lekarz Barbara Górecka

Opinii26

justyna

01.03.2016

Pani Ginekolog przedewszystkim slucha co sie do niej mowi, umie doradzic przepisuje wszystkie potrzebne badania i przedewszystkim nie faszeruje kobiet w ciazy nie potrzebnymi tabletami. Przy niej mozna czuc sie bezpiecznie.

22.02.2013

Polecam wszystkim kobietom :) Pani doktor bardzo miła, wzbudza zaufanie. Jest delikatna, odpowie na wszystkie pytania. 100 zł za badanie + cytologię.

04.02.2013

PANI DOKTOR PROWADZILA MI CIĄZE PRZYSZŁAM DO NIEJ GDY MIAŁAM KRWAWIENIE W CIĄŻY INNY LEKAŻ POWIEDZIAŁ "CO SIĘ MA PORONIC TO SIE PORONI"I NIE DAJĄC MI ZADNYCH LAKOW KAZAL CZEKAC.DZIĘKI BOGU POSZLAM DO PANI GÓRECKIEJ,DAŁA MI LELI I POWIEDZIALA ŻE ZROBI CO SIE DA I UDALO SIĘ,DZIĘKI TEMU URATOWAŁA MAJEGO SYNKA MÓJ SKARB.

16.08.2012

Polecam każdej kobiecie wizytę :) lekarka naprawdę z powołania i przede wszystkim tłumaczy wszystko dokładnie ;)

22.07.2012

Beznadzieja. Nie robi żadnych badan hormonalnych przed przepisaniem tabletek, nie potrafi wyczuć guzków w piersiach jest opryskliwa kiedy ktoś pyta o inne metody leczenia niż podawanie tabletek hormonalnych. Nie potrafi przyznać i powiedzieć w prost że nie każdemu hormonalna antykoncepcja służy i może ją stosować.Dramat, nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Oświęcim"?

Jerzy Tylnicki

Szpital w Nowym Sączu