Anna Pogorzelska

3,3
2,3

gosc

25.05.2015

Nie polecam. Jest miła tylko wtedy jesli dostaje kase do kieszeni, ale i nie zawsze bo swoje humory też ma i odbija sobie to na pacjencie, nie raz tego doświadczyłam. Prowadziła moją ciąże w przychodzi na nfz, O wszystko musiałam się prosić, sama z siebie nic nie powiedziała.Za niektore badania musiałam placic mimo, ze przysluguja darmowe, zawsze tlumaczyla sie tym, ze zbankrutuje przychodnia, a na moje to ogladala sie zeby dac jej w łape. Wizyta trwala nie dluzej niz 5min, albo i krocej w zaleznosci ile pacjentek bylo na poczekalni.

19.01.2013

Drogie panie !!! nie polecam tej pani doktor jesli nie ma się bardzo duużooo pieniędzy!!! bierze ile by się nie dało a jesli sie nic nie da to możesz liczyc tylko na siebie. nadaje sie to tylko do prokuratury.

13.11.2012

Polecam. Bardzo miła Pani. Prowadziła ciążę wielu kobiet w mojej rodzinie i żadna złego słowa o niej nie powiedziała. Sama także będę do niej chodzić jak tylko dowiem się, że jestem w ciąży:)

16.07.2012

Pani doktor Anna Pogorzelska to wysokiej klasy specjalista.Ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać pacjentce. Nie zgodzę się z żadną negatywną opinią na jej temat. Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Badania wykonuje delikatnie, a te na które wysyła, to te które są potrzebne.W pierwszych miesiącach ciąży byłam też w szpitalu, w którym Pani doktor pracuje. I tam zajęła się mną tak samo jak na wizytach prywatnych, a przecież nic nie płaciłam. Jako pacjentka czuję się bezpiecznie i wiem, że w każdej chwili mogę liczyć na pomoc Pani doktor. Mam kontakt telefoniczny i nigdy nie zostałam zlekceważona. Sam przykład z pobytem w szpitalu. Zadzwoniłam, kazała mi jechać do szpitala, przyjęli mnie bez żadnego skierowania i sama też wszystko kontrolowała. Polecam.

30.03.2012

nie mam się do czego przyczepić, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ...?, ja chodzę do pani doktor od 4 lat, prowadzila moja ciąże, byla przy porodzie- wcale nie łatwym...,w mojej opinii jest swietnym fachowcem, zawsze rozwiewa moje wątpliwosci dotyczące problemow zdrowotnych - i mam nadzieje ze tak będzie dalej , polecam z czystym sumieniem a i dodam ze pani doktor to osoba z poczuciem humoru! Karolina

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Rafał Szyller

Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15

Włodzimierz Migacz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. , ul.Żelazna 1, Katowice
Gajowa 44

ul. Orkana