dr n. med. Anna Zając

Opinii5

Magda

03.09.2015

Pani Doktor jest najbardziej kompetentną i ciepłą osobą jaką miałam okazję spotkać. Rok poszukiwałam neurologa, aby pomógł mojemu 5 letniemu synkowi. Pani Doktor wyciągnęła same wisienki z tortu różnorodności opinii. Jako jedyna zdiagnozowała u mojego dziecka migreny i obecnie jesteśmy leczeni. Wspaniały kontakt z dzieckiem i rodzicami, powoduje, że czujemy się spokojni. Gorąco polecam tego lekarza!

szpital JP2

24.08.2013

Niezwykle wrazliwa kobieta.Szuka przyczyn i zleca wszystkie badania które sa konieczne.Jedynym minusem jest brak czasu bo chce wszystkim pomóc.Jako Człowiek - godny polecenia - jako Lekarz - świetny fachowiec. Narazie kontakt na plus.

25.10.2010

Pani Doktor w bardzo trudnej sytuacji dziecka z placówki podjęła niezwłocznie badania, jednocześnie konsultując z innymi specjalistami. Szybkość i sprawność jej pomocy medycznej pomogła dziecku również w kontynuowaniu nauki.

15.01.2010

Bardzo "kompatybilna" osoba, odpowiednia na swoim stanowisku, budząca zaufanie. Godna powierzenia najbliższych pod Jej opiekę. Krankl

31.10.2009

bardzo miła pani,spokojna,wpływa kojąco.rozmawia z dzieckiem i rodzicami.nie straszy.ułatwia stresujący pobyt w szpitalu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Kraków"?

dr
Barbara Senkowska