Anna Zając

Kraków
50,064650119,9449799

Kalendarz przyjęć
Pon31.08Wt01.09Śr02.09Czw03.09Pt04.09So05.09Nd06.09
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
4.4/5
Średnia:
4.85
5 opinii

Pani Doktor jest najbardziej kompetentną i ciepłą osobą jaką miałam okazję spotkać. Rok poszukiwałam neurologa, aby pomógł mojemu 5 letniemu synkowi. Pani Doktor wyciągnęła same wisienki z tortu różnorodności opinii. Jako jedyna zdiagnozowała u mojego dziecka migreny i obecnie jesteśmy leczeni. Wspaniały kontakt z dzieckiem i rodzicami, powoduje, że czujemy się spokojni. Gorąco polecam tego lekarza!

Niezwykle wrazliwa kobieta.Szuka przyczyn i zleca wszystkie badania które sa konieczne.Jedynym minusem jest brak czasu bo chce wszystkim pomóc.Jako Człowiek - godny polecenia - jako Lekarz - świetny fachowiec. Narazie kontakt na plus.

Pani Doktor w bardzo trudnej sytuacji dziecka z placówki podjęła niezwłocznie badania, jednocześnie konsultując z innymi specjalistami. Szybkość i sprawność jej pomocy medycznej pomogła dziecku również w kontynuowaniu nauki.

Bardzo "kompatybilna" osoba, odpowiednia na swoim stanowisku, budząca zaufanie. Godna powierzenia najbliższych pod Jej opiekę. Krankl

bardzo miła pani,spokojna,wpływa kojąco.rozmawia z dzieckiem i rodzicami.nie straszy.ułatwia stresujący pobyt w szpitalu.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny