Anna Pogorzelska

Częstochowa
50,814743319,1142782

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.95
8 opinii

Drogie panie !!! nie polecam tej pani doktor jesli nie ma się bardzo duużooo pieniędzy!!! bierze ile by się nie dało a jesli sie nic nie da to możesz liczyc tylko na siebie. nadaje sie to tylko do prokuratury.

Polecam. Bardzo miła Pani. Prowadziła ciążę wielu kobiet w mojej rodzinie i żadna złego słowa o niej nie powiedziała. Sama także będę do niej chodzić jak tylko dowiem się, że jestem w ciąży:)

Pani doktor Anna Pogorzelska to wysokiej klasy specjalista.Ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać pacjentce. Nie zgodzę się z żadną negatywną opinią na jej temat. Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Badania wykonuje delikatnie, a te na które wysyła, to te które są potrzebne.W pierwszych miesiącach ciąży byłam też w szpitalu, w którym Pani doktor pracuje. I tam zajęła się mną tak samo jak na wizytach prywatnych, a przecież nic nie płaciłam. Jako pacjentka czuję się bezpiecznie i wiem, że w każdej chwili mogę liczyć na pomoc Pani doktor. Mam kontakt telefoniczny i nigdy nie zostałam zlekceważona. Sam przykład z pobytem w szpitalu. Zadzwoniłam, kazała mi jechać do szpitala, przyjęli mnie bez żadnego skierowania i sama też wszystko kontrolowała. Polecam.

nie mam się do czego przyczepić, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ...?, ja chodzę do pani doktor od 4 lat, prowadzila moja ciąże, byla przy porodzie- wcale nie łatwym...,w mojej opinii jest swietnym fachowcem, zawsze rozwiewa moje wątpliwosci dotyczące problemow zdrowotnych - i mam nadzieje ze tak będzie dalej , polecam z czystym sumieniem a i dodam ze pani doktor to osoba z poczuciem humoru! Karolina

Nikomu nie polecam.Pani doktor traktuje pacjenta jak przedmiot.

Drogie Panie trzymajcie się od Niej z daleka. Szkoda waszego czasu i pieniędzy a przede wszystkim zdrowia.

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor mimo, że byłam w początkowej ciąży ( na wizytę zabrałam z sobą wynik badania krwi beta HCG, gdzie był napisany wynik oraz napis "ciąża") po dokonaniu badań stwierdziła, że w ciąży nie jestem, a badanie krwi jest nie dokładne, a dlaczego nie mam miesiączki to nie wie i kazała czekać aż będzie. Dodatkowo powiedziała, że jeśli faktycznie jestem w ciąży to zwróci mi pieniądze za wizytę. Po 4 dniach poszłam do innego lekarza, który od razu stwierdził że jestem w ciąży i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. W tej chwili mam 2 letnie dziecko :) Plus dla Pani doktor za to, że zwróciła pieniądze.

NIE POLECAM ZAWIODLA MNIE PANI POGORZELSKA W NAJWAŻNIEJSZYM MOMĘCIE. PORÓD BYŁ PRZED CZASEM (3 TYG)PO DŁUGICH PRÓBACH KONTAKTU TELEFONICZNEGO USŁYSZAŁAM ZE PANIKUJE . SAMA UDAŁAM SIE DO SZPILATA I PO DOTARCIU DO NIEGO PORÓD ODBYŁ SIE W CIAGU 15 MIN.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny