie mają wpływu na oczy, np. czy często mam zimne dłonie i stopy. Okulary mam dobrane idealnie i czekam na postęp nauki w dziedzinie tworzenie szkieł kontaktowych dla astygmatyków (moja wada wzroku), ponieważ Pani Jasek odradziła mi kontakty. Są kosztowne, a ich dopasowanie przy mojej wadzie wymagałoby na dzień dzisiejszy co tygodniowej wizyty u niej w gabinecie. Polecam każdemu- małym (dziećmi świetnie się zajmuje) i dużym pacjentom. Raczej łatwo zapisać się do niej na wizytę.

• 5

nigdy zaden okulista nie zbadal moich oczu tak dokładnie i nareszcie mam dobrze dobrane okulary-mam astygmatyzm i dobre szkla to sukces

Gdzie przyjmuję

53,742088620,5065805089-541-62-84
    anna.maria.jasek@opto-med.eu

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat