lekarzAnna Prusak

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
14 opinii

• 5

Super lekarz, życzliwy pacjentowi, kompetentny, można dzwonić z każdym problemem, uczynny a przede wszystkim uczciwy !!!

• 2

Prosiłam o podanie mi wszystkich badań, które mogą wykryć ew. wady, lub problemy u mojego nienarodzonego dziecka. Od początku nic, poza standardowymi badaniami z ust tej Pani nie dało się usłyszeć. Mogłam jedynie na własną rękę czytać w internecie co można zrobić i konsultować to z nią - jedyne co mówiła wtedy, to że można zrobić. A potem po porodzie już dowiedziałam się, że miałam szczęście, że dziecko jest żywe, bo miałam przylep błoniasty - I zdrowiutkie niemowlę mogło zejść z tego świata w momencie porodu w kilka sekund. Teraz wiem, że co mądrzejsi lekarze kierują pacjentki pod koniec ciąży na badanie przepływu krwi pępowinowej, zwłaszcza jeśli te od początku dopraszają się o komplet badań. Ale oczywiście Pani Prusak nie! Tylko "co jeszcze" - pytanie, które na każdej wizycie uświadamiało mi, że trzeba się spieszyć, bo poczekalnia pełna, i kolejna stówka w łapkę.

• 5

Co tu dużo mowić...lekarz wzorowy ,ktoś napisał bezinteresowny...no nie wiem z tym ciężko się zgodzic ,bo wiadomo, że jak jedna Pani będzie zadowolona to poleci drugiej ,trzeciej. W razie ciąży pacjentka wiąże się z Panią dr na 9 msc. Także niemało płacimy ale ja przynajmniej wiem za co. Na oddziale gdzie inne kobiety również chodziły prywatnie do gin.żaden nie przyszedł zapytać co tam słychać czy sprawdzić stan zdrowia, a Pani dr Prusak tak. Jest przejęta pacjentką i zaangażowana. Dlatego patrząc z perspektywy dwóch ciąż prowadzonych przez Panią dr szczerze polecam!

• 5

Lekarz godny polecenia...szczerze polecam:)

• 4

Chodzę do pani doktor od niedawna i zgadzam się z .opiniami po wyżej.Staramy sie z mezem o kolejne dziecko i mam nadzieje ze nam się uda.

• 5

Kolejki są duże ale warto czekać!Jej podejście do pacjentki,jest niesamowite,godne uznania... w Zakopanem jest zdecydowanie najlepszym lekarzem,chodze do Niej od 7 lat,prowadziła moją ciążę i kiedy pojawiał się jakiś problem,zajmowała się mną wzorowo.Mogłam dzwonić o każdej porze,zawsze miła i bardzo życzliwa.Naprawde POLECAM!

• 5

Polecam!!! Bardzo kompetętna lekarka. Prowadziła moją operacje w zeszłym roku,a teraz prowadzi moją ciąże.

• 5

Bardzo dobra lekarka. Prowadziła moja ciążę. Dużo tumaczy, ma czas dla pacjetki. Pamieta chorobę i samą pacjętkę. Polecam.

• 5

Polecam. Kompetentna i „bezinteresowna” Nie boi się podejmować trudnych przypadków. Odpowiada na wszystkie pytania dokładnie tłumaczy. Pamięta przypadek pacjentki. Poza tym jest bardzo sympatyczna i energiczna. Maria H-G

• 4

Chodziłam z pierwszą ciążą do tej Pani. Uważam że jest bardzo dobrym specjalistą. Bada bardzo dokładnie wszystko świetnie tłumaczy. Pracuje na bardzo dobrych urządzeniach, które z precyzją obsługuje. Jednak jako człowiek jest to osoba mniej zachęcająca. Usilnie nagania na porody w Nowym Targu gdzie obecnie pracuje.Stawia w złym świetle konkurencyj placówkę z Zakopanego gdzie również jest świetna kadra i wszystko w porządku. Zresztą Pani Prusak długo tam pracowała chwaląc odział położniczy. Więc jako specjalista TAK, jako człowiek NIE.

• 5

Posiada ogromna wiedze i umiejetnosci. W szpitalach w ktorych pracuje chce stworzyc jak najlepsze warunki dla rodzacych, a nie jest to latwe zadanie. Bardzo dobrze prowadzi ciaze. W przyszlosci nadal bede korzystac z jej uslug.

• 5

polecam wszystkim tego lekarza ;) prowadzi moja pierwsza ciaze i jestem w zupelnosci zadowolona z jaj uslug.

• 5

Szczerze polecam, podchodzi do pacjenta na poważnie, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszelkie pytania.

• 5

Polecam Panią Annę Prusak! Prowadziłam moją drugą ciążę. Jest kompetentna, prawdziwie zainteresowana moją osobą. Jest też "życiowa" i bardzo sympatyczna. Ma nowoczesny gabinet. Jedyny minus to, bardzo długie kolejki i brak możliwości umówienia się na konkretną godzinę.. Agnieszka M.

Gdzie przyjmuję

place 11

Sienkiewicza 3b
    Zakopane
    49,299673719,95693370 606 29 39 38

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat