Anna Pogorzelska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.9512345
8 opinii

• 1

Drogie panie !!! nie polecam tej pani doktor jesli nie ma się bardzo duużooo pieniędzy!!! bierze ile by się nie dało a jesli sie nic nie da to możesz liczyc tylko na siebie. nadaje sie to tylko do prokuratury.

• 5

Polecam. Bardzo miła Pani. Prowadziła ciążę wielu kobiet w mojej rodzinie i żadna złego słowa o niej nie powiedziała. Sama także będę do niej chodzić jak tylko dowiem się, że jestem w ciąży:)

• 5

Pani doktor Anna Pogorzelska to wysokiej klasy specjalista.Ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać pacjentce. Nie zgodzę się z żadną negatywną opinią na jej temat. Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Badania wykonuje delikatnie, a te na które wysyła, to te które są potrzebne.W pierwszych miesiącach ciąży byłam też w szpitalu, w którym Pani doktor pracuje. I tam zajęła się mną tak samo jak na wizytach prywatnych, a przecież nic nie płaciłam. Jako pacjentka czuję się bezpiecznie i wiem, że w każdej chwili mogę liczyć na pomoc Pani doktor. Mam kontakt telefoniczny i nigdy nie zostałam zlekceważona. Sam przykład z pobytem w szpitalu. Zadzwoniłam, kazała mi jechać do szpitala, przyjęli mnie bez żadnego skierowania i sama też wszystko kontrolowała. Polecam.

• 5

nie mam się do czego przyczepić, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ...?, ja chodzę do pani doktor od 4 lat, prowadzila moja ciąże, byla przy porodzie- wcale nie łatwym...,w mojej opinii jest swietnym fachowcem, zawsze rozwiewa moje wątpliwosci dotyczące problemow zdrowotnych - i mam nadzieje ze tak będzie dalej , polecam z czystym sumieniem a i dodam ze pani doktor to osoba z poczuciem humoru! Karolina

• 1

Nikomu nie polecam.Pani doktor traktuje pacjenta jak przedmiot.

• 1

Drogie Panie trzymajcie się od Niej z daleka. Szkoda waszego czasu i pieniędzy a przede wszystkim zdrowia.

• 1

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor mimo, że byłam w początkowej ciąży ( na wizytę zabrałam z sobą wynik badania krwi beta HCG, gdzie był napisany wynik oraz napis "ciąża") po dokonaniu badań stwierdziła, że w ciąży nie jestem, a badanie krwi jest nie dokładne, a dlaczego nie mam miesiączki to nie wie i kazała czekać aż będzie. Dodatkowo powiedziała, że jeśli faktycznie jestem w ciąży to zwróci mi pieniądze za wizytę. Po 4 dniach poszłam do innego lekarza, który od razu stwierdził że jestem w ciąży i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. W tej chwili mam 2 letnie dziecko :) Plus dla Pani doktor za to, że zwróciła pieniądze.

• 1

NIE POLECAM ZAWIODLA MNIE PANI POGORZELSKA W NAJWAŻNIEJSZYM MOMĘCIE. PORÓD BYŁ PRZED CZASEM (3 TYG)PO DŁUGICH PRÓBACH KONTAKTU TELEFONICZNEGO USŁYSZAŁAM ZE PANIKUJE . SAMA UDAŁAM SIE DO SZPILATA I PO DOTARCIU DO NIEGO PORÓD ODBYŁ SIE W CIAGU 15 MIN.

Gdzie przyjmuję

place 11

Kilińskiego 26
    Częstochowa
    50,814743319,1142782

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat