lek. dent.

50,283850719,569131606654777
www.kucharzewska.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
11 opinii

Najgorsza w Olkuszu. Ostrzegam wszystkich. Niszczy zęby nieodwracalnie. Nie pomogą już inni lekarze.

Najgorsza dentystka w Olkuszu. Poważnie uszkodziła i bezpowrotnie zniszczyła mojego zęba. Od dnia wizyty ząb boli mnie przez cały czas. Nie poradzili sobie inni dentyści ze szkodą wyrządzoną przez w/w. To był najgorszy dzień w moim życiu!

Głupi byłem, że tak długo zwlekałem z odwiedzinami dentysty. Oprócz oczekiwania - kolejka, reszta wizyty bezstresowa z planem leczenia, wyjaśnieniem i praktycznie bezbolesna. Polecam i oby wszystkie odwiedziny u lekarzy tak przebiegały.

Nie znam gorszej dentystki w Olkuszu, poniewaz poważnie i nieodwracalnie uszkodziła mojego zęba. Od dnia wizyty ząb boli mnie przez cały czas. Nie poradzili sobie inni dentyści ze szkodą wyrządzona przez w/w.

Najgorsza dentystka w olkuszu. Poważnie uszkodziła i bezpowrotnie zniszczyła mojego zęba!

Po pierwsze ma serce :)Bardzo miła i poświęca duzo, czasu na wytłumaczenie i ewentualny zabieg ,koszt i metody którymi mozna uratować i leczyc zęba,Polecam w 100% obsluga w gabinecie świetna.Pozostali lekarze chcieli zęby usunąć Pani Doktor podjeła sie leczenia.

DR BARBARA GIERAT KUCHARZEWSKA PRZYJMUJE TYLKO NA RABSZTYŃSKIEJ 9 I JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM

Po skorzystaniu z usługi /protezy/ mogę szczerze polecić innym usługi u Pani doktór

polecam wszystkim i na chwilę obecną nie zmienił bym na innego doktora czy specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta , gabinet bardzo doinwestowany rtg itp.Zaznaczę jeszcze że nigdy nie lubiłem wizyt u stomatologa ale w tym gabinecie się to zmieniło,po prostu bez stresu. POLECAM

Wszystko profesjonalnie, bez bólu i strachu.100% zaufania. Polecam!

Rewelacyjna Pani doktor!!! Mieszkam obecnie w innym mieście i jest mi ciężko znaleźć stomatologa, który choć w pewnym stopniu przypominałby Panią doktor... Jej podejście, fachowość i wiedza jaką dysponuje są nieocenione!Polecam wszystkim!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny