lek. dent. Barbara Gierat-Kucharzewska

3,6

artur

15.07.2016

Bardzo słaby stomatolog, leczyłem u niej zęba mądrości, którego doradziła by leczyć kanałowo, a nie wyrywać bo, tłumaczyła - "do póki się da to trzeba leczyć"...no i kilka lat ząb wytrzymał po czym masakra była przy jego wyrywaniu... Mam żal do tej Pani bo od ...

Mam żal do tej Pani bo od innych dentystów dowiedziałem się, że zębów mądrości (dolnych) nie leczy się kanałowo. Naraziła mnie na ogromny ból i ogromne koszty związane z leczeniem a później wyrwaniem tego "leczonego" zęba.NIGDY NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ PANI!

Anna

08.11.2015

Miła, kompetentna i pewna siebie. Sądząc po dyplomach rownież merytorycznie przygotowana bardzo dobrze. Spokojnie wytlumaczyla proces leczenia, ustalila plan, poinformowala o kosztach. Konkret poparty merytoryczna wiedza. Choc niezbyt tania to jej profesjonalizm pozwala twierdzic, ze to dobrze wydane pieniądze. Nie jestem entuzjastycznie nastawiona do stomatologow a jej potrafilam zaufac, bo bije z niej pewność wykonywanych czynności. Nie gani, jest wyrozumiala, wszystko tlumaczy i nie robi nic bez konsultacji. Z tego co wyczytalam w gabinecie, jest doktorem nauk medycznych, implantologiem i szkonczyla szereg kursow.

kinga

26.05.2014

Najgorsza w Olkuszu. Ostrzegam wszystkich. Niszczy zęby nieodwracalnie. Nie pomogą już inni lekarze.

Anonim

23.02.2013

Najgorsza dentystka w Olkuszu. Poważnie uszkodziła i bezpowrotnie zniszczyła mojego zęba. Od dnia wizyty ząb boli mnie przez cały czas. Nie poradzili sobie inni dentyści ze szkodą wyrządzoną przez w/w. To był najgorszy dzień w moim życiu!

Anonim

14.02.2013

Głupi byłem, że tak długo zwlekałem z odwiedzinami dentysty. Oprócz oczekiwania - kolejka, reszta wizyty bezstresowa z planem leczenia, wyjaśnieniem i praktycznie bezbolesna. Polecam i oby wszystkie odwiedziny u lekarzy tak przebiegały.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Olkusz"?

None
ul. Nowa 13
Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
Katowice

Piłsudskiego 18a

Olkusz

artDENT s.c. Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna lek. stom. Ewa Piątek-Kopeć, lek. dent. Karolina Babiuch
Kr. Kaz. Wielkiego 60