drAntoni Baradyn

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.6512345
9 opinii

• 2
  • 2
  • 1

Nie mam pojęcia skąd te zachwyty, może mam pecha??? Wybrałam dr Baradyna wg właśnie takiego rankingu i zawiodłam się mocno! W płatnej przychodni odczekałam czterech młodych ojców, bez kolejki, tylko po receptę ( i pewnie małą konsultację na odległość), czas leciał i weszłam pod koniec godzin przyjęć. Po zbadaniu powiedział: może rak, może złośliwy, może nie, trzeba zrobić badanie w szpitalu. Nie podejmie leczenia bez badania. Jak najszybciej, bo się wykrwawię. I tyle. Zebrał się szybciej niż ja, ubierałam się przy uchylonych drzwiach, bo był gotowy do wyjścia z gabinetu i pewnie miałam to dostrzec. Miedzy łzami próbowałam się jeszcze czegoś dopytać, ale mówiłam już do pleców. Wypisał mi skierowanie do swojego szpitala na Szterlinga. Następnego dnia stawiłam się, wg zaleceń w izbie przyjęć na badanie.... I zaczęło się. Ostatnia pacjentka została przyjęta ok.10:30 , a ja pod pustym gabinetem czekałam do 12:00! Doczekałam się badania, w trakcie którego lekarz dyżurujący krzyczał na mnie i posiniaczył mi brzuch. TAKIEGO PONIŻENIA NIE DOZNAŁAM NIGDY WCZEŚNIEJ! Krzyczący lekarz nad pacjentką na fotelu ginekologicznym? Byłam przerażona podejrzeniami nowotworu i ta sytuacja kompletnie mnie przerosła. Nigdy nie doświadczyłam także tak bolesnego badania! Nakrzyczał na mnie i dziwił się, że w tak błahej sprawie chcę być przyjęta. Pytał dlaczego akurat do tego szpitala, wymienił kilka innych, a przecież skierowanie miałam konkretnie do nich!!! Pytał, kto mi tak powiedział. Doskonale widział nazwisko Baradyn na skierowaniu. Problem zaczął się już po ostatniej pacjentce, półtorej godziny mojego oczekiwania pod pustym gabinetem to była pierwsza lekcja. Drugą było badanie. Domyślam się, że padłam ofiarą ich wewnętrznych rozgrywek. Szkoda, że dr Baradyn i Jerzyński nie potrafią zachować dystansu do swoich konfliktów i dają upust swoim emocjom wobec pacjentek. Kontakt z doktorem Baradynem uważam za moje najgorsze doświadczenie w gabinecie lekarskim. Wnioski wyciągnij sama. Życzę zdrowia!

• 5

Bardzo dobry lekarz naprawde polecam nigdy nie odmawia swoim pacjentkom ,prowadził mi dwie zagrożone ciąże i naprawde wszystko przebiegło rewalecyjnie

• 4
  • 4
  • 5

Całe badanie przebiegło bez zarzutu, świetnie tłumaczy problem, a gdy go nie ma po prostu mile uspokaja. Nie bez powodu wybrał swój zawód, bo doskonale się w tym odnajduje.

• 5

Wspaniały człowiek i świetny specjalista!polecam każdej kobiecie!

• 5

Ten lekarz jest wprost cudowny polecam go wszystkim kobietom!!!!

• 5

Super lekarz i człowiek! Najlepszy w Łodzi.

• 5

Bardzo miły i kulturalny człowiek jako lekarz jest kompetentny,rzeczowy, uprzejmy .Poświęca czas pacjętkom do skutku.

• 5

Jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem.

• 5

Lekarz Antoni Baradyn jest świetnym fachowcem,podchodzi konkretnie do każdej sprawy.Bardzo miły,uczynny...

Gdzie przyjmuję

place 11

II Szpital Miejski

ul. Sterlinga
    Łódź
    51,77747219,4688316

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat