lekarz Artur Czamański

Psychiatra

1,4
1,3

Nie polecam, liczą się tylko pieniądze a nie dobro człowieka. Zero empatii, najważniejsze pieniądze

Moja mama potrzebowała wsparcia specjalisty. Miło wspominała Pana doktora, który opiekował się nią dwa tygodnie na oddziale psychiatrycznym w Wałczu. Zapewniał, że zawsze może przyjść, kiedy tylko będzie czuła się źle. Przyszedl dzien, kiedy udala sie do Pana doktora. Zderzyła się jednak z jego drugim obliczem. Zlekceważył jej problem, potraktował zdawkowo z pretensjami, odesłał ją z receptą. Byla bardzo zawiedziona i rozzalona. Dziś moja mama już nie ma problemów.....Wniosek mam jeden. System opieki psychiatrycznej i terapii uzależnień w Polsce wymaga całkowitej zmiany, łącznie z niekompetentnymi ,specjalistami'.

Lekarz psychiatra który powinien leczyć traumy, a zamiast tego traumatyzuje i retraumatyzuje pacjenta. Lekarz psychiatra który powinien rozumieć czym jest empatia wobec drugiego człowieka, a zamiast tego traktuje go przedmiotowo. Lekarz psychiatra który powinien zachować obiektywność, a przeinacza każde słowo i zachowanie pacjenta. Brawo Panie Czamanski, brawo, profesjonalizm pierwsza klasa. Niech Pan bedzie z siebie dumny.

Nie polecam, lekceważąco podchodzi zarówno do pacjentów jak i ich bliskich. Arogancki, z takim podejściem nie nadaje się na lekarza, tak jak pisano wcześniej zachowuje się jakby pacjenci mu przeszkadzali

Lekarz nie miły nie daje dojść do słowa . Dzwonię do niego gdyż w szpitalu w którym leczono mojego syna jest kierownikiem a wypisano złą dawkę na recepcie i nie mogę nigdzie kupić leku z prośbą o zamiennik bo do poradni tez nie można się zarejestrować opryskliwy zero pomocy stwierdził że nie będzie ze mną rozmawiał odłożył słuchawkę Zdecydowanie nie polecam . Kontakt z nim marny plus rada jaką mi udzielił jak mam pomóc własnemu synowi najlepiej pomyśleć o sobie i się odwrócić , ciekawe czy własnej żonie też by tak powiedział gdyby to dotyczyło jego dziecka .

Zdecydowanie nie polecam!Pan doktor wzioł pieniądze nic go nie interesuje poza tym ,nie potrafi postawić diagnoze a ja straciłem pieniądze i nadal choruje .

Bardzo dobry rzeczowy lekarz. Szczerze polecam nie mam pojęcia skąd tak zle opinie. Oczywiście ze każdemu się nie doradzi ale ja polecam z całym sercem

Tak jak inne osoby napisały. Żaden z niego lekarz. Trafiłam do niego kiedy byłam w ataku nerwicy lękowej. Krzyczał na mnie, że po co przychodzę do lekarza jak jest koronawirus. Wtedy zakażeń w Polsce było max 20. Przepisał mi złe leki. Byłam w ciężkim szoku. Trudno mi było myśleć logicznie. Pytał się po co przychodzę jak nie rozumiem co do mnie mówi. Konsultacje i zalecenia w karcie wypełnił tak, że nawet inni lekarze nie byli w stanie przeczytać co tam napisał. Wredny smutny człowiek. Zdecydowanie przestrzegam przed pójściem do tego lekarza.

odradzam i jeszcze raz odradzam wizytę u tego lekarz. Pacjenta traktuje jako zło konieczne, jest niemiły i totalnie pozbawiony empatii.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz miał pretensje że przyszłam do niego. Zdania, które wypowiadał na dzień dobry sugerowały że mam opuścić gabinet i wybrać innego specjalistę. Przyjął mnie tylko dlatego że byłam zarejestrowana. W dokumentacji medycznej wpisał zupełnie inne słowa niż zostały powiedziane. Nie udzielił mi ŻADNEJ pomocy. Przetrzegam przed trafieniem do tego lekarza, chyba że ktoś rzeczywiście chce wylądować na drugim świecie.