Anna Smida

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
37 opinii

Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc. Spokój, cierpliwość i szczera dobroć. To dostałam od Pani doktor. Dziękuję raz jeszcze za pomoc zarówno w gabinecie jak i szpitalu. Agata K.

Witam, Chciałabym zapytac Kiedy przyjmuje Dr Smida na Krakowskiej 15? Czy ktos moze wie? kiedy i w jakich godzinach

Czy ktoś się orientuje gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor w ramach nfz ? Bo dzwoniłam na Sowińskiego i tam już nie przyjmuje, pozdrawiam

Jak przyjmuje Pani doktor na Sowińskiego?

Pani doktor to najlepsza lekarka jaką znam - cierpliwa, profesjonalna, z niezwykle ciepłym sposobem bycia. Indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, poświęcając maksimum uwagi. Pani dr prowadziła nas przez cały okres ciąży. Tak się złożyło że rodziłam w jej obecności i to w dużej mierze dzięki jej pomocy poród stał się dla mnie najpiękniejszym wydarzeniem w życiu. Czułam się bardzo bezpiecznie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć pani doktor jest aniołem czuwającym nad dobrem swoich pacjentów i tych dużych i tych malutkich. Polecam wszystkim przyszłym mamusiom.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz potrafi zająć się pacjentem POLECAM TEGO LEKARZA

bardzo polecam Panią Doktor... w trakcie ciąży, która nie przebiegała prawidłowo pozwoliła mi cały czas czuć się bezpiecznie,mogłam liczyć na jej radę nawet poza godzinami dyżurowania.Również na oddziale miała czas i odpowiadała na wszystke moje i nie tylko bo również innych pacjentek pytania.Dziękuję Pani Doktor.

nAJLEPSZY LEKARZ W TARNOWIE. ZAWSZE POŚWIĘCA SWÓJ CZAS PACJENTOM INDYWIDUALNIE DO ICH POTRZEB, W WYNIKU RÓŻNYCH KOMPLIKACJI PODCZAS CIĄŻY PRZYJMOWAŁA MNIE DO GABINETU BEZ WSTĘPNEGO ZAPISYWANIA. W POCZEKALNI DOŚĆ DŁUGO CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ ALE WARTO BO W RAZIE JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI WSZYSTKO WYTŁUMACZY TAK PO LUDZKU. TROSKLIWA, JEŻELI TRZYMASZ SIĘ TEGO CO ZALECA CIĄŻA DOTRWA DO KOŃCA. USG KOSZTUJE 40ZŁ.

Witam panie:) ja chodziłam do doktor Smidy jeszcze w starym szpitalu i teraz właśnie chciałabym znowu zacząc do niej chodzić bo p[rowadziła moją pierwszą ciążę i lepszego lekarza napewno nie znajdę,tylko dzwonię na ten numer na krakowskiej już drugi dzień i nikt nie odbiera ,mógłby mi ktos podac numer do pani doktor Smidy? może być nr do gabinetu na ul.Sowińskiego byłabym bardzo wdzieczna.

jestem zadowolona oprocz jednej rzeczy, kiedy trafilam do szpitala bo zaczal sie porod, pani doktor smida (chodzilam cala ciaze do niej) ktora mnie przyjmowala do szpitala zamiast od razu skierowac mnie na sale operacyjna i zrobic cesarke bo mialam zatrucie ciazowe i cisnienie 160/110 kazala czekac, a na drugi dzien i tak mi zrobili ciecie, tylko po co czekali? lezalam 36 godzin bez wod plodowych

bardzo dobry lekarz. Miła i uprzejma. Poświęca odpowiednią ilość czasu na każdą pacjętkę. Zdecydowanie polecam jaką lekarza prowadzącego ciążę.

Pani doktor jest lekarzem wspaniałym, kompetentnym, budzącym zaufanie. Jestem zachwycona wizytą, teraz wiem do kogo zawsze mogę się udać :)

Rewelacyjna lekarka. Prowadziła mi drugą ciążę i była bardzo zadowolona. Ciąża zagrożona była i Pani doktor świetnie dba o pacjentkę. Polecam z czystym sumieniem! Dba zarówno o swoje jak i nie swoje pacjentki :)

Zdecydowanie mogę polecić Tego lekarza każdej kobiecie a zwłaszcza ciężarnej. Pani doktor jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, zawsze odpowie na każde zadane pytanie, kompetentna, bardzo dobrze tłumaczy. Po prostu jednym słowem wspaniała!! Żałuje tylko że od początku ciąży nie chodziłam do niej.

Zdecydowanie polecam Panią doktor Smidę wszytskim kobietom w tarnowie. Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Przede wszytskim polecam kobietom w ciąży, które mają problem z wybraniem lekarza prowadzącego, co jest niesłychanie ważne!!! Wizyta albo prywatnie w gabinecie na krakowskiej lub w ramach NFZ w poradni przyszpitalnej. ja chodziłam prywatnie z moimi bliźniakami...koszt wizyty tylko 60 z: za każdym razem dokłany wywiad badanie fizykalne, usg, badanie ginekologiczne. W niedziele zgłaszam się nas oddział i w poniedziałek razem z Panią doktor przywitamy na tym świecie moje Maluchy... Jedyny lekarz który poświeca pacjentce bardzo duzo czasu...oczywiście jak się siedzi na korytarzu i czeka w kolejce to jest to denerwujace ze kobiety siedza w gabinecie długo....ale każda z nas oczekuje od lekarza poświeconeg czasu...a Pni doktor zdecydowanie poswieca go każdej pacjentce bez wyjatku. Dodatkowo opanowana, usmiechnięta....Jednym słwem extra!!!

Najlepszy lekarz w Tarnowie!! Kompetentna, rzetelna, do pacjentki podchodzi indywidualnie, a co ważne nie zdziera kasy!! Interesuje się swoimi pacjentkami, zawsze doradzi, odwiedza pacjentki po porodzie i ma świetne poczucie humoru :)

Super kontakt z lekarka!Jest ok!Ja jestem zadowolana:-)Polecam:-)

Bardzo kompetentna, a do tego uprzejma, miła i skora do pomocy. Polecam wszystkim, szczególnie tym co idą po raz pierwszy.

Jestem z Pani doktor Smidy bardzo zadowolona i polecam Ja innym naprawde super lekarz;-)

NAJLEPSZA!!!! POPROSTU NAJLEPSZA!!!Pani doktor wszystko bardzo dokładnie tłumaczy a co najważniejsze ma niesamowicie pozytywne podejście do pacjentek i szczery uśmiech co powoduje bardzo przyjazna atmosfere i sprawia że wizyta u ginekologa nie jest wcale taka straszna :)

polecam lekarza w 100%. Byłam u wielu już ginekologów i teraz chodzę do Pani Smidy od pewnego czasu. Za każdym razem wizyta jest profesjonalna.Najlepszy lekarz w Tarnowie.

naprawde swietka lekarka! polecila mi ja moja mama,teraz ja polecam ja innym:) chodzilam do niej na sowinskiego w ramach NFZ, potem, gdy zaszlam w ciaze chodzilam do niej prywatnie, bo prywatnie od razu robi usg-za kazdym razem, czy to na NFZ, czy pywatnie, Pani Doktor starannie tlumaczyla mi sposob leczenia i czulam sie tak jakbym byla jej jedyna pacjentka:D to dzieki niej mam mala pchelke, ktora jest moim calym zyciem, bo mialam problemy podczas ciazy..byla przy mnie przy porodzie i nie wziela za to ani zlotowki. Jest kompetentna,i na pewno podczas kolejnej ciazy tez bede do niej chodzic:) dziewczyny, jesli szukacie porzadnego lekarza, to leczcie sie u dr Smidy:)

Super Super i jeszcze raz super. Pani Doktor prowadziła moją ciążę rok temu i wszystko przebiegło bez zarzutów. Teraz prowadzi ciążę mojej koleżanki, której ją poleciłam i też jest w 100% zadowolona.

miła,sympatyczna pani doktor która stara się wszystko zrozumiale wytłumaczyć!

Lekarz z powołania- nie ulega wątpliwości!!!

Bardzo dobry lekarz i fajna kobieta. Polecam z całego serca

Bardzo sympatyczna, rzetelna i kompetentna Pani Doktor. Przeprowadza dokładny wywiad, wyczerpująco odpowiada na pytania, robi szczegółowe usg, poświęca pacjentce wystarczająco dużo czasu - szczerze polecam!

Witam! Chodzę do pani doktor z moją pierwszą ciążą. Ciężko było mi znaleźć kontakt do pani doktor, adres i telefon podany na tej stronce jest właściwy. Jeśli chodzi o opinie to potwierdzam, że jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Na pewno poleciłabym ją komuś kto pierwszy raz wybiera się do ginekologa. Delikatna, ale konkretna!

jestem bardzo zadowolona że znalazłam w końcu lekarza z prawdziwego zdarzenia,miła,kompetentna,duży plus że w gabinecie można sobie zrobić usg ,na pewno polece innym znajomym

W 100% mogę polecić Panią doktor.Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa,i jestem bardzo zadowolona, udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania rozwiała wszelkie wątpliwości,zleciła szereg badań w kierunku planowej w przyszłości ciąży.Jest miła uśmiechnięta, ma wspaniałe podejście do pacjenta.Koszt wizyty prywatnej to 60 zł

to Wspaniała pani doktor z powołania z progu wita uśmiechem zawsze pomocna człowiek czuje sie swobodnie i bez skrepowania . POLECAM !!!!!!!!!!!

często dobrego Lekarza rozpoznać po sposobie przekazywania złych informacji. Bez wątpienia jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Jak najbardziej polecam Panią dr Annę Smida. Jest naprawdę dobrym fachowcem i jest badzo sympatyczna.

Pani doktor Smida jest relwelacyjna!!!!! Miła, uprzejma, kompetentna! Polecam!!!!

Jestem zachwyconą tą lekarką. Poświęciła dużo czasu na omówienie mi różnych opcji leczenia. Wydaje się być kompetentna. Jest bardzo sympatyczną osobą z dużym doświadczeniem merytorycznym. Polecam:)

Polecam w 1000%.Chodze do tej lekarki od kilku lat i nigdy sie nie zawiodlam.

Kompetentna,nie straszy,wytłumaczy dokładnie o co chodzi w chorobie i na czym polagać będzie leczenie.Wzbudza zaufanie.Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny