lek. dent. Barbara Gierat-Kucharzewska

3,6

Anna

08.11.2015

Miła, kompetentna i pewna siebie. Sądząc po dyplomach rownież merytorycznie przygotowana bardzo dobrze. Spokojnie wytlumaczyla proces leczenia, ustalila plan, poinformowala o kosztach. Konkret poparty merytoryczna wiedza. Choc niezbyt tania to jej profesjonalizm pozwala twierdzic, ze to dobrze wydane pieniądze. Nie jestem entuzjastycznie nastawiona do stomatologow a jej potrafilam zaufac, bo bije z niej pewność wykonywanych czynności. Nie gani, jest wyrozumiala, wszystko tlumaczy i nie robi nic bez konsultacji. Z tego co wyczytalam w gabinecie, jest doktorem nauk medycznych, implantologiem i szkonczyla szereg kursow.

kinga

26.05.2014

Najgorsza w Olkuszu. Ostrzegam wszystkich. Niszczy zęby nieodwracalnie. Nie pomogą już inni lekarze.

23.02.2013

Najgorsza dentystka w Olkuszu. Poważnie uszkodziła i bezpowrotnie zniszczyła mojego zęba. Od dnia wizyty ząb boli mnie przez cały czas. Nie poradzili sobie inni dentyści ze szkodą wyrządzoną przez w/w. To był najgorszy dzień w moim życiu!

14.02.2013

Głupi byłem, że tak długo zwlekałem z odwiedzinami dentysty. Oprócz oczekiwania - kolejka, reszta wizyty bezstresowa z planem leczenia, wyjaśnieniem i praktycznie bezbolesna. Polecam i oby wszystkie odwiedziny u lekarzy tak przebiegały.

09.02.2013

Nie znam gorszej dentystki w Olkuszu, poniewaz poważnie i nieodwracalnie uszkodziła mojego zęba. Od dnia wizyty ząb boli mnie przez cały czas. Nie poradzili sobie inni dentyści ze szkodą wyrządzona przez w/w.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Olkusz"?

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1