Artur Kozołub

Neurolog

Wizyta na NFZ. Lekarz na pierwszej wizycie wykazał się kompletnym brakiem znajomości schorzenia nie przyznając się do tego (no ok, mogę częściowo zrozumieć). Na kolejnej i ostatniej mojej wizycie u tego pana było jeszcze gorzej. Przełożono wizytę na wcześniejszą godzinę w ostatniej chwili (ja pracuję, więc musiałam kombinować) - "bo pan doktor chce was wcześniej przyjąć". Przyszedł spóźniony 2h, nie przeprosił, przyjął w pierwszej kolejności znajomego z końca kolejki, a potem przedstawiciela medycznego. Po wejściu do gabinetu okazało się, że ani odrobinę nie uzupełnił wiedzy na temat żadkiego schorzenia, z którym nie miał do czynienia, ana które ja chooruję od 20 lat. Wizyta była żenująca.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta rzetelne badanie fizykalne farmakologiczne zaopatrzenia podczas wizyty jako jedyny lekarz usmierzyl ból Bardzo dziękuję polecam

Po zmianie leku na przypisanego przez lekarza, po miesiącu zacząłem mieć zawroty głowy godzinę po przyjęciu tabletek. Poszedłem do przychodni NFZ na wizytę, aby powiedzieć mu co się aktualnie dzieje. Pielęgniarka kazała ustawić się w kolejce. Półtorej godziny później, po wejściu do gabinetu, wyprosił mnie na zewnątrz i kazał jechać do szpitala. Nie chciał mnie nawet na minutę wysłuchać i dać jakąkolwiek radę.

Nie chciał mnie nawet na minutę wysłuchać i dać jakąkolwiek radę.

Bardzo uprzejmy lekarz. Przeprowadził dokładny wywiad, zrobił badania fizykalne. Z niczym się nie spieszył, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta, z czystym sercem polecam serdecznie.

Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy, konkretny, dobry fachowiec. Ponadto co jest rzadkością u wielu innych lekarzy wszystko wytłumaczy i wyjaśni.

JAK NA OBECNE PROBLEMY TO DOŚĆ ŁATWO DOSTAŁAM SIĘ NA WIZYTĘ BEZ PROBLEMU PO WYWIADZIE DAŁ SKIEROWANIE NA TOMOGRAF A POTEM DOKŁADNIE WYTŁUMACZYŁ DIAGNOZĘ

Zawiodłem się w jaki sposób lekarz podchodzi do pacjenta oraz jego choroby.

Zawiodłem się w jaki sposób lekarz podchodzi do pacjenta oraz jego choroby.

jest bardzo dobrym i milym lekarzem neurologiem lecze sie juz u niego kilka lat

jest bardzo dobrym i milym lekarzem neurologiem lecze sie juz u niego kilka lat

Nie znam lepszego neurologa. Konkretny, uprzejmy, wyjaśni, wytłumaczy. Jest bardzo ostrożny w stawianiu różnych hipotez, bez badań. Spełnia moje oczekiwania w 100%

Nie znam lepszego neurologa.
Konkretny, uprzejmy, wyjaśni, wytłumaczy.
Jest bardzo ostrożny w stawianiu różnych hipotez, bez badań.
Spełnia moje oczekiwania w 100%

podczas wizyty wogóle nie bada tylko przepisuje leki wizyta trwa około 5 minut na NFZ a prywatnie to kieruje swoich pacjentów do szpitala na zrobienie wszystkich badan kompleksowych za darmo i dlatego ma tak dużo pacjentów prywatnie a ty człowieku jeśli jesteś biednym to się lecz na NFZ.NA NFZ przyjmuje w godz 15-19 tak jest napisane a o godz 17.30 już go nie ma