lekarzAnna Szymoniak

Psychiatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.0512345
11 opinii

• 5

Otrzymałam od pani doktor kompleksową i skuteczną pomoc w najgorszym okresie mojego życia. A także ludzkie zrozumienie.

• 1

Odnoszę wrażenie ,że dla zmyłki ,p.Szymoniak sama czasami się opiniuje :) Cóż...starałem się długo zrozumieć dlaczego ta pani postępuje tak a nie inaczej.
Ona nie raczyła w żaden sposób usprawiedliwić swojego wobec mnie postępowania. Uważa się widać za nietykalną i nikomu nie musi się tłumaczyć z wlasnego widzi mi się.
Może Ameryki nie odkryję ,jak stwierdzę,że p.Szymoniak zachowuje się w ten podły sposób tylko z jednego powodu :ona pracując w ZUS jako orzecznik , musi zachowywać się jak ostatnia szuja bo tego wymaga od niej „niepisany” styl orzekania zus-owskiego.
Tyle,że jak widać na moim przykładzie ,znaleźli się wcześniej, przed p.Szymoniak orzecznicy,którzy zgodnie z etyką lekarską uznawali moje prawo do zasiłku wypadkowego jak i świadczenia rechabilitacyjnego.
Nie mogę zatem twierdzić ,że każdy lekarz orzecznik ZUS to szuja ale twierdzę ,że większość , w tym p. Szymoniak do tego grona się zalicza.
Gdyby nie ZUS,ta pani nie zarobiłaby na suchy chleb.
A w ZUS-ie ,za nasze (ubezpieczonych)pieniądze taki darmozjad może się wyżywić i ,co gorsza,wyżywać nad upodlonym tłumem petentów tej złodziejskiej instytucji.
Będąc poszkodowanym w wypadku przy pracy, od bez mała trzech lat nie odzyskałem zdolności do pracy w zawodzie jaki wykonywałem w dniu wypadku. ZUS przeprowadzil postępowanie wypadkowe i zatwierdził prawomocną decyzją cały szereg urazów jakich doznałem w przedmiotowym wypadku,m.in. uraz głowy ze wstrząśnieniem mózgu,uraz kręgosłupa szyjnego,zespoły korzeniowe,PTSD,brachialgię na tle urazowym ,itp.
ZUS płacił mi za bez mała dwa lata niezdolności do pracy 100 % zasiłek wypadkowy i 100% świadczenie rehabilitacyjne.
A gdy zwróciłem się do ZUS,zgodnie z pouczeniem jakie zamieszczono w w/w decyzji ,o jednorazowe odszkodowanie z tytulu wypadku przy pracy, orzecznik ZUS ,p. dr Anna Szymoniak stwierdziła ,że mam 0,00 % uszczerbek na zdrowiu.(!!!)
Warto dodać ,że wtedy gdy p. Szymoniak twierdziła,że nie mam uszczerbku na zdrowiu psychicznym,inny specjalista psychiatra ocenił ten uszczerbek (tylko z powodu urazów psychicznych) na 20% opierając powyższe na tabeli jaką powinny się posługiwać firmy ubezpieczeniowe w sprawach odszkodowań z tytułu o.c.
Wg tabeli ministerialnej z 2002 r. ,już przed sądem ,dwóch biegłych sądowych psychiatrów niezależnie od siebie ten uszczerbek ustaliło w max. wysokości 10 %.(tyle pozwala ta ministerialna tabela).
Żeby było jeszcze ciekawiej p. Szymoniak jako orzecznik ZUS a nie będąc przecież specjalistą w dziedzinie ortopedii,orzekała także o innych moich urazach ,jak np. uraz skrętny kręgosłupa szyjnego i nie dostrzegła konieczności przyznania mi choćby 0,5 % za urazy jakie inni orzecznicy ,ci nie powiązani z ZUS, szacują na ok. 50% wg tabeli ustawowej z 18 grudnia 2002 r.

W świetle powyższego, proszę unikać tej pani w sprawach leczniczych ale i przede wszystkim orzeczniczych.To jest osoba pozbawiona kręgosłupa moralnego i za nic ma traumę czy ból jaki towarzyszy osobom poszkodowanym przez wypadek bądź chorobę .
To co ZUS robi z nami przy pomocy takich kreatur woła o pomstę do nieba.

Ale na szczęście,mam nadzieję ,że nie tylko na pomoc Boga możemu teraz liczyć.
Podpowiadam poszkodowanym przez ZUS: od maja 2011 r. obowiązuje ustawa o odpowiedzialności funkcjonariuszy państwowych, do których te kanalie z ZUS się zaliczają.
Jeśli ZUS orzekał w Państwa sprawie z naruszeniem ustaw o ubezpieczeniach (najogólniej rzecz ujmując) to należy wystąpić na drogę sądową o odszkodowanie od Skarbu Państwa (ZUS to jednostka państwowa) a następnie prokurator będzie zmuszony egzekwować od takiej np. Szymoniak ,zwrot tego co uzyskaliśmy w odszkodowaniu.
Ja w każdym razie nie daruję tym kanaliom i zamierzam przetrzeć szlak dla innych poszkodowanych przez ZUS.

• 5

100% profesjonalizmu,bardzo dobry lekarz,z powolaniem,potrafiaca zdiagnozwac pacjenta.

• 1

Złośliwa jędza...coś jak stara sfrustrowana panna albo porzucona. Nie patrzy w oczy pacjentowi.Błędnie diagnozuje stan zdrowia. Po kilku dniach,kiedy to stwierdziła ,że jestem w pełni zdrowa- inni lekarze (troje) zgodnie stwierdzili u mnie głęboką depresję. Unikać potwora !!!

• 3
  • 1

Nie poświęca odpowiednio dużo czasu,10min 100zł!!!! Nie słucha pacjenta.

• 4
  • 1

aby pieniądze zdobyć, brak informacji o chorobie, jak napisano wczesniej-nieco narcystyczna osobowość, notoryczne spóźnianie się na wizyty

• 3
  • 1

zlosliwa, narcystyczna osobowosc, niekompetentna, nie ma pojecia o nowoczesnych metodach leczenia, nadawalaby sie na ordynatora lecznicy dla nerwowo chorych w Star. Gdanskim.

• 5

Lekarz z powołaniem,naprawde szczerze polecam. Sympatyczna i wrażliwa osoba,która naprawde chce pomóc. Dla mnie 100% profesjonalizmu w porównaniu z innymi lekarzami.

• 4
  • 5

Wreszcie poczułam, że ktoś właściwie zdiagnozował mój problem i nie zbagatelizował go. Polecam tego lekarza, wzbudza zaufanie i wydaje się być po prostu dobrym człowiekiem, który chce pomagać innym.

• 5

Poświęca dużo uwagi i czasu (co się nieczęsto zdarza w tym zawodzie), fachowe porady i kompetencja.

• 1

byłem u niej na polecenie ZUS, złośliwa, utrudniająca życie lekarz

Gdzie przyjmuję

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat