Anna Szymoniak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
11 opinii

Otrzymałam od pani doktor kompleksową i skuteczną pomoc w najgorszym okresie mojego życia. A także ludzkie zrozumienie.

Odnoszę wrażenie ,że dla zmyłki ,p.Szymoniak sama czasami się opiniuje :) Cóż...starałem się długo zrozumieć dlaczego ta pani postępuje tak a nie inaczej.
Ona nie raczyła w żaden sposób usprawiedliwić swojego wobec mnie postępowania. Uważa się widać za nietykalną i nikomu nie musi się tłumaczyć z wlasnego widzi mi się.
Może Ameryki nie odkryję ,jak stwierdzę,że p.Szymoniak zachowuje się w ten podły sposób tylko z jednego powodu :ona pracując w ZUS jako orzecznik , musi zachowywać się jak ostatnia szuja bo tego wymaga od niej „niepisany” styl orzekania zus-owskiego.
Tyle,że jak widać na moim przykładzie ,znaleźli się wcześniej, przed p.Szymoniak orzecznicy,którzy zgodnie z etyką lekarską uznawali moje prawo do zasiłku wypadkowego jak i świadczenia rechabilitacyjnego.
Nie mogę zatem twierdzić ,że każdy lekarz orzecznik ZUS to szuja ale twierdzę ,że większość , w tym p. Szymoniak do tego grona się zalicza.
Gdyby nie ZUS,ta pani nie zarobiłaby na suchy chleb.
A w ZUS-ie ,za nasze (ubezpieczonych)pieniądze taki darmozjad może się wyżywić i ,co gorsza,wyżywać nad upodlonym tłumem petentów tej złodziejskiej instytucji.
Będąc poszkodowanym w wypadku przy pracy, od bez mała trzech lat nie odzyskałem zdolności do pracy w zawodzie jaki wykonywałem w dniu wypadku. ZUS przeprowadzil postępowanie wypadkowe i zatwierdził prawomocną decyzją cały szereg urazów jakich doznałem w przedmiotowym wypadku,m.in. uraz głowy ze wstrząśnieniem mózgu,uraz kręgosłupa szyjnego,zespoły korzeniowe,PTSD,brachialgię na tle urazowym ,itp.
ZUS płacił mi za bez mała dwa lata niezdolności do pracy 100 % zasiłek wypadkowy i 100% świadczenie rehabilitacyjne.
A gdy zwróciłem się do ZUS,zgodnie z pouczeniem jakie zamieszczono w w/w decyzji ,o jednorazowe odszkodowanie z tytulu wypadku przy pracy, orzecznik ZUS ,p. dr Anna Szymoniak stwierdziła ,że mam 0,00 % uszczerbek na zdrowiu.(!!!)
Warto dodać ,że wtedy gdy p. Szymoniak twierdziła,że nie mam uszczerbku na zdrowiu psychicznym,inny specjalista psychiatra ocenił ten uszczerbek (tylko z powodu urazów psychicznych) na 20% opierając powyższe na tabeli jaką powinny się posługiwać firmy ubezpieczeniowe w sprawach odszkodowań z tytułu o.c.
Wg tabeli ministerialnej z 2002 r. ,już przed sądem ,dwóch biegłych sądowych psychiatrów niezależnie od siebie ten uszczerbek ustaliło w max. wysokości 10 %.(tyle pozwala ta ministerialna tabela).
Żeby było jeszcze ciekawiej p. Szymoniak jako orzecznik ZUS a nie będąc przecież specjalistą w dziedzinie ortopedii,orzekała także o innych moich urazach ,jak np. uraz skrętny kręgosłupa szyjnego i nie dostrzegła konieczności przyznania mi choćby 0,5 % za urazy jakie inni orzecznicy ,ci nie powiązani z ZUS, szacują na ok. 50% wg tabeli ustawowej z 18 grudnia 2002 r.

W świetle powyższego, proszę unikać tej pani w sprawach leczniczych ale i przede wszystkim orzeczniczych.To jest osoba pozbawiona kręgosłupa moralnego i za nic ma traumę czy ból jaki towarzyszy osobom poszkodowanym przez wypadek bądź chorobę .
To co ZUS robi z nami przy pomocy takich kreatur woła o pomstę do nieba.

Ale na szczęście,mam nadzieję ,że nie tylko na pomoc Boga możemu teraz liczyć.
Podpowiadam poszkodowanym przez ZUS: od maja 2011 r. obowiązuje ustawa o odpowiedzialności funkcjonariuszy państwowych, do których te kanalie z ZUS się zaliczają.
Jeśli ZUS orzekał w Państwa sprawie z naruszeniem ustaw o ubezpieczeniach (najogólniej rzecz ujmując) to należy wystąpić na drogę sądową o odszkodowanie od Skarbu Państwa (ZUS to jednostka państwowa) a następnie prokurator będzie zmuszony egzekwować od takiej np. Szymoniak ,zwrot tego co uzyskaliśmy w odszkodowaniu.
Ja w każdym razie nie daruję tym kanaliom i zamierzam przetrzeć szlak dla innych poszkodowanych przez ZUS.

100% profesjonalizmu,bardzo dobry lekarz,z powolaniem,potrafiaca zdiagnozwac pacjenta.

Złośliwa jędza...coś jak stara sfrustrowana panna albo porzucona. Nie patrzy w oczy pacjentowi.Błędnie diagnozuje stan zdrowia. Po kilku dniach,kiedy to stwierdziła ,że jestem w pełni zdrowa- inni lekarze (troje) zgodnie stwierdzili u mnie głęboką depresję. Unikać potwora !!!

Nie poświęca odpowiednio dużo czasu,10min 100zł!!!! Nie słucha pacjenta.

aby pieniądze zdobyć, brak informacji o chorobie, jak napisano wczesniej-nieco narcystyczna osobowość, notoryczne spóźnianie się na wizyty

zlosliwa, narcystyczna osobowosc, niekompetentna, nie ma pojecia o nowoczesnych metodach leczenia, nadawalaby sie na ordynatora lecznicy dla nerwowo chorych w Star. Gdanskim.

Lekarz z powołaniem,naprawde szczerze polecam. Sympatyczna i wrażliwa osoba,która naprawde chce pomóc. Dla mnie 100% profesjonalizmu w porównaniu z innymi lekarzami.

Wreszcie poczułam, że ktoś właściwie zdiagnozował mój problem i nie zbagatelizował go. Polecam tego lekarza, wzbudza zaufanie i wydaje się być po prostu dobrym człowiekiem, który chce pomagać innym.

Poświęca dużo uwagi i czasu (co się nieczęsto zdarza w tym zawodzie), fachowe porady i kompetencja.

byłem u niej na polecenie ZUS, złośliwa, utrudniająca życie lekarz

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny