Barbara Górecka

Oświęcim
50,032369519,23969940338425618

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
25 opinii

Polecam wszystkim kobietom :) Pani doktor bardzo miła, wzbudza zaufanie. Jest delikatna, odpowie na wszystkie pytania. 100 zł za badanie + cytologię.

PANI DOKTOR PROWADZILA MI CIĄZE PRZYSZŁAM DO NIEJ GDY MIAŁAM KRWAWIENIE W CIĄŻY INNY LEKAŻ POWIEDZIAŁ "CO SIĘ MA PORONIC TO SIE PORONI"I NIE DAJĄC MI ZADNYCH LAKOW KAZAL CZEKAC.DZIĘKI BOGU POSZLAM DO PANI GÓRECKIEJ,DAŁA MI LELI I POWIEDZIALA ŻE ZROBI CO SIE DA I UDALO SIĘ,DZIĘKI TEMU URATOWAŁA MAJEGO SYNKA MÓJ SKARB.

Polecam każdej kobiecie wizytę :) lekarka naprawdę z powołania i przede wszystkim tłumaczy wszystko dokładnie ;)

Beznadzieja. Nie robi żadnych badan hormonalnych przed przepisaniem tabletek, nie potrafi wyczuć guzków w piersiach jest opryskliwa kiedy ktoś pyta o inne metody leczenia niż podawanie tabletek hormonalnych. Nie potrafi przyznać i powiedzieć w prost że nie każdemu hormonalna antykoncepcja służy i może ją stosować.Dramat, nie polecam.

To wspaniała Pani Dotor wszystko dokladnie tłumaczy, doradza, jest miła, sympatyczna można z Nią porozmawiać na każdy temat.

jak najbardziej polecam. A czy ktoś może wie dlaczego od jakiegoś czasu nie mogę się dodzwonić do pani doktor?

Jak najbardziej polecam tą panią ginekolog!!!!!!!!!!

do tej Pani doktor chodzi moja babcia, moja mama, moje ciocie, ja, moja siostra i wszystkie jesteśmy niesamowicie zadowolone. Pani Górecka poprowadzi rozmowe, zbada, nawet usg, badanie piersi, konstulatcja, czego można chcieć więcej od lekarza. A tak miłych kobiet Jak ta Pani to ze świecą szukać!

Polecam doktor Górecką.Jest wspaniałym ginekologiem i osobą,jest moim lekarzem juz 9lat nigdy mnie nie zawiodła,każda wizyta to perfekcyjne badanie i miła rozmowa. Bardzo polecam wszystkim kobietom.Cena bardzo przystępna.

JEST PO PROSTU CUDOWNA I GODNA ZAUFANIA !!!! MAŁO JEST TAKICH LEKARZY PRAKTYCZNIE W OGÓLE !!! :)

Pani Górecka jest bardzo dobrym lekarzem wspaniałą ciepłą spokojną i miłą osobą gorąco polecam ;)

Pani Górecka jest bardzo dobrym lekarzem i polecam wizyty ponieważ nie ma lekarza ginekologa który ma tak taką wiedzę aż az trudno sie dziwić. trafiłam do niej ponieważ miałam nadżerkę.wytłumaczyła mi wszystko. ufam takim lekarzom ponieważ robią to z powołania i dobroci słuzenia innym. a ci co chodzę do to przeciwieństwo jej. polecam gorąco

Jak dobrze że są jeszcze tacy lekarze...

DOKTOR GÓRECKA JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM, I CIEPŁĄ UŚMIECHNIĘTĄ KOBIETA .PROWADZIŁA MOJE DWIE CIĄŻE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.POLECAM.!!!!!!!!!

Wspaniały kontakt z pacjentem, wyrozumiałość, delikatność w badaniach. Jej spokój nawet w trudnych sytuacjach zdrowotnych jest kojący.

naprawdę bardzo dobry lekarz i człowiek, który potrafi wczuć się w sytuację pacjętki, bardzo miła i delikatna. Życzę wszystkim takich lekarzy na swojej drodze.

Świetna lekarka, bardzo dobre podejście do pacjenta.

Jest świetna, zawsze kompetentnie podchodzi do problemu. Jest bardzo uprzejma i wzbudza duze zaufanie

Lekarka godna polecenia:-)Poświeciła odpowiednia ilość czasu na wytłumaczenie choroby i przebieg leczenia:-) Wzbudza zaufanie, można z nią szczerze pogadać:-)

Świetna lekarka, śmiało mogę ją polecić każdemu.

Gorąco polecam prowdzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

BAAAAARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR. PROWADZIŁA MOJE DWIE CIĄŻE I JESTEM NIĄ ZACHWYCONA.

Polecam Panią Górecką wszystkim kobietom. Nie powiedziałbym o niej żadnego złego słowa. Takich lekarzy powinno byc więcej. Zresztą terminy wizyt świadczą o tym jak dobry jest lekarz.

Dla mnie dr Górecka jest matrycą lekarza, jestem potrójną matką, wszystkie ciąże prowadzone przez p. Górecką, to dla mnie osoba, o której po prostu ciepło myślę, starsza córka ma na drugie imię Barbara na cześć pani doktor, dzięki jej przytomności umysłu dziecko owinięte pępowiną bezpiecznie bez uszczerbku na zdrowiu przyszło na świat. Pani doktor rozumie kobiety, kocha dzieci i w swej specjalizacji jest przez to po prostu idealna. Polecam!

Pani Doktor prowadziła ciążę moją i kilku moich znajomych. Wszystko było dobrze od początku do końca, a gdy zaczęło nas coś niepokoić, Pani Doktor częściej mnie obserwowała, a dodatkowe wizyty nie były płatne. Ja polecam a gdy będę drugi raz w ciąży to na pewno wybiorę właśnie tego lekarza.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny