Anna Rączka

Tarnowskie Góry
50,472775518,80230220 32 285 30 51

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
61 opinii

20 lat opieki Pani Doktor i tylko JEJ opieki. Polecaw wszystkim kobietą a szczególnie tym młodziutkim które pierwszy raz doświadczają tak intymnych badań i zwierzeń

Pani doktor jest najlepszą ginekolog jaka znam!!

Jest dobrym lekarzem, tylko czasami wpada w rutynę.

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże , pierwsze dziecko tylko dzięki niej pojawiło się na świecie!!! Wiele jej zawdzięczam , bardzo mi pomogła ,również przy porodzie. Jest naprawdę fajnym lekarzem , przymajmniej takie są moje odczucia. Ja szczerze polecam.

Nie polecam zawiodłam się na Pani doktor była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i jak mozna się domyslic bardzo się krepowałam.Pani doktor potraktowała mnie obcesowo, była nie miłą i zraziła mnie do jakichkolwiek kontaktów z lekarzami tej specjalności.

Chodze do pani dr. 11 lat i przy niej sie czuje nieskrępowana,o wszystkim mogę rozmawiac bez żadnego wstydu,jest super!!!

Pani doktor może i jest w porządku prywatnie ale jak widać cierpiała wtedy na "chorobę filipińską". Jeden ważny facet na to cierpi czasem i jest szanowany.

chodzę do pani doktor już 19 lat i jest super lekarzem miła uprzejma i bardzo sympatyczna osoba.Takich lekarzy jak dr Rączka powinno byc więcej.A to co się stało przy cc to każdemu się może zdażyc.

PANI DOKTROR PROWADZIŁA MOJA CIĄŻĘ I WSPANIALE SOBIE PORADZIŁA. MOJA CIĄŻA BYŁA ZAGROŻONA STAWAŁAW ZA MNĄ U SAMEGO ORDYNATORA I SI Ę SPRZECIWIAŁA ZA CO JEJ DZIĘKUJĘ. ONA WYKONYWAŁA CC Z ORDYNATOREM I WSZYSTKO BYŁO OK .PO TRZECH DNIACH WYSZŁAM Z MOIMI CÓRECZKAMI.DOKTOR N... POTRAKTOWAŁ MNIE JAK INTRUZA A ONA MI POMOGŁA.

Zamiast wypisywać tutaj bzdury na temat Pani doktor - poprzeglądajcie internet. To nie jest jedyny przypadek nacięcia dziecka podczas cc.

Pani doktor jest wspaniałym fachowcem, prowadziła 2 moje ciąze, bardzo pomogła mi przy porodzie. Trafnie i skutecznie ustawiła leczenie, dzieki czemu zaszłam w pierwszą ciąze inni lekarze nie dawali mi szans zostania matka.Ponadto Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem, dla którego nie licza się tylko pieniądze, można z nia porozmawiać na każdy temat, ma w sobie duzo dobrego jako czlowiek i lekarz.Zawsze bedzie moim lekarzem.

Ludzie co wy tu za rzeczy wypisujecie az śmiac sie chce!!! Znam sprawe b.dobrze piszecie jakby ona zabila te dziecko z premedytacja, a ono zostalo zaledwie draśniete i to sie zdaza w wielu przypadkach podczas cesarskiego ciencia, cud ze matka zyje i dzecko bo skoro reszta lekarzy nie umiala sobie poradzic z tym trudnym porodem i wzywali Pania Rączke i jej sie udalo uratowac tych pacjetow to rodzice powinni byc wdzeczni a nie odwrotnie.

Pani dr Ania prowadziła moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolono, ona uratowało moje dziecko przy porodzie, dzięki niej mam zdrowego syna. Jestem jej za to dozgonnie wdzięczna. więc skończcie pisać o niej takie brednie, bo nikt z nas nie wie jak naprawdę było. Tak życzliwych i troskliwych lekarzy jest bardzo mało.

no wlasnie!!!!!!chwalicie bo cale szczescie wam i waszym dzieciom nic sie nie stalo.to ze wszystko bylo dobrze nie znaczy ze jest super lekarzem,inny lekarz tez by sobie pewni poradzil.a fakty s atakie ze ta pani naduzywa alkoholu i wszyscy o tym wiedza!!!!od dawna glosno sie mowilo o jej sklonnosciach do kieliszka az doszlo do najgorszego.moze ona byla dobrym lekarzem ale alkohol niszczy kazdego!!!nie ważne czy lekarz,prawnik,czy hydraulik.... nie rozumiem jak mozecie ja bronic.skrzywdzila takie malensto a moglo nawet zdarzyc sie cos gorszego!!!!ciekawa jestem co byscie pisali gdyby to dotyczylo waszego dziecka???

ludzie opamietajcie sie jak mozna pisac takie rzeczy jest to osoba kpmpetetna ona uratowala moje zycie za co jestem jej dozgadnie wdzieczna kto z was jest bez winy niech rzuci kamieniem wy kobiety jestescie daremne nie wszystkie ale wiekszasć jak nie mialyscie pieniedzy nie wolala od was i nawet leki dostalyscie wiec prosze zastanowcie sie jesli bedzie mosiala poniesc konsekwencje napewno poniesie jest czlowiekiam honoru i bardzo dobrym lekarzem i fachowcem takich jak dr ania jest bardzo malo wiec zastanowcie sie prosze

Wspaniały lekarz. Chodzę do Pani dr od prawie 19 lat i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa na jej temat.

Mam ogromną prośbę ma ktoś numer telefonu do pani doktor ponieważ na Zagórskiej wisi kartka nie czynne z powodu choroby a bardzo mi zależy na kontakcie z nią. Też prowadziła moja ciąże i jestem bardzo zadowolona.Dziękuję za numer.

Pani doktor Anna Rączka prowadziła od początku do końca moje dwie ciąże. Zarówno przy jednej i drugiej ciąży wystąpiły poważne komplikacje. Dzięki niej moje dzieci żyją i są zdrowe! Dzisiaj mają 8 i 4 lata. Za jej podejście do pacjenta oraz fachowość chylę czoła !!!

Lecze sie u Pani Doktor dobre pare lat,rodzilam dziecko w jej obecnosci ,nie mam zadnych zastrzezen,wrecz przeciwnie jest uprzejma ,w czasie wizyty potrafi tak rozluznic sytuacje,wszystko o co pytam dokladnie tlumaczy.

Może i jest dobrym fachowcem, a może, miała zawsze tyle szczęścia, że do tej pory nikomu nic nie zrobiła, ale jak to mówią wszystko do czasu. Tylko przykre jest to, że niewinne dziecko musiało za to zapłacić i ile przez nią wycierpiała ta rodzina. Leżałam tam wtedy, po porodzie, dużo słyszałam i widziałam, po jej zachowaniu od razu szło się domyśleć, że jest nietrzeźwa. Piła, to miała siedzieć na tyłku, w domu, a nie do pracy się wybierać i to nie raz w takim stanie. Nie rozumiem, dlaczego ludzie piszą głupoty typu „wszyscy popełniamy błędy” ale, nie wszyscy są lekarzami, ta kobieta ma ratować ludzkie życie i to podwójne bo matki i dziecka. A gdyby tak, zamiast policzka przecięła tętnice, to co wtedy? zanim by zareagowała, to było by za późno. Ludzie opamiętajcie się, gdyby to wam się takie coś przydarzyło, to na pewno, nie pisalibyście na nią w samych superlatywach. Ta kobieta, powinna stracić prawa do wykonywania zawodu i to do końca swoich dni. Żeby już nie miała okazji, nikomu wyrządzić takiej krzywdy. Nie rozumiem też, postępowania całego personelu szpitalnego, jak przez tyle lat mogli kryć jej chorobę i przyzwalali na prowadzenie zabiegów. Przecież przy cięciu, asystują jeszcze inni lekarze i zapewne pielęgniarki i nikt nie wyczuł od niej alkoholu. To po prostu jest śmieszne, jak dla mnie, bo peszcież ktoś, kto nie pije to od razu to wyczuje.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Ludzie którzy piszą brednie pod adresem pani doktor,zapewne znacie to powiedzenie.Przemyślcie je sobie.

Wspaniała lekarka, rodziłam u niej jakieś 4 miesiace temu przez cesarskie cięcie, mimo komplikacji znakomicie sobie poradziła. Z takim podejściem do pracy, żetelnością i profesionalna poradą powinna zostać ordynatorem tego odziału. Wszystkim polecam Panią Doktor.

Dobry lekarz. Prowadziła moje dwie ciąże i nie mam do niej zastrzeżeń. Poza tym jest to pierwszy lekarz z którym mogłam otwarcie, bez skrępowania porozmawiać i zaczerpnąć porady.

KOBIETY OPANUJCIE SIĘ,JAK MOŻNA TAKIE IDIOTYZMY WYPISYWAĆ POD ADRESEM LEKARZA ,KTÓRY NIEGDYŚ ZAJMOWAŁ SIĘ WAMI?????WYPISUJECIE TAKIE GŁUPOTY,ŻE AŻ STRACH TO CZYTAĆ..MYŚLĘ ,ŻE ZAZDROŚĆ KOLE W OCZY..WIE,WIEM ,TEN FAKT KTÓRY MIAŁ MIEJSCE ..NIE STAWIA DR W NAJLEPSZYM ŚWIETLE..ALE...KAŻDY JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM..CZY TEN FAKT ,KTÓRY MIAŁ MIEJSCE,ODBIJE SIĘ NEGATYWNIE NA WASZYM LECZENIU I DIAGNOZOWANIU PRZEZ DR?JEŻELI NIE TO ZAPISZCIE SIĘ DO NIEJ NA WIZYTĘ ,TAK JAK DAWNIEJ..PRZYJMUJE M .IN W GABINECIE W STRZYBNICY..NIE ZOSTAWIAJCIE JEJ W POTRZEBIE..POŁOŻNA

Leczę się u niej już 3 lata, prowadziła moją ciążę. Miałam ciężki poród, a pani doktor uratowała moje dziecko bo utknęło w kanale. To nieuczciwe wystawiać komuś opinie na podstawie artykułów z gazety bądź internetu lub z historii znajomych.

Dzięki Pani Doktor urodziłam zdrowego syna! Po latach uratowała mi jajnik podczas usunięcia guza. Jest cudownym człowiekiem i fachowym lekarzem! Dziękuję Pani Doktor - Jola

WSPANIAŁA W 100% ABY takich lekarzy było więcej

Chodzę do niej od 4 lat, moja mama dłużej. Bywałam u różnych lekarzy, ale lekarstwa które ona mi przepisywała zawsze działały i do tego były tanie. Jest bezpośrednia i na luzie, dzięki czemu nie ma skrępowania. Badanie przeprowadza bardzo delikatnie. Nigdy nie była przy mnie wulgarna ani nie czuć było alkoholu. Od mamy wiem, że miała problemy osobiste przez co wpadła w depresja i lubiła sobie wypić (ale zawsze w gabinecie była trzeźwa). Odnośnie całej tej sytuacja... nawet na trzeźwo zdarza się lekarzom zranić noworodka a niecały promil to przy jej posturze jest jedno piwo. Czy wy wszyscy po piwie jesteście tak pijani, że ledwo stoicie na nogach? I nigdy nie wsiedliście za kółko po piwie? Nigdy nie poszliście do pracy na kacu (wtedy też miewa się promile)? Więc oby wam te aureole nie pospadały z głów!

PANI DOKTOR ANNA RĄCZKA JEST SUPER LEKARZEM PROWADZIŁA DWIE MOJE CIĄŻE JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM POLECAM JĄ KAŻDEMU JEST POPROSTU SUPER

Odbierała poród ze skalpelem w ręku PO PIJAKU. O mało nie zabiła dziecka.

Bardzo fajna i sympatyczna Pani Doktor. Prowadziła moje dwie ciąże i wszystko było ok

Znam panią Anne Rączke od 20 lat i jest to osoba o wspaniałym sercu , może to co się przytrafiło nie pokazuje ja w najlepszym świetle ale jakby połowa ludzi była taka jak ona ten świat byłby o wiele lepszy mam nadzieje że ta sprawa szybko się wyjaśni i pani doktor wróci do pracy ,wszyscy popełniamy błędy ale najlepiej ocenia się innych a najwięcej mają do powiedzenia ci którzy ja nie znają

Pani doktor Rączka prowadziła moje trzy ciąże ,a moje najstarsze dziecko ma w tej chwili 21 lat i mam dobre zdanie o Niej jest dobrym fachowcem !!I mogę polecić Ją znajomym z czystym sumieniem!

Polecam panią doktor 100%Ma podejście do pacjenta,idzie z Nią o wszystkim porozmawiać i mam nadzieje ze dalej będę do niej chodzić bo spodziewam się drugiego dziecka i nie chce zmieniać lekarza bo mam do pani Rączki zaufanie.

przez ta panią moja ciocia otarła się o śmierć, ta kobieta stwierdziła , że 5 cm guz to nic takiego a na mammografi nic nie widać, chociaż wiedziała, że moja rodzina jest genetycznie obciążona rakiem piersi(moja mama miała amputowaną pierś w wieku 36 lat), za to stwierdziła, że dziwi się, że ja jeszcze nie mam raka- miałam wtedy 20 lat i przestraszyłam się nie na żarty, jak sądzę plotki o jej pijaństwie są prawdziwe

Do dr. Rączki chodzę juz od 7 lat. Zawsze była miła, uprzejma, wzbudzała zaufanie. Prowadziła całą moją ciążę bez zastrzeżeń a sama wizyta u Niej w okresie ciąży była przyjemności. Raz nawet z wrażenia zapomniałam jej zapłacić, chciałam uregulować na kolejnej wizycie ale nie przyęła pieniędzy. Poród, mimo ogromnego bólu wspominam miło, Pani doktor co chwile przychodziła mnie badać, podnosiła na duchu, starała się rozluźnić napiętą atmosferę, nawet mojego męża postawiła na nogi jak zaczął się wahać czy być przy porodzie. To co zrobiła, rzeczywiście nie powinno się stać :( mogło dojść do tragedii, aczkolwiek mam nadzieję że wszystko się szybko wyjaśni i że wróci do swojej profesji, w czym była wg mnie fachowcem.

to bardzo dobry lekarz, jestem już kilka lat pacjentkom pani doktor i nie mam Jej nic do zarzucenia. Zawsze miła, uprzejma, na każdy telefon przyjeżdża do szpitala i podobnie było w tym feralnym dniu, została wezwana do szpitala, chciała dobrze! radzę wszystkim tym którzy Jej nie znają od powstrzymania się od głupich komentarzy!!!!

Pani doktor wykonała u mnie fachowo cesarskie cięcie, była miła, delikatna przy badaniach i umiała rozładować napięcie podczas operacji. Wspominam ją miło. Wypowiedzi osób, które nie były jej pacjentkami, a które ją krytykują są nie na miejscu (bo ktoś coś powiedział...)

Chodziłam do pani doktor siedem lat temu, prywatnie, Już nie piszę o jej zachowaniu, bo szkoda czasu. W każdym razie ponad miesiąc leczyła mnie z "zapalenia" jajników. Wobec braków efektów jej terapii poszłam na wizytę do innego lekarza, który oznajmił mi, że jestem w 9 tygodniu ciąży! Nie wiem jak można tak pomylić "schorzenia". Do końca ciąży nie spalam po nocach w obawie, czy tabletki i zastrzyki zaaplikowane przez doktorkę nie zaszkodzą dziecku. W każdym razie nie polecam tej lekarki nawet najgorszemu wrogowi.

Pani doktor prowadziła mi dwie ciąże i przy każdym porodzie była ze mną , miło wspominam ten czas.

no i sie doigrala i bardzo dobrze, bo wkoncu mogloby sie stac cos jeszcze gorszego, chociaz i tak szkoda maluszka..

Pani doktor Rączka to kobieta nieobliczalna, w mojej obecności podczas wizyty w jej prywatnym gabinecie w Strzybnicy, paliła przy mnie papierosa papierosa. Jednak najgorsze stało się to że przez kilka lat próbowała mnie leczyć coraz to nowymi tabletkami, bez żadnych specjalistycznych badań. Skończyło się to tym iż cudowna pani doktor przepisała mi lek "cudo" i o mały włos nie wysłała mnie "na tamten świat".

W końcu "przyszła kryska na matyska". Sama u niej nie korzystałam z porad, ale kiedyś byłam w "TRÓJCE" na oddziale gin./poł. przez tydzień jako pacjentka i od kobiet, które na oddziale były usłyszałam tyle złych rzeczy o tej lekarce, że dziwiłam się, że jeszcze nikt na nią skargi nie złożył. Teraz sama się załatwiła, niestety kosztem biednego maleństwa, które zostało pocięte. Następnym razem ludzie reagujcie od razu, a nie czekajcie do tak tragicznego wydarzenia! To i tak dobrze, że się coś gorszego nie wydarzyło!!!

tym lekarzom już całkiem odbija, poród z promilem we krwi, swoją drogą, trzeba mieć niezłą wprawę w piciu, żeby sie przy stole operacyjnym trzymać na nogach. Tylko podziwiać!!! Dostanie zawiasy, ale przynajmniej jako lekarz jest skończona, bo kto pójdzie do lekarki, która odbiera dzieci po pijaku, nikt! Co innego pracowac i się leczyć, ale tak to szkoda słów.

Odbierała poród pod wpływem alkoholu :/

polecam lekarke bardzo dobra,rozmawia z spacjentem o jego problemie co ma duze znaczenie, zawsze mozna liczyc na lekarke, miła , uprzejma.

jak byłam w ciąży szybko zdecydowałam się zmienić lekarza. Pani doktor była nie miła i nie kulturalna!!zamiast naturalnych witamin kazała mi zażywać tabletki!!Nie polecam nikomu takiego lekarza

Pani doktor lubi palić i pić to opowiada o stanie ciąży osobom postronnym i udostępnia dokumenty. nie polecam

byłam u tej pani kilka razy i podczas pierwszej wizyty wykryła u mnie nadżerkę nie wytłumaczyła mi, o co w tym w ogóle chodzi tylko jak zapytałam, to w nie miły sposób odpowiedziała i jeszcze zakpiła.. Nie zwracała się do mnie przez pani, a rozmowie ze mną kończyła już na korytarzu w obecności innych pacjentek. Przyznam, że zdarzało jej sie być miłą, ale o pieniądze się upomina. Nigdy alkoholu od niej nie czułam.

źle wspominam tą panią w czasie porodu. nie dość że nacina do odbytu to popędza pytaniami : "jak długo będziesz jeszcze rodzić".jak przyjechałam do szpitala a dowiedziałam się że ona ma dyżur chciałam uciekać! w dodatku z tego co słyszałam lubi sobie drinknąć

JEST SWIETNYM FACHOWCEM,LECZE SIE OD LAT I JEST OK

jest super ginekologiem warto do niej pójść jest otwarta i równa babeczka pozdrawiam

polecam, jest wspaniałym lekarzem, zyczliwa fachowa

polecam, jest wspaniałym lekarzem, godnym zaufania i pełna profesjonalizmu.

Rzeczowo i konkretnie podchodzi do pacjentki,w zupełności i wystarczająco zajmuje sie położnicą...POLECAM

Bardzo miła i kompetentna pani doktór. Nie mam powodów do narzekań. Jak dla mnie jest bardzo w porządku.

Jest b.dobrym lekarzem.Miła i uprzejma.Nigdy nie słyszałam głupich uwag z jej strony.Chodziłam do niej i prywatnie i państwowo.W czasie ciązy usg miałam robione w prywatnym gabinecie,ponieważ tak było wygodniej i nigdy niechciała kasy.Polecam poniważ fachowo podchodzi do pacjentki i jest bardzo delikatna przy badaniu.

Miałam ciąże zagrożoną, do dr Rączki chodziłam tylko z NFZ- za nic nie płaciłam, a opieke miałam bardzo dobrą! Ostatni miesiąc spędziłam w szpitalu na podtrzymaniu, na koniec cc, dr Rączka zajmowała się mną jak córką. Ps. Nie dałam koperty.

polecam jest bardzo konkretnym lekarzem,uprzejmym,pomocnym.Nie jest lekarzem który liczy się tylko z pieniędzmi.Czuje się u niej swobodnie i nie jestem niczym zawsztydzona czy skrępowana.

Sama nie bylam nigdy u tej Pani, ale moja przyjaciolka byla i ocenia ta osobe niekorzystnie.. Wulgarna, niemila dla pacjentow.. przyjaciolka poronila i z ust Pani doktor uslyszala- a po co ci w tym wieku bachor:/

Niestety pani dr Rączka jest osobą nie dość, że jako lekarz niefachową, ale zwyczajnie wulgarną, na oddziale szuka jedynie plotek, pączków i ...kopert...NIE POLECAM ŻADNEJ DZIEWCZYNIE!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny