lekarz Anna Smida

DANUSIA

01.08.2016

SUPER LEKARZ PROFESJONALISTA. RODZIŁAM DRUGIE DZIECKO W TUCHOWIE , OBOK PANI DRUGA , PANI DOKTOR MIAŁA W MIĘDZY CZASIE C.C. I PRZY KAŻDEJ Z NAS BYŁA. POMIMO PRYWATNYCH WIZYT OBOJĘTNIE CZY TO BYŁA GODZINA PORANNA CZY WIECZORNA PRZYJMOWAŁA KAŻDĄ PACJENTKĘ Z UŚMIECHEM I PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM . WIĘCCCEJ TAKICH LEKARZY W TARNOWIE

MB

21.05.2015

Witam, bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec, godny polecenia.......jedno tylko mnie zirytowało :-( mam 1,5 miesiąca do porodu a Pani doktor mnie informuje o zmianie szpitala!!!!Będzie od czerwca pracować w Tuchowie, odchodzi ze Szczeklika.... i gdzie teraz rodzić????

Agata

26.11.2014

Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc. Spokój, cierpliwość i szczera dobroć. To dostałam od Pani doktor. Dziękuję raz jeszcze za pomoc zarówno w gabinecie jak i szpitalu. Agata K.

Paulina

11.03.2014

Witam, Chciałabym zapytac Kiedy przyjmuje Dr Smida na Krakowskiej 15? Czy ktos moze wie? kiedy i w jakich godzinach

Marzena

26.12.2013

Czy ktoś się orientuje gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor w ramach nfz ? Bo dzwoniłam na Sowińskiego i tam już nie przyjmuje, pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnów"?

Piotr Janosz

NZOZ " EUROMED" Marta Janosz